Poradna na téma, jak najít přivýdělek na rodičovské a po ní

Pomůžeme vám zejména s tím, jak najít přivýdělek na rodičovské anebo po ní, ať už se jedná o jednorázovou brigádu anebo dlouhodobou spolupráci. Máme zkušenosti nejen ze strany uchazeče (jako mámy), zaměstnavatele (jako personalisti), personální agentury, ale i z Mavimi, kde jednáme s různými zaměstnavateli o pracích pro maminky.

Aneta Topičová

Jsem hrdou a šťastnou mámou dvou prťat, moje práce personalisty je mi zároveň i koníčkem a ráda pomáhám druhým. Nejen tyhle věci se mi povedlo skloubit v projektu Mavimi.cz, kde mohu pomoci jiným ženám na rodičovské najít vhodný přivýdělek a firmám navázat spolupráci s vysoce motivovanými lidmi - s maminkami. Ráda posouvám věci kupředu… tak plnou parou vpřed!

Kateřina Vlková

Mám bohaté zkušenosti z oblasti HR a poradenství pro lidi, kteří hledají či mění zaměstnání. Díky tomu jsem se dostala k projektu MAVIMI.cz, kde pomáháme maminkám na a po rodičovské dovolené najít si vhodné pracovní uplatnění a zároveň firmám najít skvělé a loajální zaměstnance. Můj 2letý syn mi pomáhá ukázat maminkám, že když se chce, spousta věcí jde.

Monika Hromasová

Od roku 2017 jsem součástí týmu MAVIMI, kde pomáháme maminkám (a dalším skupinám) v nalézání flexibilní práce. Mou úlohou v Mavimi je péče o maminky. Starám se o to, aby se k nim dostaly nabídky práce, které jim budou vyhovovat, a také zodpovídám všechny jejich dotazy. Proto se budu těšit také na Vaše otázky.

Poradna byla uzavřena