Zpět na všechny otázky v kategorii Odborné poradny

Přivýdělek na mateřské on-line

jineli se ptá 30.07.18

Dobrý den,

zajímalo by mě, kde by mohla kamarádka (maminka 2leté dcerky aktuálně na rodičovské dovolené) hledat možnost přivýdělku v on-line prostředí, tedy vzdáleně z domova. Má vystudovaný obor marketing, komunikace, umí psát nebo se starat o sociální média.

Řada nabídek práce je ve Facebookových skupinách, většinou se ale jedná o jednorázové nabídky. Ona ale hledá něco dlouhodobějšího a bez nutnosti osobních schůzek s klientem.

Mohli byste poradit, kam se obrátit?

Děkuji za Váš čas

Kateřina Vlková odpovídá 30.07.18

Dobrý den,

díky za Váš dotaz.

Ať se Vaše kamarádka zkusí určitě registrovat na našich stránkách www.mavimi.cz. Vytvoří si tam profil a může sledovat nabídky práce, které se vyskytují i z oboru marketing, sociální sítě atp.

Dále bych jí doporučila vytvořit si nebo aktualizovat profil na LinkedIn. Vytvořit a aktualizovat CV a vložit si ho na jobs.
A v neposlední řadě aktivně sledovat a vyhledávat nabídky práce v tomto oboru, ať už na jobs, nebo jiných pracovních portálech. V poslední dobře jsem viděla pár zajímavých částečných úvazků, s možností práce z domova (aspoň částečnou).

Určitě neprohloupí, když se podívá i na nabídky personálních agentur, popř. osloví ty, které spolupracují s marketingovými agenturami.

Mějte se hezky a Vaší kamarádce držím palce!

Kateřina

www.mavimi.cz

Položte vlastní otázku do této poradny nebo si vyberte jinou oblast na úvodní stránce poraden.
O této otázce můžete dále diskutovat v diskusi na eMimino.cz.