Je to bříško? Pije Sunar a pak přitahuje nožičky k tělu

Dobrý den.

Moje malá je na umělé mléko Sunar a myslím si, že velke bolesti bříška nemá, stolici má normální, jí a jde se vyprdět. Ale jediná věc, která mě trápí, je, že přitahuje nožičky k tělu a jakoby tlačí a nic nevychází. Ale tohle dělá skoro pokaždé a pak nespí skoro celý den.

Nevím, jestli je to hlavní příčina toho nespaní, co ji trápí. Vyloženě nebrečí, ale je vidět, že by spala. Dělá to právě ráno kolem 5. hodiny a pak už moc nespí.

Děkuji za odpověď

Dobrý den paní,
ráda bych vám poradila, ale chybí mi informace, o jak staré miminko se jedná, kolik mléka pije za den a zda dodržujete pauzy mezi krmením 3 hodiny. Mléko může děťátko mírně nadýmat, má i práci s trávením a to vše se může projevit nespokojeností děťátka. Za celý den se strava v bříšku nahromadí a často se večer i v noci děti kroutí, snaží se vyprázdnit a pohyb nožičkami jim v tom také pomáhá. Takže toto může být důvod nespokojenosti a tím to brání i spánku. Více se k tomu nedovedu vyjádřit, nemáme od Vás dostatek informací. Přeji Vám pěkný den, Ludmila, Nutricia, a.s.