Den šestý: Přivítejte miminko s krásnou kolekcí LOVI Baby Shower!

  • od 21.11.2020 - do 21.11.2020
  • Sdílet

Znáte pojem baby shower? Jednak je to party pro nastávající maminku, ale také nová kolekce od značky LOVI. Kolekci Baby Shower můžete vyhrát pro holčičku i chlapečka.

Co najdete v dnešním balíčku?

LOVI Lahev skleněná 150ml BABY SHOWER

V balíčku se můžete těšit na skleněnou lahev Baby Shower o objemu 150 ml, která nenarušuje sací reflex miminka. Je lehounká a bez postranních švů, dobře se čistí a díky dynamické savičce zachovává přirozený rytmus sání dítěte, podporuje práci svalů rtů a jazyka, stejně jako při kojení.

LOVI Dudlík s mini štítkem 0-2m silikonový dynamický MY LITTLE LOVE

K lahvičce vám do balíčku přibalíme mini dudlíka LOVI My Little Love, které jsou určeny pro ty nejmenší. Dudlíky jsou menší a mnohem lehčí, vhodné pro děti do dvou měsíců.

LOVI Stužka na dudlík s klipem Baby Shower

A navíc se můžete těšit na trendy stužku na dudlík LOVI.

Vyhrajte balíček LOVI Baby Shower pro novorozenou holčičku, nebo chlapečka. Zdroj: LOVIVyhrajte balíček LOVI Baby Shower pro novorozenou holčičku, nebo chlapečka. Zdroj: LOVI

Jak soutěžit?

Do půlnoci 21. 11. odpovězte správně na soutěžní otázku.

Po ukončení soutěže administrátor vybere 2 výherce a zkontaktuje je v soukromé zprávě, kde se s nimi domluví na podrobnostech odeslání. Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Nápovědu hledejte na stránkách Pilulka.cz

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Prodlužte dobu přirozeného kojení s LOVI

Značka LOVI se zrodila jako odpověď na měnící se potřeby rodičů, kteří vyžadují nejkvalitnější produkty pro krmení svých dětí. Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte. Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii značka LOVI přináší inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek i výrobky pro alternativní krmení, které nenarušují sací reflex dítěte.

Na stránkách LOVI naleznete také zajímavé rady a doporučení pro rodiče »

Soutěž probíhá od 21.11.2020 do 21.11.2020

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
59
22.11.20 14:14

https://www.emimino.cz/souteze/vitame-podzim-s-lovi-den-sesty/

Gratuluji

  • Zmínit
  • Nahlásit