Nestlé.cz

Společnost Nestlé se zabývá vědou a výzkumem v oblasti dětské výživy přes 150 let. Víme, že celoživotní zdraví vyžaduje včasné vybudování pevných základů. Zejména v raném věku je pro děti nejdůležitější správná výživa. Díky špičkovému výzkumu a vývoji jsme v Nestlé dokázali vyvinout recepturu se strukturami oligosacharidů, probiotik a optimalizovanou bílkovinou upravenou procesem OPTIPRO® po vzoru mateřského mléka.

V současné chvíli maminkám, které nemohou kojit nabízíme to nejlepší řešení pro zdravé děti, ale i pro děti se specifickými vývojovými potřebami.

Možnost přihlásit se do testování již skončila. Vybraným testerkám bude doručena soukromá zpráva s dalšími pokyny. Výsledky testování budou zveřejněny po 30.8. 2020.

Recenze

Velikost písma:
105
25.08.20

S Bebou Comfort jsme nadmíru spokojeni, obě děti vyrostly na Beba Comfort,

Výhody:

žádné bolení bříška, děti se hezky vyprděly, pravidelná stolice, celková spokojenost.

19
25.08.20

S tímto mlíčkem jsme nadmíru spokojeni, malý neměl žádné bolení bříška, žádnou zácpu.

Výhody:

složení
balení

830
25.08.20

obdržela jsem balení a ihned vyzkoušela, protože se ten můj zločinec hlásil o jídlo..... vyžunkla to takovou rychlostí, že jsem měla pocit, že budu dělat další :)
moc děkuji a budu kupovat už jen toto :)

Výhody:

Super balení
odměrka v balení (já to ztrácím a nebo malá :)
nebolí jí po tom pupík

Nevýhody:

o žádných zatím nevím :)

188
25.08.20

Je to mlíčko, které je opravdu výtečné, prcek po něm neblinká a má spokojené napapané bříško

Výhody:

vyvážené veškeré potřebné suroviny pro miminko
příjemná chuť
nebolí po něm bříško

Nevýhody:

asi žádné

131
25.08.20

Moc děkujeme. Malé chutná, skončilo bolení bříška a lépe spinká.

Výhody:

Super balení.

Nevýhody:

Žádné jsme nenašly.

39
25.08.20

mlíčko je pěkně sypké a moc dobře se rozmíchává. dávám ho malé do kaší a na noc, má pravidelnou stolici, to jsme trpěli vždycky na zácpu, teˇpo BEBĚ bez problémů:-)

Výhody:

pravidelně stolice
dobře se rozpouští

123
26.08.20

Moc děkujeme za vybrání do testování. Hned včera jak nám přišlo balení, tak jsme večer vyzkoušeli a jsem nadšená. Už vím, co budu kupovat. Poprvé konečně syn mi spal celou noc a nebudil se.

Výhody:

Dobře se rozpouští
Nasytí bříško Žádné bolení bříška
Cena odpovídá kvalitě mléka

Nevýhody:

Žádné nejsou

1583
26.08.20

Dnes jsme obdrželi a hned jsem vyzkoušela. Malá ho vypila na posezení, ještě si pak dala trochu mlicka od maminky (ale to snad brzo odbourame) a teď už pěkně spinká.

Výhody:

Odměrka v balení, srozumitelný návod, dobře se rozpouští, nehrudkuje, uzavíratelné balení.

Nevýhody:

Žádné.

216
27.08.20

Měli jsme možnost otestovat Beba Comfort 3.
Když byla dcerka malinká tak jsme Beba už jednou vyzkoušeli, bohužel tenkrát z něj měla velkou zácpu a museli jsme přejít na jinou značku. Teď díky testování dostala u nás Beba1 druhou šanci.
Oceňuji především pěkně balení, pěkná doga, která se dá později použít i na něco jiného (manžel se radoval, že to bude do dilny). Návod je srozumitelný, super je prilozena odjet na.
Příprava se od 1 nezměnila, mlicko se dobře rozpouští a i pěkně voní (narozdíl od Hipp). Dcerce mlicko chutnalo, žádné bolení bříška jsme nezaznamenali. Uvidíme, jestli se po nějaké době objeví znovu zácpa nebo nikoliv. Zatím to vypadá, že ne. Pokud se neobjeví, budeme v mlicku pokračovat.

Výhody:

Praktické balení
Srozumitelný návod
Snadná příprava
Dobře voní a dcerce chutna Žádné bolení briska

Nevýhody:

Zatím žádné (snad se neobjeví výše zmiňovaná zácpa)

812
27.08.20

S mlékem jsme celkově spokojeni. Každému miminku sedne něco jiného a my už vyzkoušeli spoustu druhů a od tohoto testování přejdeme na bebu.

