Den třetí: Vyhrajte edukační zavazovací hračku z kolekce Pastel Friends

  • Komerční sdělení
  • od 06.11.2019 - do 06.11.2019

Multifunkční hračky rozvíjí všechny smysly miminka. Díky nim poznává různé materiály, příjemné zvuky i tvary. Nechte mu ji někde poblíž, aby na ni mohlo zaměřovat zrak a natahovat ručičky. Dnes jednu můžete vyhrát.

Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.

Ve druhém měsíci se u miminka rozvíjí oční svaly. Pomalu se učí zaostřovat na malé předměty, pozoruje je a vnímá věci blízko sebe. Možná už se také poprvé usměje nebo začne jemně broukat. Maminky i tatínkové v této fázi mohou rozvíjet smysly svého miminka nejrůznějšími hračkami, melodiemi, zvuky i vlastním hlasem.

Zavazovací plyšáčci od Canpol babies se v tomto věku stanou skvělým parťákem do postýlky a kočárku i na cesty autem. V bříšku sovičky či medvídka jsou barevné kuličky, při jejich mačkání hračka vydává jemné zvuky. Kromě toho na ní najdete i zrcátko, intenzivní barvy a elastická kousátka, která miminku uleví od bolesti dásní při prořezávání zoubků. Pomocí dvou šňůrek plyšového mazlíčka připevníte ke kočárku nebo postýlce.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

O co dnes hrajeme?

Ve hře je 3× Canpol babies Plyšová edukační zavazovací hračka PASTEL FRIENDS + 3× omalovánky + 3× pastelky

Vyhrajte krásnou zavazovací hračku.Zdroj: Canpol babies.Vyhrajte krásnou zavazovací hračku.Zdroj: Canpol babies.

Jak soutěžit?

V době od 6. 11. 00:00 do 6. 11. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Správnou odpověď najdete na stránkách Canpol babies.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

O značce Canpol babies

Již více než 25 let Canpol babies pomáhá maminkám úspěšně začít jejich cestu mateřstvím a pomáhá jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s tím souvisí. Podporuje maminky jak v raném období mateřství, tak i v prvních letech života jejich dětí. Věrné zákazníky má už ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to zejména díky dlouholeté tradici, spokojeným zákaznicím, inovativnímu přístupu, novým technologiím a také bezpečnosti materiálů.

Nabídka značky Canpol babies zahrnuje široký výběr: potřeby pro období těhotenství a po porodu, dále také dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky mateřského mléka, hygienické a bezpečnostní pomůcky i plyšové hračky.

Chcete se o rozvoji smyslů dozvědět více informací? Podívejte se na další články »

Soutěž probíhá od 06.11.2019 do 06.11.2019

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek