Nestlé.cz
Nestlé.cz

ZNÁTE NATURNES BIO?

V rámci testování můžete vyzkoušet mléčnou banánovou a nemléčnou vanilkovou kaši v BIO kvalitě, které obsahují důležité vitamíny a netvoří hrudky. Obě jsou vyráběny šetrně a z pečlivě vybraných surovin z ekologického zemědělství, takže máte jistotu, že svému miminku dáváte jen to nejlepší. Kaše jsou vhodnou součástí dětského jídelníčku v období zavádění prvních příkrmů.

Dále vaše děťátko může ochutnat ovocné a ovocno - zeleninové BIO kapsičky, které jsou vyrobené ze zralého ovoce a zeleniny, vypěstovaného na specializovaných farmách bez použití průmyslových hnojiv. Kapsičky jsou bezlepkové, bez přidaných cukrů a konzervantů. Všechny produkty jsou vhodné od ukončeného 6 měsíce.

Jak se zapojit do velkého testu Naturnes BIO?

Rozdáváme 50 kusů vanilkové a 50 kusů banánové kaše, spolu se stovkou ovocných kapsiček v šesti příchutích. Vyberte si, kterou kaši a kapsičku byste chtěli dostat (od každé kapsičky máme omezený počet kusů, takže vám může přijít i jiná příchuť). K oběma produktům pak musíte do 14 dnů od jejich obdržení napsat recenzi na stránky eMimino.cz. Na podrobnostech se s vámi domluvíme v soukromé zprávě.

Abyste mohl/a požádat o vzorek, musíte se přihlásit.

Partnerem soutěže je Nestlé Česko s.r.o. se sídlem Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, IČ: 45799504. V souladu s pravidly mohou být partnerovi soutěže předány kontaktní údaje účastníků v rozsahu: adresa, telefonní číslo a/nebo e-mail pro účely rozeslání vzorků a také promočních materiálů.