Sobotní kvíz se sebamed Baby: Kdo vyhraje balíček s kosmetikou na opruzeniny?

Tento týden hrajeme každý den o 5 balíčků s kosmetikou sebamed Baby – oblíbenou dětmi i maminkami. Správně odpovězte na dnešní kvízovou otázku a výhra může být vaše!

Maminka líbá dítě na čelo, fotka k Týdennímu kalendáři sebamed Baby a eMimino.Týden plný výher se sebamed Baby – správně odpověz a vyhraj! Zdroj: sebamed Baby

Co najdete v dnešním výherním balíčku?

5 šťastných výherců se může těšit na balíček s pečující dětskou kosmetikou na opruzeniny:

Opruzeniny vznikají nejčastěji v oblasti plenek. Nicméně se mohou objevit i v jiných kožních záhybech (např. v oblasti podpaží nebo krčku). Jaká je vhodná prevence proti nim a jak s nimi co nejrychleji zatočit? Často vyměňujte plenky, pravidelně kontrolujte všechny kožní záhyby a dbejte na jejich hygienu. Také je pravidelně potírejte speciálním krémem na opruzeniny.

Ideálními jsou ty od sebamed Baby, které díky hodnotě pH 5,5 podporují tvorbu a obnovu přirozeného ochranného pláště kůže. Díky svým vlastnostem jsou vhodné už od prvního dne po narození.

Přečtěte si více o péči o dětskou pokožku. V článku najdete i odpověď na dnešní otázku »

Výherní balíček s kosmetikou sebamed Baby.Sobotní výherní balíček od sebamed Baby – kdo vyhraje tentokrát? Zdroj: Redakce

Jak soutěžit?

Do půlnoci 14. 5. odpovězte správně na kvízovou otázku.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Po ukončení soutěže administrátor vybere 5 výherců a zkontaktuje je v soukromé zprávě, kde se s nimi domluví na podrobnostech odeslání. Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Ta nejjemnější péče už od narození

sebamed je rodinná společnost, která vyrábí zdravotní kosmetiku pro péči a hygienu pokožky celého těla té nejvyšší kvality již od roku 1967. Kosmetiku vyvíjí a testuje ve spolupráci s předními univerzitami a klinikami. Kosmetika je speciálně určena pro citlivou, suchou a problematickou pleť. Výrobky jsou hypoalergenní, vhodné i jako podpora léčby kožních nemocí a nejsou testovány na zvířatech.

Dneska jste nevyhráli? Nevadí, zítra je taky den. Případně na KupKosmetiku.cz nyní kosmetiku sebamed Baby pořídíte s 50% slevou »

Soutěž probíhá od 14.05.2022 do 14.05.2022

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...