Výhody:

Snadné rozpoustení, příjemná vůně a chuť. Malého bolí méně bříško. Hezké baleni na možné další využití.

Nevýhody:

Malý se špatně vyprazdňuje, ale důvodem nemusí být mléko, ale nedávné očkování.

27.08.20

Dostala jsem možnost vyzkoušet pokračovací mléko beba. Ač stále kojime, brzy bych chtěla svoji princeznu pomalinku odstavit. Pár pokusu o dáni UM už bylo. Ale žádné na milost nevzala. Jen cucla a zahodila láhev a už se drala, za jejím mlíčkem na které je zvyklá… ????

U beby to to bylo jiné. Včera jsme poprvé zkoušeli dát menší množství kolem 18 hodiny, místo svačiny, vůbec jsem nedoufala, že to vypije. Opět jsem čekala, že láhev zahodí a dál se o to nebude zajímat. Opak byl pravdou, vše co jsem ji dala vypila a tvářila se spokojeně. Dnes ráno jsem udělala mléko na snídani.. Tentokrát už z plné dávky. Opět vše vypito.

I já jsem ten zázrak ochutnala a musím říct, že jsem ochutnala hodne um, ale tohle chutnalo nejlépe. Výborně se rozmichava, nezanechává pucky, příjemně voní. Malé chutná.

Další věcí je bříško, obvykle na novou potravinu že začátku dcerka reagovala bolesti bříška, nebo alespoň zácpou, tady zatím vše vypadá, že bude v pořádku.

Výhody:

Rychlá příprava, jasný návod, chuť, konzistence, dobře se rozmichava …

Nevýhody:

Zatím žádné nevím.

28.08.20

Beba je výborné mléko. Dcerce moc chutná a velmi dobře se rozmíchává.

Výhody:

Dobře stravitelné
Zarytí
Dobře se rozmíchává
Dobrá chuť

1293
28.08.20

Testovali jsme beba comfort 2 a malý byl moc spokojený :) děkujeme

Výhody:

super balení
dobře se rozmíchává
nedělá hrudky

Nevýhody:

Dražší třeba oproti babylove, které jsme používali

9
28.08.20

Jelikož ještě nemám mimčo na světě, přenechala jsem Bebu kamarádce, která má půlroční Jasmínku. Zrovna Hledala nějaké UM a tohle jim vyhovovalo nejvíce. Malá po něm neblinkala, měla plné bříško a prdíky se zlepšily.

Výhody:

Krásné balení, Hlavně s dávkovací lžičkou. Malá bez blinkání, bez prdiků a najezená.

Nevýhody:

Žádné jsem nenašla

15
28.08.20

My měli možnost testovat balení Beby Comfort 3. Co mohu vyzdvihnout tak je šikovné balení, a snadná příprava mlíčka, včetně velmi dobré rozpustnosti. Prcek dostává mlíčko už jen na noc, tj. cca 2 porce. Bolení bříška jsme nezaznamenali (ale to ho nikdy moc netrápilo) a neublinkává. Na druhou stranu nemůžu říct, že by spal lépe- naštěstí ani hůře- tudíž taktéž beze změny. Jediný co, tak mně osobně mlíčko moc nevoní (oproti Kendamilu, který jsme užívali doposud), ale prckovi chutná. Věřím, že se k této značce budeme vracet. Děkujeme moc za testování.

Výhody:

snadná rozpustnost
přijatelná cena

23
29.08.20

Malé mlicko chutná, ačkoli je zvyklá na jinou značku, prijala jej bez jakychkoli protestů…Moc se ji libi plechovka ????

Výhody:

Dobře se rozpouští, praktické balení

574
30.08.20

Vyzkoušeli jsme mlíčko Beba Comfort 4 a jsme spokojení.Dostatečně nás zasytí, dáváme hlavně v noci ,když se malá vzbudí a někdy i brzo ráno.Chuťově je také dobré,takže jsem spokojená.

