SOUTĚŽ: Na koupalište bez studu? Tento cvičební program vám zaručeně pomůže

Toužíte po krásném tělu do plavek, ale nevíte, jak a kde s hubnutím začít? Zapojte se do soutěže s Fitshakerem o prémiové členství a cvičební diář.

Přidejte se k výzvě a zhubněte do plavek s Fitshakerem. Zdroj: Canva.Přidejte se k výzvě a zhubněte do plavek s Fitshakerem. Zdroj: Canva.

Někdy je těžké se přemluvit ke cvičení, jindy nevíte, na kterou partii se zaměřit a jaký cvik zvolit. Díky prémiovému členství u Fitshakeru získáte neomezený přístup k videím s profesionály, kteří vás naučí cvičit. Zapojíte se do výzvy, která je zaměřená na kritické partie. A dostanete také kuchařskou inspiraci a pořádnou dávku motivace.

O co se dnes soutěží?

Jak soutěžit?

V týdnu od 3. 5. do 9. 5. 2021 odpovězte správně na soutěžní otázku. Nápovědu hledejte na Fitshaker.sk.

Po ukončení soutěže administrátor vybere 3 vítěze, kteří obdrží poukázku na roční prémiové členství a fitness diář. Vítěze kontaktujeme v soukromé zprávě, kde se s nimi domluvíme na podrobnostech odeslání.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Podívejte se, jakou proměnou prošly ženy zapojené do výzvy »

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Poznejte Fitshaker

Fitshaker nabízí online cvičení z pohodlí domova, stačí se jen přihlásit a začít. Můžete si vybrat ze široké škály programů, od Gravity yoga pro těhotné po program Sexy body až k aerobiku. Lekce vedou profesionálové a jsou nastavené tak, aby vás bavily a zároveň potřebně „nasvalily“. K tomu všemu Fitshaker pořádá cvičební výzvy – jako je Výzva do plavek, kde můžete vyhrát luxusní balíček cen.

Sledujte aktuality ze světa fittness na Facebooku » a Instagramu »

Soutěž probíhá od 03.05.2021 do 09.05.2021

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
70
4.5.21 08:39

Skvělá soutěž!

Příspěvek upraven 04.05.21 v 08:40

  • Zmínit
  • Nahlásit