Pečujte o svou pokožku s kouzelnými oleji Bi-Oil

Proč je nutné v létě dvojnásob pečovat o pokožku? Protože právě v létě je vystavena mnoha negativním vlivům. Zapojte se proto do soutěže o 6 balíčků s oleji od značky Bi-Oil a odměňte ji, jak si zaslouží.

Bi-Oil, BiOil, pečující olej, strie, přírodní olej, olej, jizvy, pigmentové skvrny, léčbaVyhrajete balíček s pečující kosmetikou právě vy? Zdroj: eMimino

O co se dnes soutěží?

Na 6 výherců čekají balíčky s kosmetikou Bi-Oil v celkové hodnotě 700 Kč.

Na co se v nich můžete těšit?

  • Bi-Oil Pečující olej, který při správném použití pomáhá zahojit jizvy, strie, sjednocuje odstín pokožky a napomáhá hydrataci pokožky. Tento olejíček se stal celosvětově nejprodávanějším přípravkem na jizvy a strie a velmi kladné recenze získal i mezi čtenářkami eMimina.
  • Bi-Oil Pečující olej (Přírodní), který vznikl na základě podnětů spotřebitelů prahnoucích po 100% přírodním přípravku se stejným efektem. Tento olej je kladně hodnocenou novinkou na trhu a díky jeho přírodnímu složení je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Rychle se vstřebává a má příznivý vliv na nesjednocené odstíny pokožky.
Bi-Oil, BiOil, pečující olej, strie, pokožka, olej, jizvy, pigmentové skvrny, léčbaZískejte Bi-Oil pečující olej na pokožku, který se postará o vaši pokožku. Zdroj: eMimino

Jak soutěžit?

V týdnu od 27. 6. do 3. 7. 2022 odpovězte správně na soutěžní otázku.

Po ukončení soutěže administrátor vybere 6 výherců. Ty kontaktuje v soukromé zprávě, kde se s nimi domluví na podrobnostech odeslání. Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte na stránkách Bi-Oil »

Bi-Oil, BiOil, pečující olej, strie, pokožka, přírodní olej, olej, jizvy, pigmentové skvrny, léčbaBi-Oil přírodní pečující olej na pokožku zanechá pokožku hladkou a vyživenou. Zdroj: eMimino

Znáte značku Bi-Oil?

Bi-Oil je úspěšnou značkou soustřeďující se na suchou pokožku a její defekty. Pečující olej získal od jeho celosvětového uvedení na trh v roce 2002 stovky ocenění. Stal se také nejprodávanějším produktem na jizvy a strie. 100% přírodní pečující olej je novinka vyrobena na základě neustále se měnícího trhu a nových požadavků zákazníků.

Bi-Oil však nejsou jen oleje. Do jejich portfolia patří také:

  • Tělové mléko s vysokým podílem oleje, které však nenechává mastnou stopu. Jeho základem je jojobový a šípkový olej, vitamíny A, E a F, které v kombinaci s extraktem z měsíčku přirozeně hydratují kůži.
  • Gel pro suchou kůži, který obsahuje pouze 3 % vody a oproti klasickému a přírodnímu oleji Bi-Oil je obohacen ještě o bambucké máslo, čímž pokožku hydratuje a zabraňuje úniku vlhkosti z kůže.

Pokud již oleje Bi-Oil znáte nebo vás zaujaly, pak si vaši pozornost jistě zaslouží Facebook a Instagram, kde získáte spoustu dalších tipů a rad.

Soutěž probíhá od 27.06.2022 do 03.07.2022

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
116
28.6.22 15:10

Bi-oil

Wauuuu to by byla výhra pro mě 🙏 🙏 🙏

  • Zmínit
  • Nahlásit
29.6.22 16:08

Veronika

Parádní výhra akorat uvažuji o tomto zázraku pockam jak to tu dopadne a popřípadě si jej koupim sama :D

  • Zmínit
  • Nahlásit