SOUTĚŽ: Vyhrajte zásobu Nutrilonu 2 Profutura CESARBIOTIK™

Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte krabici plnou pokračovacího kojeneckého mléka Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™. Zbrusu nová receptura je inspirovaná potřebami dětí narozených císařským řezem, které nemohou být kojené.

Novinka – kojenecké mléko Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™Novinka – kojenecké mléko Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ Zdroj: eMimino

Jak soutěžit a co můžete vyhrát?

Od 27. 6. do 3. 7. 2022 odpovězte správně na soutěžní otázku. 6 výherců se může těšit na 2 balení Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™.

Každý uživatel se může soutěže účastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Den po skončení soutěže eMimino vylosuje 6 výherců, které potom zkontaktuje pomocí soukromé zprávy, kde se s nimi domluví na podrobnostech předání výhry. Úplná pravidla soutěže naleznete v podmínkách užití webu.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

NÁPOVĚDA: Správnou odpověď najdete na stránkách Nutriklubu.

Kdo vyhraje zásobu Nutrilonu 2 Profutura CESARBIOTIK™?Kdo vyhraje zásobu Nutrilonu 2 Profutura CESARBIOTIK™? Zdroj: Redakce

K rozvoji střevní mikrobioty u dětí dochází již v raném dětství a je ovlivněn mnoha faktory. Jedním z nich je i výživa miminka. Mateřské mléko obsahuje oligosacharidy a také živé bakterie, což je pro miminko velmi prospěšné. A právě složení mateřského mléka je pro Nutrilon inspirací pro inovace v oblasti kojenecké a dětské výživy.

V čem tkví kouzlo Nutrilonu 2 Profutura CESARBIOTIK™?

Danone (Nutricia) v dubnu 2022 představilo unikátní recepturu kojeneckého mléka Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ inspirovanou potřebami dětí narozených císařským řezem. Receptura je bez palmového oleje, speciálně vyvinutá pro podporu imunitního systému(1).

Proč nová receptura?

  • Pokročilá receptura pro miminka narozená císařským řezem, která nemohou být kojena, od uk. 6. měsíce.
  • Obsahuje jedinečnou kombinaci probiotik Bifidobacterium breve a prebiotik GOS/FOS.
  • Obsahuje oligosacharid mateřského mléka 2'FL (2´fukosyllaktóza).
  • Složení je navíc obohaceno o vitamíny C a D pro podporu imunity(1) a nenasycené mastné kyseliny omega-3 (ALA a DHA)(2) pro podporu vývoje.
  • Neobsahuje palmový olej.
  • Je v praktickém a plně recyklovatelném obalu s hygienickým systémem otevírání a pojistkou.

Nevyhráli jste? Využijte alespoň slevu na Dr. Max, kde v červnu Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ pořídíte pouze za 489 Kč. V červenci se pak můžete těšit na akci na Alze, kde pořídíte 4 ks za výhodnou cenu 1 956 Kč.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Mléko by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití kojenecké výživy uvedený na obale. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

(1) Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitaminy C a D.

(2) Dle požadavků legislativy pro všechna pokračovací kojenecká mléka. ALA (kyselina alfa-linolenová) přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy. Dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují DHA (kyselinu dokosahexaenovou) a ALA.

Soutěž probíhá od 27.06.2022 do 03.07.2022

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...