Výhody:

Žádné bolení bříška, dobrá chuť, krásně se rozpouští

Nevýhody:

Žádné

229
31.08.20

Dcera 15 měsíců testovala Bebu Comfort 3 a musím říct že od toho dne co jsme jí začaly testovat cca týden byla jako vyměněná daleko víc vypila, neměla problém s bolením bříška a ani se zácpou. Lahodná sladká chuť mlíčka žádný problém s rozmícháním ve vodě krásně se mlíčko rozpustilo což je rozhodně plus u některých předchozích značek jsme museli na mléko brát elektrický šejk. S dcerkou jsme spokojení a v mlíčku budeme pokračovat.
Přidávám naše testování u poslední fotky se dcera snažila chystat mlíčko dopadlo to jinak snažila se o mistrovské dílo :-)

Výhody:

Lahodná chuť mléka
Snadno se rozpouští bez hrudků Žádné bolení bříška

Nevýhody:

Jediné co tak bych změnila víčko aby se dalo zacvaknout.
Chybí mi tam zarovnání odměrky při chytání mlíčka.

28
31.08.20

Zkoušely jsme bebu poprve a zatim spokojenost. Jednoducha příprava, skvele se rozpousti, male chutnala (ochutnala jsem take a prijemna chut), neblinkala a ani jsem nezpozorovala problem s prdiky. Moc fajn je i baleni, da se vyuzit i na dalsi veci, treba uskladneni susenych bylinek ci tvoreni ????

Výhody:

Rozpousteni, chut, balení

Nevýhody:

Zatim zadne

2073
31.08.20

Mlíčko již dorazilo. Super dóza. Chuťově velmi dobrý. Dcera si mlíčko hned zamilovala.

Výhody:

Lehce rozpustitelne.
Super dóza i po dobrání mlíka.
Chuťově dobrá.

Nevýhody:

Žádnou jsem nenašla.

1
01.09.20

Bebu Comfort máme od přechodu z mateřského mléka na umělou výživu, syn si na ní hned zvykl a bez mléka ani ránu. 100%spokojenost ????

Výhody:

Žádné bolesti bříška, normální stolice, hezké balení, cena

63
02.09.20

Výborné mléko pro děti od 18. měsíce, skvěle chutná, žádné bolení bříška

Výhody:

praktická plechovka pro další využití, skvěle chutná

4
02.09.20

BEBU Comfort jsem chtěla vyzkoušet už dávno kvůli jeho složení, obsahuje totiž bakterie mléčného kvašení L. reuteri a je obohaceno vitamíny a minerálními látky, takže mě testování moc potěšilo.
Honzík přijal mlíčko úplně v pohodě, vypil celou láhev a nepozorovala jsem žádné změny v jeho trávení. Já jsem ho ochutnala také a um má příjemnou, mléčnou chuť.
Občas bývá BEBA Comfort v akci takže se dá koupit i za příjemnou cenu.

Výhody:

Praktické balení
Dobře se rozpouští
Příjemná chuť a vůně
Složeni

30
02.09.20

Dle mě skvělá volba pro maminky co nemohou kojit, já tedy kojím ale bohužel synovi mlíčko ode mně nestačí a musím dokrmovat a Beba je dobrá volba synovi chutná, nezvrací po ní takže když je spokojený syn není co řešit a v porodnici i u pediatra mi jí též doporučili. A teď k mlíčku, mlíčko se hůře rozmíchává a dle mé chuti je moc sladké. Balení je super mlíčko se nikde nesype, velikostně mi vyhovuje ale volila bych ekologičtější přístup obalu a odměrky. Volila reciklovatelnou přeci jen těch odměrek co se vyhodí je fakt hodně.

Výhody:

Praktické balení
Jde sehnat všude
Dlouho na trhu
Doporučují v porodnici
Doporučují u pediatra
Synovi chutná

Nevýhody:

Dle mě moc sladké
Hůře se rozmíchává
Nelíbí se mi plastová odměrka

796
02.09.20

Beba 2 je v krásném balení, synovi, kterému je 9 měsíců chutná, přestože jsme teprve teď začali nově- doteď jsem kojila. Nebyl problém s přechodem. Doporučuji!

Výhody:

Poutavé balení
Přestože s UM začínáme, synovi chutná, dělám z něj i kaše
Doporučovali mi ho i v porodnici

Nevýhody:

Plastová odměrka se mi nelíbí

02.09.20

Ze začátku jsem byla k umělým mlíčkúm dost skeptická, ale po 6 měsících kojení malému mlíčko přestalo stačit a začali jsme zvažovat které bude nejvhodnější. Hned se nám složením zalíbila Beba a proto jsme se jí rozhodli vyzkoušet. Musím říct že jsme nemohli zvolit lépe, krásně se rozpouští a opravdu malého zasytí a spinká krásně celou noc a nemá po ní žádné bolení bříška. Určitě u ní zůstaneme a všem maminkám rozhodně doporučujeme :-)

Výhody:

Krásně se rozpouští
Nemáme po ní bolení
Zasytí

Nevýhody:

Nenašli jsme žádné

60
03.09.20

Mlíčko beba našemu skoro 2 letému Maťulkuvi moc chutná. Protože je malej „mlíkovej“ pije 1× v noci, protože se budí a chce mlíčko a ještě večer přes spaním. Mlíčko se krásně rozpouští a nepění. Má moc dobrou chuť, není nahořklé jako jiné co jsme zkoušeli. Proto bych ho určitě doporučila všem maminkám a dětem co už jsou starší a mlíčko mají běžně v jídelníčku. Za nás ???? spokojenost ????????????????

