Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Gynex a kojení

ekavi se ptá 01.06.17

Dobrý den,

je mi 41 a mam 2,5letého syna po umělém oplodnění. Problém byl u mě s ovulací a nepravidelným cyklem. Chtěli bychom ještě jedno dítě, ale již rok jsem neměla menstruaci. Syna stále ještě kojím (asi 4× denně). Poslední menstruací jsem měla vloni v červenci a od té doby nic, od porodu celkem 6×.

Při kontrole u gynekologa před poslední menstruací vloni jsem měla na obou vaječnících cysty. Po včerejší kontrole mi bylo řečeno, že cysty zmizely a vaječníky jsou ucpané, děložní sliznice byla jen 2 mm.

Bylo mi doporučeno přestat kojit a počkat, až se menstruace dostaví. Nechci dlouho čekat a chtěla bych nastartování cyklu nějak pomoci. Bylo mi doporučeno začít užívat Gynex a Cytovital. Mohlo by mi to pomoci nastartovat cyklus a pomoci s otěhotněním? Můžu to začít užívat ještě při kojení?

Předem děkuji za odpověď.

Dvořáková Jana odpovídá 05.06.17

Dobrý den,
u přípravku Gynex se kojícím ženám doporučuje konzultace s ošetřujícím lékařem. Na otázku, zda Vám Gynex pomůže nastartovat cyklus doporučuji poradit se s poradci z firny Energy, která produkt vyrábí, stejně tak cytovital. www.energy.cz.
Jana Dvořáková

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskusi na eMimino.cz.

Reklama


Reklama