Yedoo too too C, nebo Davídek

113
11.07.14

Dobrý den,

vybírám pro dcerku 2,5 roku (12 kg, 90 cm) odrážedlo - výběr jsem zúžila na Yedoo too too C a Davídka. Mělo by vydržet i pro mladšího brášku.

Které je podle Vás kvalitnější, lepší? Jaké jsou mezi nimi rozdíly? Je rozdíl v měkkosti sedla, funkčnosti brzdy, ovladatelnosti?

Děkuji.

Ing. Eva Slejšková
23.07.14

Dobrý den,
dle mého pozorování jsou tato odrážedla konstrukčně stejná. Na trhu je více takovýchto stejných odrážedel, která se vyrábí v Číně a různé firmy si na ně udělají vlastní designy (tedy jiné barvy rámu, jiné samolepky, jiný zvonek, někdy i jiná barva ráfků v kolech apod).

Když se podíváte pozorněji na fotografie, tak uvidíte stejný rám, stejný tvar řídítek, stejné sedlo atd. Musíte však porovnávat typ TooToo C a Davídek plus (nebo Terezka plus). U těchto značek pak jsou ještě jiné typy (např. TooTooB, které má jiné sedlo, jinak (méně kvalitněji) uchycené řídítka do vidlice, je o trochu těžší atd.).
Takže si určitě pohlídejte, aby to byly tyto typy, které pokládám za kvalitnější. U TooTooC si můžete navíc vybrat ze 6 barevných designů.

Přeji hezký den,
Eva Slejšková

Ing. Eva Slejšková
www.neobycejne.cz