Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 1. soutěžním týdnu?

Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte výletní místa ostatních a získejte svou výhru.

Léto venku s eMiminem 2022 týden 1 sonicky kartáček niceboyLéto venku s eMiminem je zpět! O co soutěžíme tento týden? Zdroj: eMimino.cz

Co je Léto venku s eMiminem

Po dobu letních prázdnin objevujte nová místa, foťte a přidávejte je do mapy Výletů na eMiminu. Zároveň hodnoťte místa ostatních. Zní to složitě? Nebojte, je to brnkačka. V rámci týdenní soutěže stačí přidat 1 tip na výlet a 2 hodnocení.

Jak soutěžit

  • 1. krok Přidejte 1 tip na zajímavé místo nebo výlet. Nemusí se jednat o velkou atrakci, stačí přidat oblíbené dětské hřiště, psí louku nebo lavičku. Pro přidání tipu je potřeba fotografie místa a popis místa v rozsahu 2 až 3 odstavce textu.
  • 2. krok Ohodnoťte 2 místa, která přidal někdo před vámi. Pro přidání hodnocení je potřeba fotografie místa a popis místa v rozsahu 2 až 3 odstavce textu.

Po ukončení soutěže vylosujeme 28 výherců. Ty kontaktujeme v soukromé zprávě, kde s nimi domluvíme podrobnosti odeslání. Každý uživatel se může zúčastnit hry pouze z jednoho nicku. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Výlety na eMimino.cz

Jak hrát?

V týdnu od 4. 7. do 10. 7. 2022 přidejte alespoň 1 tip a 2 hodnocení na mapu Výletů .

Přidat tip Hodnotit

O co se tento týden soutěží

Na jaké ceny se můžete těšit první týden? Na 28 výherců čekají překrásné ceny od elektroniky přes kosmetiku až po výbavu do školy a mnohem více.

10.jpgCo všechno můžete v letní hře vyhrát?

Soutěž je uzavřena a výherci budou kontaktováni pořadatelem.

Hra Léto venku s eMiminem 2022 má vlastní herní stránku »

Na co si dát pozor při vkládání tipu

Pozor, nehledáme jen atraktivní místa, jako je třeba pražská zoo. Zajímavé místo může být i piknikový plácek, kamenná přírodní prolézačka nebo třeba jen terénní nerovnost v poli, kterou společně objevíte. Vítaná jsou místa pro bezpečný nácvik jízdy na odrážedle i kole. Vkládejte prostě místa, kde se s dětmi cítíte bezpečně a kde je vám společně dobře.

Tip na výlet musí obsahovat

  • Originální autorskou fotografii, ideálně pořízenou během výletu.
  • Vlastní popisek místa alespoň o třech odstavcích. Zaměřte se na lokalitu, trasu, pro koho je výletní místo vhodné, pověsti, veselé historky atd. Popis místa by měl obsahovat 2-3 odstavce textu, nápovědu k vytvoření popisu najdete v článku Léto venku s eMiminem 2022: Jak vytvořit popis místa.

Nejste si pořád jistí, jak hra funguje? Přečtěte si článek Léto venku s eMiminem: Přidávejte tipy na výlety a každý týden vyhrajte »

Zoo ChebChodíte s dětmi do zoo? Přidejte zahradě hodnocení. Zdroj: Canva

Nemilosrdně mažeme

Tyto prohřešky proti pravidlům mohou vést ke smazání místa, k vyloučení ze hry nebo dokonce k blokaci účtu na eMiminu:

  • Duplicitní místa, tj. vkládání míst, která již na mapu přidal někdo před vámi.
  • Reklama, zneužití prostoru pro uživatele k reklamě je porušením pravidel webu a povede k okamžité blokaci uživatele a smazání místa.

Stále nevíte, jak na to?

Hledáte inspiraci, ale stále nevíte, jak na to? Prohlédněte si ukázky míst, která vkládali účastníci loňského ročníku Léta venku s eMiminem:

Partneři hry

CrystalBaby logo Niceboy logo Baagl logo Manufaktura logo NaturaMed logo Yves Rocher logo Nanosilver logo Kinder Fest logo

Pokud tápete, poraďte se s našimi adminy, jak soutěžit. Máme pro vás založenou diskuzi.

Soutěž probíhá od 04.07.2022 do 10.07.2022

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!