Zpět přehled všech poraden

Laktační poradna

Odpovídá: Dagmar Hricová a Jana Dvořáková

Dagmar Hricová několik let působila jako porodní asistentka, ale v tuto chvíli pracuje jako dula organizace České duly o.s. a laktační poradce. Je lektorkou předporodních kurzů „Nepřines mě čáp“ (Středočeský a Moravskoslezský kraj). Je laktační poradce (certifikace NARLAC) v nemocnici a v terénu, za uplynulé roky se starala o více než 2 000 dětí. Nabídku jejích služeb najdete na www.dula.estranky.cz.

Jana Dvořáková doprovází maminky k porodu jako dula a pomáhám jim s kojením.
Je matkou tří dětí. Od roku 2011 má certifikát na laktační poradenství od Laktační ligy v Praze. Navštěvuje maminky doma i v porodnici a vede přípravu na kojení v předporodním kurzu. Za nejdůležitější pro úspěšné kojení považuje psychickou pohodu maminky a jistotu, že kojení dobře zvládá.


Dříve odpovídala i:
Bc. Lucie Kašová pracuje jako laktační poradce (s certifikací NARLAC) a dula v občanském sdružení České duly. Je lektorkou předporodních kurzů „Nepřines mě čáp“ (Středočeský a Moravskoslezský kraj). Nabídku jejích služeb najdete na http://www.porodjinak.cz/.

Lucie Oharková je poradkyní Laktační ligy a pracuje jako dula (České duly o. s.) v regionu Vsetínska. Spolupořádá Předporodní přípravu s dulou v Mamile v Rožnově p. Radhoštěm, více na www.mamila.cz.

Zeptejte se v poradně

Nově zodpovězené otázky v poradně

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 38 Další »