Ford - 3 sedačky

09.05.18

Dobrý den,

obracím se na Vás s prosbou o radu:

Máme dvě auta - ford focus combi (bez isofixu), ford mondeo combi (s isofixem) - v autě nás jezdí 5, tj. 2 dospělí + 3 děti (5 let/20 kg, 3 roky/16 kg, 1 rok/9 kg).

K dispozici máme 1× autosedačku Romer Kidfix XP a 1× Romer duo plus (Nyní jsme užívali zmiňovaný Romer Kidfix, vajíčko a půjčenou sedačku 9-18 kg, kterou musíme vrátit).

Budeme potřebovat 2× autosedačku kategorie 15-36 kg a 1× autosedačku kategorie 9-18 kg.

Prosím, mohl byste poradit vhodný výběr druhé autosedačky kategorie 15-36 kg (z užších jsem našla romer discovery), případně ideální variantu kombinací sedaček, tak abychom se vešli a zapínání pásů nebyl úkol na půl hodiny? V nejhorším případě, můžeme současné autosedačky prodat a zakoupit nové.

Děkuji Vám a přeji hezký den.

Štěpán Rybníček
11.05.18

Dobrý den,
bez vyzkoušení je to těžké poradit 3 sedačky vedle sebe do auta, které nemám k dispozici. Z těch nejužších sedaček 15-36 kg jsou to právě Römer Adventure( bez isofixu) nebo Römer Discovery( s isofixem) . takže ty by byly nejspíše vhodné. Ale nejlepší by bylo to předem vyzkoušet. Proto bych doporučil zajet do některé ze specializovaných prodejen na autosedačky a tam nejvhodnější kombinaci vyzkoušet i se stávajícíma sedačkami co nyní máte v autě. Pokud budete mít zájem přijeďte k nám do prodejny a sedačky vyzkoušíme.

Štěpán Rybníček
autosedacky@sez­nam.cz
http://www.autosedacky.estranky.cz/