Výhody:

Lahodná chuť
Nepění
Nehrudkuje

Nevýhody:

Žádné

40
03.09.20

Krásné velké balení,které je 100% recyklovatelné. Skvělá doza. Hezky voní. Krásné se sype. Jenom se hůře rozpouští. Dcerce chutná a to je hlavní. ????

Výhody:

Dóza
Vůně
Recyklovatelné

Nevýhody:

Rozpustnost

03.09.20

Naše dcerka vyzkoušela nové mlíčko a myslím, že jí chutná. Dříve jsme kupovali jinou značku, ke které se ale po testování znovu vrátíme. Beba mi po ochutnání přišla mnohem sladší.

Výhody:

Dobře se rozpouští.

Nevýhody:

Moc mi nevyhovuje balení v plechovce.

03.09.20

Výborné mléko, malé velmi chutnalo a dostatečně ji zasytilo. Konečně po tomto mléce spala v noci déle,jak čtyři hodiny. Výborně rozpustné.
Jedinou nevýhodu bych viděla v tom,že nám chyběla zarážka na zarovnání mléka a v pevnosti obalu. Mléko jsme brali na dovolenou, v kufru se obal pomačkal a nešel na něj nasadit vršek, jakmile mléko zvlhlo, tvořili se v něm hrudky.

Výhody:

Krásně voní a je chuťově dobré.
Krásně se rozpouštědlo.

Nevýhody:

Chyběla zarážka na zarovnání odměrky.
Pevnost obalu.

34
04.09.20

Jsem spokojena především s velikosti balení. Líbí se mi obal, který působí prémiové a po snědení obsahu pro něj snad najdeme i využití. Příprava je standartní a snadná, na obalu dobre popsána. Součástí balení je odměrka, ale chybí zarovnavac. Moje dítě přijalo mléko dobře, žádné změny jsem po něm nezaznamenala.

Výhody:

Dobrá velikost balení
Snadná příprava
Jednoduchý návod
Obsahuje spoustu vitamínů a minerálů a bakterie mléčného kvašení
Součástí balení je i odměrka
Dobře se rozpouští

Nevýhody:

Chybí zarovnavac na odmerku

938
04.09.20

Moc dobré mléko, voní, malému chutná, jiná mléka odmítal a díky Beba zase začal mlíčko pít.

Výhody:

Dobře se rozpouští, voní, má šikovnou odměrku a v neposlední řadě i plechovku.

Nevýhody:

Žádné.

5441
04.09.20

Dlouho jsem zvažovala jaké mléko použiji při ukončování kojení a Beba comfort byla jasná volba. Velmi mě překvapilo, že toto mléko, jako jedno z mála, neobsahuje palmový olej a také maltodextrin. Je v praktickém 800g balení, cena je také velmi příjemná. V dóze mi však chybí držák na odměrku a výstupek na zarovnání dávky. Protože hodně cestujeme, využila bych také možnost menšího balení. Dále bych uvítala, když by víko na dóze nebylo průhledné. Na cestách máme občas mléko venku a nevím, zda je vhodné, aby bylo umělé mléko vystaveno delší dobu světlu. Celkově hodnotím Beba Comfort 4, jako velmi dobré. Skvěle se rozpouští, nehrudkuje, obsahuje vyvážený poměr živin a také dobře chutná. Je to dobrá alternativa při ukončování kojení.

Výhody:

Neobsahuje palmový olej a maltodextrin.
Velké balení.
Průhledné víko.
Velmi dobře se rozpouští.

Nevýhody:

Chybí držák na odměrku.
Bylo by fajn nějaké „zarovnávátko“ odměrky.

