Vyhrajte luxusní diář a ještě mnohem více od Gnotes

Pro 3 šťastlivce tu máme krásnou plánovací sadu, se kterou už rozhodně na nic nezapomenete. Naplánujte si vlastní program do nejmenšího detailu. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku!

Diář, sešit a plánovač od Gnotes.Vyhrajte praktický diář, sešit a plánovač od Gnotes! Zdroj: Redakce.

O co soutěžíme?

Měsíční plánovač
Jednoduché rozvržení s místem na zapsání data vám pomůže si zorganizovat život na měsíce dopředu. Plánovat můžete nejen sobě, ale celé rodině. Kdo si má pamatovat, od kdy do kdy mají děti prázdniny, manžel dovolenou a vy čas? Navíc je papír plánovače silnější, můžete proto bezstarostně používat i fixy a nebát se umazaného stolu.
Lady diář Smart
Stylový kroužkový diář o velikosti A5 ukrývá rozvrh roku 2022. Propletený je kouzelnými ilustracemi a měsíčním přehledem. Desky jsou potažené jemnou koženkou a na straně mají gumičku pro bezpečné uzavření. Lady Smart obsahuje vše potřebné, je přehledný a veselý.
Sešit POP
Konec nudných sešitů, přichází POP. 64 barevných stránek bez potisku a ve velikosti A5 je přesně to, co vás odliší. Sešit má elegantní černé desky z papíru, prošitý je nití a barevné stránky probudí a oživí vaše poznámky.

Jak soutěžit?

V týdnu od 11. 10. do 17. 10. 2021 odpovězte správně na soutěžní otázku.

Po ukončení soutěže administrátor vybere 3 výherce. Ty kontaktuje v soukromé zprávě, kde se s nimi domluví na podrobnostech odeslání. Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete na stránkách Gnotes»

Růžový diář od Gnotes.Ať vám už nic neuteče. Zdroj: Redakce.

Gnotes, aneb vše na jednom místě

Pokud hledáte kvalitní a stylové sešity, diáře nebo plánovače, už hledat nemusíte. U Gnotes si vybere každý. Udělejte radost sobě, příbuzným nebo partnerovi a kupte jim k vánocům krásný zápisník. Třeba s tímto modelem Kastor rozhodně chybu neuděláte.

Podívejte se i na další kvalitní diáře a sešity a sledujte novinky na Facebooku a Instagramu.

Soutěž probíhá od 11.10.2021 do 17.10.2021

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
9249
11.10.21 11:57

Odpověď jsem odeslala a koukla na stránky Gnotes a musím říct, že jsem nadšená :dance:. Jsem rozená plánovačka ;)

  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.10.21 06:00

Gnotes

Název Gnotes mi připadá jako notes pro Gabrielu. :lol: Takže by se mi hodil o to víc. V práci by mi zmizely papírky na stole… Skvělá výhra! :srdce:

  • Zmínit
  • Nahlásit
129
14.10.21 06:25

@Gabi1973 tak si kup diář a zmizí ti papírky. Spoléhat na výhru je naivní představa.

  • Zmínit
  • Nahlásit
82
včera v 11:07

Vyhrajte luxusní diář

Gratuluji výhercům

  • Zmínit
  • Nahlásit