Den šestý : Vyhrajte barevnou spirálu na kočárek Pastel Friends

  • Komerční sdělení
  • od 09.11.2019 - do 09.11.2019

Také milujete procházky a výlety s kočárkem? Dovedli byste kočárkovat celý rok bez ohledu na sezónu? Soutěžte o barevnou spirálku, ať jsou vaše cesty pestřejší.

Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.

Procvičujte smysly adekvátně k věku děťátka


V prvních týdnech miminko není schopné rozpoznat předměty v dálce, a proto je důležité jeho zrak, hmat a sluch stimulovat vědomě. To můžete udělat hrou a výraznými předměty v jeho blízkosti. Pokud vaše malé miluje jízdy kočárkem, nebo to dokonce vyžaduje kvůli lepšímu usínání, pořiďte mu barevné hračky, které začne postupně sledovat a později na ně i zaostřovat. Perfektně se tím rozvíjí jeho oční svalstvo.

Na to se hodí plyšová spirála z kolekce Pastel Friends, kterou připevníte na madlo kočárku, držadlo autosedačky nebo kolem rámu postýlky. Je z příjemného materiálu, který stimuluje cit a hmat vašeho miminka. Tvar, zvířátka i zrcátka rozvíjí jeho motoriku a jasné barvičky zase zrak.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

O co dnes hrajeme?

Ve hře je 3× Canpol babies barevná spirála na kočárek Pastel Friends + 3× omalovánky + 3× pastelky

Vyhrajete pro své miminko nového parťáka. Zdroj: Canpol babies.Vyhrajete pro své miminko nového parťáka. Zdroj: Canpol babies.

Jak soutěžit?

V době od 9. 11. 00:00 do 9. 11. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Správnou odpověď najdete na stránkách Canpol babies.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

O značce Canpol babies

Již více než 25 let Canpol babies pomáhá maminkám úspěšně začít jejich cestu mateřstvím a pomáhá jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s tím souvisí. Podporuje maminky jak v raném období mateřství, tak i v prvních letech života jejich dětí. Věrné zákazníky má už ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to zejména díky dlouholeté tradici, spokojeným zákaznicím, inovativnímu přístupu, novým technologiím a také bezpečnosti materiálů.

Nabídka značky Canpol babies zahrnuje široký výběr: potřeby pro období těhotenství a po porodu, dále také dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky mateřského mléka, hygienické a bezpečnostní pomůcky i plyšové hračky.

Chcete se o rozvoji smyslů dozvědět více informací? Podívejte se na další články »

Soutěž probíhá od 09.11.2019 do 09.11.2019

Váš příspěvek
Helen14
Povídálka 28 příspěvků 10.11.19 06:07

Plyšová figurka je lehká a příjemná na dotek

Vložit nový komentář