2871
04.09.20

V pořádku dorazilo. Protože mám doma ještě malinkou princeznu, otestovali jsme to na Míšovi od známé. Chutnalo

Výhody:

Dobře se rozmíchává
Chutná
Známá uvažuje o změně um na bebu

Nevýhody:

Nic

246
05.09.20

Mliecko Beba malemu chutilo, brusko ho nebolelo a stolica bola tiez fajna. Takze za nas super

Výhody:

pekne balenie,
zrozumitelne davkovanie,
spokojne miminko

Nevýhody:

Ziadne

173
05.09.20

Syn má 6 měsíců, tak jsem po obdržení hned mohli vyzkoušet Beba Comfort 2. Malému mlíčko moc chutnalo. Nijak nesmrdí, jak některá jiná mléka jiných značek. Syn byl spokojený a nekonalo se žádné bolení bříška a podobně.

Výhody:

Dobrá chuť i vůně, nebolí bříško.

5368
05.09.20

Děkujeme za možnost vyzkoušet Beba Comfort 3.
Malému mlíčko moc chutnalo, přijal ho ihned. Velmi mě překvapilo, jak se dobře rozpouští a příjemně voní.
Za nás velká spokojenost!

Výhody:

Praktické balení
Výborné složení
Dobrá rozpustnost
Skvělá chuť a vůně

396
06.09.20

Děkuji za možnost testovat toto mlíčko. Synovi moc chutná. Dobře se rozpouští, nedělá hrudky. Chuťově je výborné. I já jsem ochutnala. Navíc to složení je skvělé a cena také přiměřená. Líbí se mi i praktické balení s dávkovací lžičkou i to, že se jedná o plechovku, která jde zavírat. Přidávám i do kaší a mají výbornou chuť. Mohu jen doporučit.

Výhody:

Chuť
Složení
Cena
Balení

Nevýhody:

Nic

285
06.09.20

Byla jsem vybrána jako testerka Beby Comfort 3, hned jsme otevřeli a začali testovat :) Dceři moc chutnalo, hned zjistila, že je jiné. U dcerky byl problém, že pila od 5měsíců pouhých 150ml, na roce se nic nezměnilo, pila furt jen 150ml, ale jakmile jsem nasadila Bebu Comfort 3 dcera mi pije 210ml :) je to velká změna, je klidnější, začala i přibírat, což u nás byl problém. Jsem nadšená a s Bebou Comfort určitě budeme pokračovat, jsem nesmírně šťastná za to, že jsem mohla Bebu Comfort 3 otestovat. Děkujiii

Výhody:

Všechno! Beba Comfort 3 je prostě nejlepší mléko

158
06.09.20

Mlíčko dceři moc chutná a spí po něm celou noc. Budeme kupovat i nadále.

Výhody:

Skvěle se rozpouští, dceři chutná.

751
06.09.20

Tak do testování jsem zapojila svého 3 letého chlapečka Tobíáška. Ten od narození je bohužel na umělé výživě, mléko volím občas i dle cen z akcí. Bebbu od mala měl moc rád, ted občas si pošmakuje na Nutrilonu vanilka. Stále je to velký závislák mléka. Zkusil i Hami jahoda a to byla taky výborná. Bebbu opravdu hodně dlouho neměl. Právě jsme ukončili Nutrilon vanilka, tak si rozbalil dárek :).
Tak prý dojem u něj byl, že se divil, jak je Beba těžká. No pak si ji tedy dával i na hlavu, ale pak ji z ruky moc nerad někomu dával. A řekl:mléko mňam. Od sestřiček mu bylo řečeno, že ho zkusí,jak mu chutná :). Už hodně mluví, takže ty jeho hlášky, vím zda mu chutná nebo je to fakt nedobré a donutit ho nelze :).
Po uvaření převařené vody jsem nasypala jako vždy správnou porci prášku a zamíchala. Nádherné se mléko rozpouštělo a vonělo i malý řekl: voní :) to říká na vše co učuchá :).
A pak pil a řekl mňamka :). Takže vidím, že i bebu mohu zase znovu volit a hlavně, co jsem u ní měla ráda je ta skvělá krabička. Těžko se občas otevře, takže ty dětské prstíčky ji neotevřou a mléko mi nevysype, jako z krabičky sáček, to je pro ně příliš lehké a spoušt je na světě. Jsou bez jídla a ještě kupa práce kolem :).
Mléko požaduje ráno jako snídani, bez mléka se nanastartuje :) a k večeři jako závěr před usnutím.

Takže za nás mléko náš malý Tobíček doporučuje a přeje všem prckům dobré chutnání :).

