Polohovací autosedačka 15-36 kg

Anonymní
22.03.19

Dobrý den,

můžete mi prosím doporučit nějakou autosedačku v kategorii 15-36 kg, která je polohovací pro spící dítě, myslím i záda polohovací a bez Isofixu, cena cca do 3 000 Kč a která dopadla dobře v crash testu?

Máme už kvalitní Cybex, ta nebyla úplně nejlevnější, u té byla nějaká výhoda opěrky hlavy, že nepadá dolů při spánku, ale ve výsledku když mi prcek usne v autě, visí mu pomalu celé tělo dolů, což je hrůza!

Prosím moc o radu, brouzdám už několik dní na internetu a sleduji všelijaké testy, ale nějak se u sedaček kolikrát ani nedá vyčíst, jestli je zádová opěrka polohovací, nebo ne.

Předem moc děkuji

Štěpán Rybníček
25.03.19

Dobrý den,
ono většina autosedaček kat. 15-36 kg se dá polohovat, nebo dá se jim naklopit zádová část, a přizpůsobit sklonu sedadla v autě.
Ze sedaček do 3000,– Kč , s polohováním zad a s dobrými výsledky v testu bych doporučil třeba Joie Traver : http://autosedacky.mimishop.cz/…/joie-traver je to sice isofixová sedačka, ale všechny tyto isofixové se dají použít i bez isofixu, a třeba jednou až budete mít auto s isofixem se ten isofix bude hodit.

Štěpán Rybníček
autosedacky@sez­nam.cz
http://www.autosedacky.estranky.cz/