Soutěž: Vyhrajte s námi dietní plán na míru a zhubněte do plavek

Léto se blíží a je nejvyšší čas myslet na svou linii. Pohyb sám o sobě nestačí, důležitý je také správně sestavený jídelníček. Proto jsme pro vás společně se značkou VERO připravili soutěž o dietní plán.

Dietní jídelníček může být i chutný. Zdroj: VERODietní jídelníček může být i chutný. Zdroj: VERO

Na jakou výhru se můžete těšit?

  • 1× individuální dietní plán VERO na dva týdny v hodnotě 2 890 Kč.
  • 2× dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup libovolného dietního plánu nebo samostatných produktů. Podmínkou je minimální hodnota nákupu v hodnotě 1 500 Kč.
Recepty nejsou nikterak složité. Zdroj: VERORecepty nejsou nikterak složité. Zdroj: VERO

Jak soutěžit?

Zapojení do soutěže je jednoduché. Stačí v týdnu od 10. 5. – 16. 5. správně odpovědět na soutěžní otázku. Odpověď na otázku najdete na webových stránkách VERO. A my ještě napovíme, že název není zvolený náhodně.

Po ukončení soutěže vylosuje automat náhodně tři výherce, které kontaktujeme v soukromé zprávě, kde se s nimi domluvíme na podrobnostech odeslání. Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Důležitá je zdravá a rozmanitá strava. Zdroj: VERODůležitá je zdravá a rozmanitá strava. Zdroj: VERO

Do plavkové sezóny zbývá ještě pár týdnů. Nyní je ideální období začít s efektivním a zdravým hubnutím.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Obraťte se s hubnutím na profesionály

Začalo to touhou po zdravější rodině a štíhlejší postavě. Manželé Alena a Aleš se rozhodli společně zatočit s nadbytečnými kily a začít žít zdravě. Osobní zkušenost a odborné znalosti v oblasti výživy je inspirovaly k vytvoření vlastního dietního plánu pod názvem VERO. Z nápadu se stal rodinný podnik. Manželé se skvěle doplňují. Alena jako certifikovaná výživová poradkyně dokáže sestavit jídelníček na míru. Aleš se zase podílí na vytváření chutných a zdravých receptů.

VERO, to je příprava dietního plánu na míru klienta s ohledem na jeho výšku, váhu, věk i životní styl. Protože jedině správně nastavený dietní plán vám zajistí trvalé zhubnutí bez nežádoucího jojo efektu. VERO dietní plány nejsou o rychlém hubnutí za každou cenu, ale o rozumném úbytku tuku tak, aby zůstaly pouze svaly a kila se po čase nevrátila zpět.

Důležitá je zdravá a rozmanitá strava. Zdroj: VERODůležitá je zdravá a rozmanitá strava. Zdroj: VERO

Na webových stránkách VERO najdete také plno originálních a zdravých receptů.

Soutěž probíhá od 10.05.2021 do 16.05.2021