Výhody:

plechová krabička
rozpustnost mléka, žádné hrudky
vůně a chuť
obsahuje nepřeberné množství vitamínů a minerálních látek
zkušenosti značky Beba 60 let

Nevýhody:

nenašla jsem žádné

775
07.09.20

Moc děkujeme za možnost vyzkoušet mlíčko BeBa comfort 3 HM-0. Dcerka od narození měla HiPP a vše bylo v pořádku, takže jsem neměla důvod kupovat jiné. Až s výhrou o testování. BeBa mě moc milé překvapila. Oprpti mlíčko HiPP se krásně a snadno rozpouští, nedělá bublinky ani pěnu, má sladší chuť i vůni. Dcerce mlíčko chutnalo ihned od 1 dávky. Na to, že jsme změnili značku po 20mesicich, co jsme měli HiPP se neobjevilo žádné bolení bříška ani zácpa. Za mě s dcerkou Emi můžeme BeBu určitě doporučit ❤

Výhody:

Snadno se rozpouští
Praktická dóza i po spotřebování
Přijatelná cena

Nevýhody:

Chybělo mi zarovnání na odměrku

26
07.09.20

Naše první zkušenost s Bebou se nám naskytla díky výhře zde na eMiminu, za což moc děkujeme :*
Celkově jsme byli s mlíčkem spokojeni, syna po něm netrápilo bříško, chutnalo mu, dobře se rozpouští v převařené vodě.

Výhody:

Spokojené a napapané bříško
Bez zácpy či průjmu
Chutnalo
Dobře rozpustné

Nevýhody:

žádné jsme neshledali

2904
07.09.20

Toto mlíčko jsme vyzkoušeli poprvé.A jsem spokojená.Dcerce chutná,mléko příjemně voní,nedělá kousky a hezky se rozpouští.Ani nijak zvlášť nepění.Líbí se mi také velikost balení.Dcerka je spokojená,bříško ji nebolí a vypije vždy celou lahvičku.

Výhody:

moc nepění
příjemná vůně i chuť
velikost balení
správné trávení
nedělá kousky
dobře se rozpouští

Nevýhody:

cena

07.09.20

S Nestle mam zatím zkušenost jen s mléčkem s kaší. Tam jsme spokojeni. Takže jsem ráda zkusila i Bebu.

Výhody:

Dobře se rozpouští ve vodě, hůře v kaši. Není moc sladká, resp méně sladká než mléko co používáme. Nepění. Líbí se mi velké balení. V akci je lepší cena než u méka co normálně používám.

Nevýhody:

Přijde mi, že v mléku s kaší trochu hrudkoví - dávám jednu odměrku do kaše navíc, nebot 180 ml kaše malé nestačí. Sice je v pekné krabičće ale jaksi mi to nevyhovuje, už jsem zvyklá na sáček co dávám do dózy, Bebu bych musela presypavám.

28
08.09.20

Mléko chutnalo, oceňuji dobrou rozpustnost a šikovné balení.

Výhody:

Chutné mléko, dobře se rozpouští, praktické balení v dobře uzavíratelné plechovce

Nevýhody:

Vyšší cena

64
08.09.20

Děkuji za možnost testování tohoto mlíčka. Obdržela jsem Beba Comfort 3 pro dceru a můžu říct, že jsem velice spokojená. Dceři moc chutná a nebolí jí po něm bříško. Plus má pro mě i praktické balení s odměrkou.

Výhody:

Chuť
Praktické balení
Cena

Nevýhody:

Zatím jsem žádnou nenašla

09.09.20

Dobrý den.Vyzkousela jsem Beba comfort 3, malému mlíčko chutnalo.

Výhody:

Rychlá příprava mléka.

18820
09.09.20

Syn mleko bez problemu prijal, zadne problemy u nej nenastaly. Velke baleni bylo velmi milym potesenim

Výhody:

Dobre se rozpousti, syn si na mleko zvykl bez problemu

Nevýhody:

Zadne

596
09.09.20

Jsem ráda, že jsme mohli testovat. Jsem velice spokojená,mlíčko nezpůsobilo bolení bříška ani zácpu jak se nám stavalo u jiných značek. Takže ráda doporučím dalším maminkám.

Výhody:

  • rychle se rozpustí, nedělá hrudky ani nepění
  • zasytí

Nevýhody:

  • nenašla jsem
40
09.09.20

Beba je opravdu velmi výborný produkt. Naše malá jí moc dobře snáší. Myslím, že u ní už zůstaneme.

Výhody:

malé chutná a moc dobře jí snáší

17
09.09.20

Jsem ráda, že jsme mohli vyzkoušet mléko Beba, protože synovi moc chutnalo. Líbí se mi jeho složení - obsahuje vitamíny, olygosacharidy jako v mateřském mléce a probitika pro spokojené bříško. Snadná je i jeho příprava - dobře se rozpouští.

