Nástěnka - Maminky z Liberce a okolí

Skupina pro všechny maminky z Liberce a okolí. Pojďte si povídat, poptat se na doporučení nebo obchodovat bez poštovného. :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Váš příspěvek
PenelopaW
Ukecaná baba ;) 1632 příspěvků 5 inzerátů 25.4.19 10:59

Ahoj, nechystáte se některá do porodnice? Mám doma několik balení nepoužitých porodnických vložek (krátkých) a síťovaných kalhotek, já už je nevyužiju :). Navrch mohu věnovat dva vzorečky Seba med, mycí emulze, mám lehce atopické děti, takže používáme kosmetiku Laroche Posay. Vzorečky mohu věnovat komukoli, kdo se ozve :). Předání ideálně někde v centru, nemám auto, takže nemám jak dopravit do vzdálenějších končin či mimo Lbc :/. V případě zájmu prosím pište sz ;).

PenelopaW
Ukecaná baba ;) 1632 příspěvků 5 inzerátů 29.10.18 16:44
Věnuji potravinářský fix

Nevyužijete některá černý potravinářský fix? Kupovala jsem si na zdobení halloweenských muffinů a už mi k ničemu není, ráda věnuji někomu, kdo peče, zdobí, využije ho. Nic za něj nechci. Je oboustranný, tzn. jeden hrot silnější a jeden užší. Pro zajímavost přidávám fotky dvou muffinů, na kterých jsem s ním popisovala marcipán. Ale asi chytá i na jiné povrchy (potahovou hmotu, perníčky, …). V případě zájmu pište do SZ ;-).

PenelopaW
Ukecaná baba ;) 1632 příspěvků 5 inzerátů 31.8.18 12:07
Odličovač Balea - věnuji

A stále mám doma bezprizorní odličovače Balea (modré), které nevyužiju. Nepoužije některá? Nic za ně nechci, manžel opakovaně blbě koupil ten, který nepoužívám, je mi líto je vyhodit :).

PenelopaW
Ukecaná baba ;) 1632 příspěvků 5 inzerátů 31.8.18 12:07
Dekorace k 1. narozeninám holčičky

Za symbolickou cenu prodám nebo věnuji „ubrus“ a bryndáček k prvním narozeninám holčičky (https://www.balonky.cz/…-sety/1-naro…), případně mohu věnovat ještě světlé balonky s růžovými puntíky a růžové balonky s bílými puntíky (od obojího tuším cca 3 ks - nepoužité). v případě zájmu napište do sz ;) .

lumiere
Nováček 5 příspěvků 53 inzerátů 15.2.18 13:30
Cvičení maminek (za účasti dětí)

Holky,
kdo se chcete hýbat (udržet si kondici, vrátit se na předporodní váhu nebo si pořádně dát do těla) a přitom nemáte hlídání pro své děti, přijďte si zkusit cvičení pro maminky s dětmi - první lekce zdarma. Od května se cvičí venku ve středu a v pátek od 9 hod. na atletickém stadionu u hokejové Arény. Vhodné pro batolata, cvičí se na tartanu, větší děti mají možnost si hrát na písku doskočiště skoku do dálky. Sraz je u závory a malého parkoviště v Máchově ulici. Na cvičení se nemusíte hlásit, stačí jen dorazit. V případě deště nebo mokra po nočním dešti se cvičí pod střechami u pokladen a fun shopu Bílých Tygrů. Cvičí se formou intervalového tréninku 60 minut za 80 Kč (nebo za 75 Kč máte-li permanentku na 10 vstupů bez časově omezené platnosti).
Světla

Příspěvek upraven 17.05.18 v 09:21

Vložit nový příspěvek na zeď
Zažádat o členství ve skupině

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny