Stylová jako Dana Morávková v brýlích Crullé. Vyhrajte 500 Kč na nové brýle

Zvažujete pořízení nových obrouček? Hledáte stylové sluneční brýle nebo perfektně padnoucí čočky? Zapojte se do soutěže, vyhrajte poukázku a ulehčete své peněžence!

Dana Morávková pózující s brýlemi.Krásná a stylová jako Dana Morávková. Zdroj: Alensa

O co se dnes soutěží?

Pro 20 výherců je připravena poukázka na nákup u Alensy v hodnotě 500 Kč na nákup dioptrických brýlí Crullé. Stačí pouze odpovědět na soutěžní otázku!

Jak soutěžit?

V týdnu od 11. 10. do 17. 10. 2021 odpovězte správně na soutěžní otázku.

Po ukončení soutěže administrátor vybere 20 výherců. Ty kontaktuje v soukromé zprávě, kde se s nimi domluví na podrobnostech odeslání. Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete na stránkách Alensa»

Alensa – online obchod s brýlemi

Alensa je online obchod s dioptrickými a slunečními brýlemi, čočkami a vším, co souvisí s péčí o váš zrak. Na svých stránkách má unikátní program, takzvané virtuální zrcadlo, ve kterém si můžete vyzkoušet brýlové obroučky. Pak už stačí nahrát váš aktuální předpis od oftalmologa či optometristy, vybrat si úpravu a sílu skel a do 7 dnů máte nové brýle doma. U obrouček, kontaktních čoček a ostatních produktů máte maximální a detailní popis, který vám usnadní výběr přes internet. Stačí si jen vybrat!

Vyberte si brýle na míru u Alensy a sledujte novinky na Facebooku a Instagramu.

Soutěž probíhá od 11.10.2021 do 17.10.2021

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...