Výhody:

Složení nejblíže mateřskému mléku
Probitika pro spokojené bříško
Snadno se rozpouští

26
09.09.20

Testovali jsme Beba Comfort 3, nejprve se malý zarazil, že má něco nového ale po dalším napití se přisál a už nepustil. Mlíčko mu moc chutná, krásně mu sedlo a má po něm lepší trávení ☺️ Dříve jsme měli HiPP ale ten mu úplně přestal chutnat, byl z něj cítit jakoby zápach ryb. Tohle mlíčko voní krásně. Za mě super a určitě budeme pokračovat s Bebou ????

Výhody:

Super balení
Krásně se rozpouští
Chutné

Nevýhody:

Mizí hrozně rychle ????????

4355
09.09.20

Naší malé byl nedávno rok, proto jsem se přihlásila do testování BEBY Comfort 3 a rozhodně nelituji. Mlíčko dobře chutná, rychle se rozpouští. Hlavní pro mě je, že dělá naší malé dobře a je dostupné i na prodejnách. Vždy vítám větší balení a praktická dóza s 800g za mě naprosto perfektní.

Výhody:

Velké 800g balení.
Rychle se rozpouští.
Dobře chutná.

Nevýhody:

Chybí mi nějaký klip, kam by se dala umístit odměrka.

09.09.20

Dobrý večer , mléko jsme začaly testovat večer před spaním . Měly jsme 3 druhy mlék a malý je nechtěl . Toto bylo 4 mléko a malý ho vypil hned na poprvé . Chtěly jsme dobre a kvalitní mlíčko a to jsme díky vašemu testování našly . Děkujeme . Maly má konečně mlíčko které mu vyhovuje a chutná mu . Teď už ho nedáme z ruky a určitě nejsme u posledního mlíčka . Beba je top ????

Výhody:

Dobrá chuť
Rychle se rozpouští
Příjemná vůně

Nevýhody:

Žádné jsem neshledala .

09.09.20

Děkuji za možnost testování mlíčko krásně voní už po otevření hlavně dobře chutná syn je velice spokojený žen se na mlíčko třese když má větší hlad vypije i větší dávku než 220 ml hlavně po noci kdy mi spinká celou noc a beba ho opravdu zasiti žádná zácpa bolení bříška občasné ale vím že mu to nedělá právě Beba ????

Výhody:

Příznivá cena, dozy možno využít

Nevýhody:

Žádné

10.09.20

Testovali jsme Bebu 2. Za nas velka spokojenost, miminko je spokojene a ja take. Takze doporucuji.

Výhody:

miminku chutna a nema zadne zazivaci problemy
dobre se rozpousti
nema pachut

10.09.20

Mléčko BEBA 3 mojí Aničce moc chutnalo,malá ho přijmula hned. Bříško nás nebolelo a spinkali jsme krásně celou noc. Vřele ho doporučuji každé mamince pro své miminko.

Výhody:

Mléko je v plechové dóze.
Velké balení.
Chuť mléka.
Skvělá rozpustnost mléka.
Cenová dostupnost a mléko se dá sehnat v každé lékárně.

Nevýhody:

Na žádné jsem nepřišla.

776
11.09.20

S mlickem Beba jsem moc spokojena. Dcera po nem nema boleni briska, neblinka a celkove je spokojene miminko.

Výhody:

Rozpustnost, chut, dobre traveni.

44
11.09.20

Malému chutná jak v kaši tak jen tak.

Výhody:

Krásné balení a hlavně s odměrkou

714
11.09.20

Mléko jsem s dcerou vyzkoušela ihned po obdržení a byla jsem velmi spokojená. Dcerce hodně chutnalo a bříško po něm nebolelo.

Výhody:

Odměrka v balení, neboli bříško, pevná krabice na uskladnění

Nevýhody:

O žádných nevím

18099
11.09.20

Děkuji za možnost otestovat, značku beba jsem používala pro starsiho syna pred lety, ale jen počáteční, tohle je pro mne novinka. U toho pocatecniho jsem byla 100% spokojena, u tohohle vidim nejake mouchy. Synovi tolik nechutna, jako nektere konkurenční znacky, ale ve vetsine pripadu po chvili vahani lahev prijal a vypil. Mleko se dobre pripravuje, diky plechovce se mi snaz nandava odmerkou nez ze sacku, dobře se rozpouští, nedela pěnu. Jedine co mi vadilo bylo to, jak pusobi synovi na zažívání, ma po nem častější a řidší stolici, nez na co sme byli doposud zvyklí, ale alespoň tuto změnu nedoprovazi žádné dalsi neprijemnosti jako nadymani nebo boleni briska. Kdyz to zhodnotim celkove, tak je to takovy prumer z toho co sem doposud mela možnost vyzkoušet.

