Den čtvrtý: Ulevte bolavým prsům při kojení a vyhrajte dnešní balíček

  • od 18.09.2019 - do 18.09.2019
  • Sdílet

Prsa se při kojení hodně namáhají, jsou citlivá a občas i bolestivá. Je proto nutné, aby o ně maminka důkladně starala, a předcházela tak případným zánětům, které jsou nepříjemné pro ni i miminko. Jak o prsa a bradavky pečovat a co dělat, když bolí? Máme pro vás pár tipů + soutěž o balíček.

Klikni a podívej se na další soutěže. / Zdroj: lovibaby.com.Klikni a podívej se na další soutěže. / Zdroj: lovibaby.com.

Zvolte nedráždivé materiály

Vsaďte na 100% bavlnu a přírodní materiály, které vás nebudou dráždit. Pořiďte si kojící halenku a vhodnou kojící podprsenku, která bude citlivá k vaší pokožce, a navíc usnadní kojení miminka.

Investujte do krému

Vhodné jsou speciální krémy na prsa a zvlášť na bradavky. Dávejte vždy pozor, abyste nemazala bradavku těsně před kojením – miminko by mohlo prs odmítnout. V lékárně s výběrem rádi poradí. Důležité je, aby byl krém bez zápachu i bez chuti, a přitom pomohl s regenerací popraskaných bradavek. Opominout nesmíme ani antibakteriální účinky samotného mateřského mléka, proto si s ním po kojení potřete bolavou bradavku, bude se lépe hojit.

Používejte vložky do podprsenky

Zejména v letních měsících se snažte v domácím prostředí prsa větrat a sprchovat. Nezapomeňte je potom vysušit měkkým ručníkem. Během dne můžete používat vložky, které budou zachycovat případné vytékající mléko. Zvolte takové tampóny do podprsenky, které nedráždí pokožku, jsou savé a prodyšné – v opačném případě se mohou bradavky zapařit a budou náchylnější k zánětům.

Chrániče prsních bradavek

Chcete kojit i v případě bolestivých a popraskaných bradavek, aby se nezastavila tvorba mléka? Potom můžete dočasně vyzkoušet kojení přes chrániče bradavek, které jsou vyrobeny ze silikonu a urychlují hojení. Silikon je bez zápachu i chuti a nemění chuť mléka. Chránič má navíc speciální tvar, aby miminko při kojení stále cítilo maminku a mohlo se přitulit k prsu.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

O co hrajeme?

Ve hře jsou 3 balíčky, z nichž každý obsahuje:

O tyto ceny dnes soutěžíme. / Zdroj: lovibaby.com.O tyto ceny dnes soutěžíme. / Zdroj: lovibaby.com.

Jak soutěžit?

V době od 18. 9. 00:00 do 18. 9. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Správnou odpověď najdete na stránkách LOVI.

O značce LOVI


Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek, i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a dudlíky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI.

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné, nebo je nedostatečné.

Chcete prozkoumat další zajímavosti o kojení? Navštivte webové stránky LOVI baby, Instagram či Facebook značky LOVI.

Soutěž probíhá od 18.09.2019 do 18.09.2019

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...