Jak poznat malý košíček podprsenky?

12.06.19

Dobrý den,

jak poznám malý košíček podprsenky? Líbí se mi push-up podprsenky, které prsa nadzvednou, tzn. podprsenka od výstřihu, která celý tvar prsa „nepřikrývá“. Pokud ale po takové podprsence sáhnu, mám pocit, že v ní prsa úplně nedrží (hrana některých se zařezává), když vezmu o velikost větší, košíčky jsou zas příliš velké a push-up efekt žádný.

Je to jen o tom najít správný střih košíčku? Nebo jak tento problém vyřešit?

Předem děkuji za radu
Andrea

Petra Matoušková
12.06.19

Dobrý den Andreo, děkuji za Váš dotaz.
Pokud je košíček podprsenky malý poznáte to skutečně dle toho, že se košíčky v horní části zařezávají, či odstávají od hrudi pod prsy. Jasným znakem menších košíčků je, že v horním okraji podprsenky se vytvoří jasně viditelná rýha, která například pod tričkem, či topem není žádána.
Pokud upřednostňujete podprsenky s Pus-Up efektem, je nutné najít střih, který Vám bude vyhovovat. Každý výrobce má vlastní konstrukce podprsenek či tvar košíčků.
Astratex.cz nabízí široké spektrum podprsenek tohoto typu, liší se materiálem, střihem a typem košíčků. Občas je nutné vyzkoušet různé typy podprsenek než najdete tu správnou, která Vám bude skutečně sedět. Podprsenku zakoupenou v našem e-shopu lze kdykoli vyměnit pokud Vám nevyhovuje či správně nesedí.
Více na: https://www.astratex.cz/push-up/.
Děkuji a hezký den.
S pozdravem

Petra Matoušková
Produktový manažer pro kategorie spodní prádlo
www.astratex.cz