Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Pořád se lituju, cítím samotu

lovka se ptá 29.07.18

Dobrý den,

odjakživa jsem vyrůstala s kluky, jediné mé kamarádky byly sestry. Jenže je mi 30 a nic se nezměnilo. Cítím prázdnotu a žádná kamarádka za mnou nepřijede víc než 1×, přitom sestry mají kamarádů dost. Naposledy, kdy jsem byla opravdu štastná, bylo před víc jak 2 lety, kdy se mi narodilo miminko. Pořád nevím, co dělám špatně, vždy když se u nás v dědině něco děje, tak se snažím pomáhat a ženské, kterým s tím pomáhám, všechny 40+věk, mě k tomu všemu potřebují a pak mě odhodí jak kus papíru a už se se mnou zas nebaví…

Pořád jen brečím, že jsem sama a nemám si s kým o běžných věcech popovídat. S manželem nejde řešit všechno, když jedna z těch 40+ je jeho sestra.

Děkuji za Vaši radu a názor

Mgr. Jitka Voglová odpovídá 29.08.18

Dobrý den, pravděpodobně bude problém v přílišném přeceňování okolí, nízké sebejistotě, můžete být lehce stahovačná, anebo máte vsugerováno, že se s ženami bavit neumíte. Každý si nechtěně tvoříme anebo navazujeme na destruktivní programy, které nás omezují. Rozhodně doporučuji zvolit kineziologii, nebo nějakou další techniku určenou k uvolnění stresu a rozvoji osobnosti tak, abyste naučené programy uvolnila a zakotvila si větší spokojenost sama k sobě a pak k ostatním :) nezoufejte, cesta existuje, jen je třeba hledat :) hodně štěstí :)

Mgr. Jitka Voglová
Tel.: +420 734 251 345
 www.exqui.cz

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskusi na eMimino.cz.