Den pátý: Vyhrajte plyšovou hračku se zvonečkem a klipem Pastel Friends

  • od 08.11.2019 - do 08.11.2019
  • Sdílet

Rozvoj smyslů děťátka je důležitý už od narození. Postupně začíná vnímat obrysy, tvary, barvy, zvuky a hlasy, zajímá ho kontakt i hmat a upírá svou pozornost na různé předměty. Jedním z nich může být právě plyšová hračka Canpol babies. Vyhrajte ji pro svého drobka.

Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.

S miminkem si hrajte už od malička


Děti reagují na předměty blízko obličeje už v prvním měsíci, rozpoznávají také váš hlas a známé zvuky. Ve druhém měsíci ho můžete dát na deku, aby si hrálo a zkoumalo své pohyby i věci okolo sebe. Dávejte mu kontrastní měkké hračky, které vydávají zvuky, a učte se s ním různé hry.

V tomto období jsou pro miminko ideální plyšové hračky se zvonečkem a klipem z kolekce Pastel Friends, které fungují zároveň jako chrastítko. Živé barvičky sovičky nebo medvídka přitáhnou pozornost holčiček i chlapečků. Zvířátka jsou šita z různých materiálů a mají praktický klip, díky kterému je připevníte k postýlce i ke kočárku.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

O co dnes hrajeme?

Ve hře je 3× Canpol babies Plyšová hračka se zvonečkem a klipem PASTEL FRIENDS + 3× omalovánky + 3× pastelky

Vyhrajte plyšovou hračku se zvonečkem a klipem. Zdroj: Canpol babies.Vyhrajte plyšovou hračku se zvonečkem a klipem. Zdroj: Canpol babies.

Jak soutěžit?

V době od 8. 11. 00:00 do 8. 11. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Správnou odpověď najdete na stránkách Canpol babies.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

O značce Canpol babies

Již více než 25 let Canpol babies pomáhá maminkám úspěšně začít jejich cestu mateřstvím a pomáhá jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s tím souvisí. Podporuje maminky jak v raném období mateřství, tak i v prvních letech života jejich dětí. Věrné zákazníky má už ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to zejména díky dlouholeté tradici, spokojeným zákaznicím, inovativnímu přístupu, novým technologiím a také bezpečnosti materiálů.

Nabídka značky Canpol babies zahrnuje široký výběr: potřeby pro období těhotenství a po porodu, dále také dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky mateřského mléka, hygienické a bezpečnostní pomůcky i plyšové hračky.

Chcete se o rozvoji smyslů dozvědět více informací? Podívejte se na další články »

Soutěž probíhá od 08.11.2019 do 08.11.2019

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
37
10.11.19 12:11

Děkuji za výhru a gratuluji ostatním výhercům. :potlesk: :potlesk: :potlesk: Chtěla bych se zeptat, jak dlouho mám čekat na odpověď od pořadatele? Děkuji předem za info.
Katka

  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.11.19 11:42

Super

:lol: Tak to mám velkou radost. 👍 😋 Tak doufám že se brzy ozvou

  • Zmínit
  • Nahlásit