Den sedmý: Vyhrajte plyšové hrací skříňky Pastel Friends

  • Komerční sdělení
  • od 10.11.2019 - do 10.11.2019

Rozvoj smyslů miminka je důležitý již od narození – maminky si s dětmi hrají, stimulují jejich pohyby, mluví na ně, dotýkají se jich, hladí je a zpívají jim. Děťátko se velmi rychle naučí rozpoznávat známé hlasy a bude reagovat na výrazné předměty ve své blízkosti.

Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.

Co všechno už rozpoznává?


Ve třetím měsíci už miminko lépe zaostřuje na malé předměty, preferuje sytější základní barvy, poznává zvuky a natahuje se pro věci ve své blízkosti. V tomto věku se rozvíjí jeho komunikační schopnosti, proto je důležité děťátku číst, mluvit na něj a pouštět mu písničky a melodie.

Z toho důvodu mají maminky rády hrací skříňky, které vydávají příjemné melodie a hodí se k usínání – stačí jen zatáhnout za šňůrku. Měkoučký materiál je příjemný na dotek a díky ostatním povrchům miminko rozvíjí cit v ručičkách.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

O co dnes hrajeme?

Ve hře je 4× Canpol babies plyšová hrací skříňka Pastel Friends + 4× omalovánky + 4× pastelky

Hrací skříňky pomáhají miminku usínat i objevovat svět. Zdroj: Canpol babies.czHrací skříňky pomáhají miminku usínat i objevovat svět. Zdroj: Canpol babies.cz

Jak soutěžit?

V době od 10. 11. 00:00 do 10. 11. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Správnou odpověď najdete na stránkách Canpol babies.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

O značce Canpol babies

Již více než 25 let Canpol babies pomáhá maminkám úspěšně začít jejich cestu mateřstvím a pomáhá jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s tím souvisí. Podporuje maminky jak v raném období mateřství, tak i v prvních letech života jejich dětí. Věrné zákazníky má už ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to zejména díky dlouholeté tradici, spokojeným zákaznicím, inovativnímu přístupu, novým technologiím a také bezpečnosti materiálů.

Nabídka značky Canpol babies zahrnuje široký výběr: potřeby pro období těhotenství a po porodu, dále také dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky mateřského mléka, hygienické a bezpečnostní pomůcky i plyšové hračky.

Chcete se o rozvoji smyslů dozvědět více informací? Podívejte se na další články »

Soutěž probíhá od 10.11.2019 do 10.11.2019

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek