Zpět přehled všech poraden

Poradna na téma, jak najít přivýdělek na rodičovské a po ní

Odpovídá: Aneta Topičová, Kateřina Vlková

Aneta Topičová
Jsem hrdou a šťastnou mámou dvou prťat, moje práce personalisty je mi zároveň i koníčkem a ráda pomáhám druhým. Nejen tyhle věci se mi povedlo skloubit v projektu Mavimi.cz, kde mohu pomoci jiným ženám na rodičovské najít vhodný přivýdělek a firmám navázat spolupráci s vysoce motivovanými lidmi - s maminkami. Ráda posouvám věci kupředu… tak plnou parou vpřed!

Kateřina Vlková
Mám bohaté zkušenosti z oblasti HR a poradenství pro lidi, kteří hledají či mění zaměstnání. Díky tomu jsem se dostala k projektu MAVIMI.cz, kde pomáháme maminkám na a po rodičovské dovolené najít si vhodné pracovní uplatnění a zároveň firmám najít skvělé a loajální zaměstnance. Můj 2letý syn mi pomáhá ukázat maminkám, že když se chce, spousta věcí jde.

Pomůžeme vám zejména s tím, jak najít přivýdělek na rodičovské anebo po ní, ať už se jedná o jednorázovou brigádu anebo dlouhodobou spolupráci. Máme zkušenosti nejen ze strany uchazeče (jako mámy), zaměstnavatele (jako personalisti), personální agentury, ale i z Mavimi, kde jednáme s různými zaměstnavateli o pracích pro maminky.

Zeptejte se v poradně

Nově zodpovězené otázky v poradně