Kolik stojí oddlužení?

19.08.14

Dobrý den,

kolik stojí takové oddlužení? Myslím tím, kolik bude stát platba Vaší firmě a pak i soud? A může se oddlužit každá fyzická osoba, nebo je to něčím podmíněné? Jde mi o mojí mamku. Je jí 50 let a má pouze brigádu, nemá HPP a nic nevlastní.

Děkuji.

JUDr.David Vozák
20.08.14

Dobrý den.

Ceny za přípravu a realizaci osobního bankrotu se na trhu v České republice velice liší. Samozřejmě jsou rozdíly nejen v ceně, ale často i v kvalitě poskytovaných služeb, které různé subjekty na českém trhu nabízejí, proto doporučuji tedy zvážit i tuto okolnost.

Každopádně základní cena u nás je 7.200 Kč, nicméně každý z našich specialistů má v kompetenci s touto cenou pracovat. Mohu Vám tedy sdělit, že poskytujeme služby i klientům, kteří mohou zaplatit i jen 5.000 Kč.

Ovšem k dispozici samozřejmě máte i smlouvu, kterou si v klidu můžete prostudovat, nikoho do ničeho netlačíme, u nás se každý svobodně rozhodne zda s námi chce spolupracovat, poskytujeme i první konzultaci zdarma, kde vám náš odborník sdělí, zda vůbec splňujete základní podmínky pro oddlužení.

Například u nás je nepřijatelné, abychom oddlužení realizovali pro osobu, která na něj dosáhnout nemůže. Prostě neslibujeme nic, co nemůžeme splnit.

Jasně a dopředu definujeme, kdy a za jakých podmínek vrátíme peníze, v případě, že chyba je na naší straně, vracíme při neúspěchu peníze. Jen vám prozradím něco z čísel - naše úspěšnost je 94%.

K posouzení situace Vaší paní matky doporučuji sjednat si u nás konzultaci a jelikož působíme po celé České republice doporučuji si najít poradce v blízkosti Vašeho bydliště, bude to pro vás pohodlnější.

Každopádně Vám přeji, ať tuto situaci vyřešíte.

S pozdravem

JUDr. David Vozák,
odborník v oblasti osobních bankrotů
jednatel společnosti Abivia
www.Abivia.cz

Další otázky z poradny

Nezabavitelné minimum indirax30 19.08.14