Přivýdělek na doma

11.11.18

Dobrý den.

Chtěla bych poradit, kde nabízejí práci na doma, ale aby to nebyl podvod. Jsem na mateřské a nějaká koruna navíc se hodí. Nejlepší by bylo plnění do obálek nebo něco jednoduchého.

Děkuji za odpověď

Kateřina Vlková
12.11.18

Dobrý den paní Matějková,

děkuji za Váš dotaz.

Ráda bych Vám nejdříve doporučila naši platformu www.mavimi.cz, která propojuje zaměstnavatele a aktivní maminky, které jsou na MD/RD a chtějí pracovat.
Vy si tam vyplníte profil a buď můžete aktivně sama odpovídat na uveřejněné inzeráty nebo čekáte na nabídky od zaměstnavatelů.

Nicméně určitě je potřeba, abyste byla i Vy sama aktivní. Prací na doma - manuálních - opravdu moc není a popravdě nemám kolem sebe v okolí žádnou maminku, která by podobnou práci dělala a nenaletěla podvodníkům.
Zkuste se poptat u svého zaměstnavatele, jestli by nebyla možnost pracovat pro něj, popř. se porozhlédnout a poptat u společností v okolí Vašeho bydliště.

Pokud jste manuálně šikovná, je určitě také fajn zkusit své výrobky prodávat na internetu, popř. se spojit s nějakým obchodem a dodávat své výrobky tam.

Také je fajn, přihlásit se do skupin na FaceBooku, které nabízí práci či brigády a sledovat ostatní inzertní portály.

Jak říkám, manuálních prací na doma, které uvádíte - plnění obálek apod. opravdu není moc a pokud nechcete naletět podvodníkům je vždy potřeba si práci ověřit a domluvit se se zaměstnavatelem na konkrétních podmínkách a se zaměstnavatelem se sejít a dát si pozor na to, co podepisujete za smlouvu. Určitě bych Vám nedoporučovala platit za cokoliv dopředu s tím, že se Vám peníze vrátí.

Držím Vám palce, ať brzy seženete práci, která by Vám vyhovovala.

Hezký den,

Kateřina
(www.mavimi.cz)

www.mavimi.cz