Výhody:

Baleni
Příprava
Nemadyma

Nevýhody:

Ridsi stolice

982
12.09.20

Mlíko Beba jsme užívali už u syna. Byla skvělá zkušenost už před téma 4ma rukama.
Teď jsem vyzkoušela u dcerky… Tak ještě lepší… Můžu říct že mlicko se líp rozpouští . Když srovnám.
Takže u nás veliká spokojenost.

Výhody:

Dobře chutná.
Dobře se rozpouští.
Je pro nás tím pravým mlíčkem.

Nevýhody:

Jediné co mi tam chybí je snad jen nějaký zarovnavač odmerky… Jinak vše ok.

1557
12.09.20

Měla jsem jako testerka možnost vyzkoušet Bebu 4. Praktické balení. Lze ještě využít na další věci. Mlíčko se krásně rozpouští, nijak nazapáchá, příjemná vůně i chuť. Žádné bolení bříška, dcerce chutná a i mě.

Výhody:

Spokojeně bříško, praktické balení, příjemná chuť

Nevýhody:

Žádné jsem nenašla

64
13.09.20

Měli jsme možnost vyzkoušet mléko Beba 3, malému chutnalo, neměl žádné problémy spojené se změnou mléka. dobře se mi i rozpouštělo, nedělalo zbytečné hrudky, určitě doporučuji.

Výhody:

Dobře se rozpouští, je dobře přijímáno malým strávníkem

Nevýhody:

zatím o žádné nevím

13.09.20

Beba mlíčko splnilo očekávání, žádné bolení bříška,nezvraci, chuťově dobré,budeme pokračovat s touto kojeneckou výživou.

Výhody:

Velké balení, jednoduchá příprava

14.09.20

Kojenecká výživa Beba Comfort malému moc chutnala. Nestěžoval si na to, že ho bolí bříško Mléko má příjemnou vůni, jemně nasládlou chuť a krásně se rozpouští. Velikost balení 800g je úplně ideální. A skvělé je, že obal je recyklovatelný. ????????

Výhody:

Příjemná chuť, klidné bříško, recyklovatelný obal

13
14.09.20

Vyzkoušeli jsme BEBU 4. Syn se sám v 8 měsících odstavil. Tak jsem sáhla po umělém mléku. V lékárně mne paní lékárnice nabádala, ať neberu Bebu, protože způsobuje zácpu. A protože měl syn větší problémy se zažíváním, zvolila jsem raději Hami. Teď, v jeho 18ti měsících se mi ale dostala do ruky Beba a musím říct, že nelituji. Syn ji krásně přijal, vůbec si nevšiml změny. Naopak co musím vyzdvihnout je to, že s Hami se mi 3-4× za noc budil na mlíčko. Teď s Bebou se budí jen 1× za noc a to ve stabilní čas. A spí klidnějším spánkem. Balení je praktické, snadno se dávkuje. Za nás musím říct, že díky tomuto testování přejdeme z Hami na Bebu.

Výhody:

Dobře chutná
Snadno se dávkuje
Praktické balení
Děťátko spinká klidně většinu noci

Nevýhody:

Žádné jsme nenašli

20
15.09.20

Ačkoli se říká, že holčičky na bříško netrpí, tak naše Eliška bohužel byla jedna z těch, kterou bříško trápilo denně a k tomu všemu ještě reflux. Po vyzkoušení BEBY nás tyto komplikace opustily a Elinka je mnohem spokojenější a lépe i spinká.

Výhody:

Obsahuje bakterie zmírňující bolesti bříška
Mléko nehrudkuje
Okamžitě se rozpustí
100 % recyklovatelná plechovka
Miminko tolik neublinkává
Hezky voní
Neobsahuje palmový olej

4522
15.09.20

Ještě jednou děkujeme, že jsem měli možnost mlíčko vyzkoušet. Malý ani nepoznal, že to není jeho značka. Tvářil se spokojeně a chtěl ještě. Mlíčko se dobře rozpouští a pěkně voní. Velké balení a spokojené bříško je také velkou výhodou.

Výhody:

Dobře se rozpouští
Velké balení
Přijatelná cena
Dobrá chuť
Spokojené bříško

Nevýhody:

nevíme o nich

Partnerem testování je Nestlé Česko s.r.o. se sídlem Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, IČ: 45799504. V souladu s pravidly mohou být partnerovi testování předány kontaktní údaje účastníků v rozsahu: adresa, telefonní číslo a/nebo e-mail pro účely rozeslání vzorků a také promočních materiálů.