Uklidnění po narození dvojčat

33
09.11.18

Dobrý den,

potřebovala bych poradit, jakou esenci nebo jejich kombinaci byste mi poradila. Mám doma 17 měsíčního syna, který nejspíš vstupuje do období vzdoru a stále se v noci 1× budí. Cca za 1-2 měsíce se nám narodí dvojčata. Potřebuji něco, co mě potom dokáže uklidnit. Jsem od přírody výbušnější, když jsem ve stresu a bojím se situací, kdy se mi všechny děti v noci vzbudí a budou se dožadovat mléka/pozornosti. Mám strach, že buď vybuchnu, nebo se rozbrečím.

Děkuji

Lída Salemová
12.11.18

Dobrý den,

děkuji za dotaz.
Nejlépe by bylo nechat si připravit esence na míru.

Jednak pro syna, protože okolo 15.-18. měsíce vzdor typicky nastupuje, je to přirozené. Je to i potřeba pro správný vývoj dítěte (osamostatnění se, uvědomění si vlastní síly a vůle), ale pro okolí to může být náročné, protože ještě nějakou dobu potrvá než si syn bude umět uvědomit co potřebuje a jak to jasně sdělit.

Druhou směs pak pro Vás, tam bych doporučila nemíchat na situaci po porodu, ale udělat směs už teď, když máte synka v období vzdoru. Tak by bylo možné celkové zklidnění psychiky teď a pak navázat druhou směsí, která by byla zaměřená na lepší adaptaci na novou situaci, podporu energie při péči o tři děti atd.

Pro přípravu směsi na míru doporučuji vyhledat terapeuta, který se tímto zabývá. Můžete samozřejmě napsat nebo zavolat i přímo mně. Esence na míru lze připravit jak při osobní tak při písemné nebo telefonické konzultaci (pokud nejde o velmi vyhrocené psychické potíže, které se pojí se zdravotními obtížemi).
Energii, klid, ale i lepší regeneraci po porodu lze kromě toho podpořit i dobře zacílenými bylinami nebo doplňky.

Hezký den,

Lída Salemová
Bachova terapie na míru, Psychoterapie orientovaná na tělo, Rodinné konstelace, Biodynamické terapeutické masáže, EFT uvolnění emočních bloků, Bylinná medicína (česká, čínská), Ušní akupunktura

774 028 777
lida@bachovkypraha.cz
FB: Bachovky Praha – Ludmila Salemová
www.bachovkypraha.cz
Skype: ludmilasalemova

Lída Salemová
Bachova terapie, Rodinné konstelace, Kraniosakrální terapie, Biodynamické masáže, EFT – uvolnění emočních bloků, Čínská medicína a výživa těla.
774 028 777
lida@bachovkypraha.cz
FB: Bachovky Praha – Ludmila Salemová
www.bachovkypraha.cz
Skype: ludmilasalemova