Den třetí: Chraňte miminko před bacily, vyhrajte sterilizátor Canpol babies

Víte, jak pečovat o výrobky, které přicházejí do styku s miminkem? Jak zničit bacily a dopřát děťátku čisté a bezpečné prostředí? Prozkoumejte výrobky Canpol babies!

Vyhrajte praktický sterilizátor.Vyhrajte praktický sterilizátor. Zdroj: Canpol babies

Značka Canpol babies šetří maminkám drahocenný čas, ale zároveň dbá na bezpečnost výrobků, které přicházejí do styku s miminkem. Elektrický parní sterilizátor Canpol babies umožní snadno a rychle dezinfikovat kojenecké lahve, příslušenství k odsávačkám, ale i další výrobky potřebné k péči o miminko.

Jak správně čistit lahvičky?

Vytvořená pára rovnoměrně odstraní bakterie a zajistí perfektní čistotu. Sterilizátor pojme až 6 lahví s příslušenstvím, dezinfikuje maximálně 8 minut a spotřebuje pouze 75 ml vody – zkrátka ekologický, praktický, bezpečný a rychlý.

Na čištění lahviček a saviček můžete použít také dezinfekční prostředek Canpol babies na lahvičky a savičky, který je silný proti nečistotám a zbytkům mléka. Obsahuje přírodní složky, je bezbarvý a hypoalergenní. K umytí stačí malé množství.

Ideální je ještě před sterilizací lahví použít kartáč, který je opatřen také malým a praktickým kartáčkem na savičky. Přísavka navíc umožní stabilní postavení.

sterilizátor od Canpol babies s lahvičkami od Canpol babiesSterilizace lahviček je nesmírně důležitá. Zdroj: Canpol babies

O co se dnes soutěží?

Jeden z vás vyhraje sadu na čištění, která obsahuje:

Sterilizátor na lahvičky i dudlíky.Sterilizátor na lahvičky i dudlíky. Zdroj: Canpol babies

Jak soutěžit?

Do půlnoci 15. 9. 2021 odpovězte správně na soutěžní otázku. Po ukončení soutěže administrátor vybere 1 vítěze a zkontaktuje ho v soukromé zprávě, kde se s ním domluví na podrobnostech odeslání.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou odpovědí. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Nejste si plně jistí odpovědí? Podívejte se na nápovědu

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Podívejte se na průvodce krmení z lahve

O značce Canpol babies

Canpol babies již více než 30 let pečuje o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáhá jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporuje maminky v raném období mateřství a doprovází je v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr potřeb pro období těhotenství a po porodu, pro krmení dítěte, dále také dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky a plyšové hračky.

Chcete se o značce a výrobcích značky Canpol babies dozvědět více? Navštivte její profil na Facebooku a Instagramu.

Soutěž probíhá od 15.09.2021 do 15.09.2021

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
69
15.9.21 11:28

Tenhle sterilizator je opravdu sikovna vecicka, mame doma do mikrovlnky, ale pri stehovani jsme zjistili, ze nase nova vestavena mikrovlnka je o dost mensi nez puvodni, takze jsem se musela vratit k vyvarovani veci v hrnci :,(

Příspěvek upraven 15.09.21 v 11:29

  • Zmínit
  • Nahlásit