Otestováno: Jak dopadly příkrmy Good Gout v testu našich čtenářek?

Dvacet testerek mělo možnost vyzkoušet příkrmy a sušenky Good Gout. Jak zachutnaly dětem našich čtenářek, co by jim vytkly a doporučily by je i vám?

*
Zdroj: Goodgout.cz.Zdroj: Goodgout.cz.

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 20 uživatelek, které:

Co bylo v balíčkách pro testerky?

V čem je značka Goog Gout jiná?

Každé jídlo od této značky obsahuje jen jednu hlavní složku, aby se ji dítě naučilo poznávat. Při ochucování používá pouze přírodní šťávy a bylinky. Vše je samozřejmě v BIO kvalitě, aby děti dostávaly jen to nejlepší už od samého začátku.

O kvalitu a zpracování jídel se stará majitel francouzské restaurace Carré des Sens a tým z oddělení výživy Pasteurova institutu ve francouzském Lille, který vede endokrinolog a odborník na výživu doktor Jean-Michel Lecerf.

Jak vybrané potraviny chutnaly dětem našich testerek a koupily by jim je znovu?

Recenze

6792
10.05.20

Zkusím zde shrnout celkový dojem na výrobky Goot Gout.

Vzhledem k tomu, že jsem psala recenze ke každému výrobku zvlášť,tak zde se to pokusím shrnout.
Značka Goot Gout mě strašně překvapila.

Vyzkoušeli jsme kapsičku ( příchuť ananas ), která byla velmi chutná, příjemná vůně a praktické balení.
Dcera byla velmi spokojená a celou porci snědla.

Hlavní jídlo na nás zanechalo dojem dobře zvolených ingrediencí ( méně častých v běžných obchodech ),velikost porce naprosto ideální a vůně i chuť velmi dobrá.A ač jsem měla strach kvůli zvoleným potravinám,tak dcera snědla celou porci jídla i když je zvyklá na domácí stravu.Takže palec určitě dávám nahoru.

Kokosové polštářky velmi mile překvapily.Voňavé, chutné, přesto žádný cukr a praktické balení které je vhodné na cesty a výlety.
S kombinací ovoce či jogurtu je tohle velmi dokonalé ❤️.Určitě se k těmto polštářkům vrátíme.

Výhody:

 • praktické balení
 • chuťově lahodné
 • příjemná vůně
 • vhodné porce
 • výborná konzistence (kapsička, hlavní chod )

Nevýhody:

 • žádné
4251
10.05.20

Dostala jsem testovací balíček a nyní píši své zkušenosti.(vlastně syna-20mes)
Kapsička ihned zmizela
Jídlo bylo velmi ale velmi tuhé a šlo špatně polykat. Syn to jíst nechtěl. A on vybíravý fakt není. On je naopak „kyselina“
„Sušenky“ mu taktéž nechutnali.

Výhody:

Velké porce a kapsička chuťově dobrá

Nevýhody:

Velmi hutná porce jídla, syn ji odmítal
Sušenky taktéž omítl. Kokos u něj nevyhrál.
První jídla co odmítl.

406
11.05.20

Ananasová kapsička
Kapsička mě překvapila. Obsahuje téměř 100% ananasu. Oproti jiným kapsičkám, na které jsme zvyklí, je chuťově velmi výrazná, ostrá, jako čerstvý ananas. Roční mimčo neprotestovalo a beze zbytku byla kapsička prázdná.

Příkrm - cuketa, kozí sýr
Velice mě překvapilo balení podobné kapsičce, jen bez uzávěru. Lehké, nerozbitné, jen nevhodné do mikrovlnky. Za mě je to lepší než sklenička. Ač je uvedeno, že je vhodné až od věku 15 měsíců, měla příkrm roční dcera k obědu. Kousky obsahuje menší než například Hami příkrm 12+. Dceři i mě chutnalo. Opět, díky kozímu sýru, neobvyklá chuť, kterou jsme u jiných značek nepotkali.

Kokosové sušenky
Spíše křupky, extra křupavé. Jako známé pohankové, špaldové, kukuřičné. Na první pohled bez chuti a bez zápachu, po chvíli se v ústech rozvine příjemná kokosová chuť. Dětem i nám dospělým chutnají. Mají uzavíratelný obal.

Celkově otestované produkty hodnotím velmi kladně, chuťově, konzistencí i balením. Doporučuji. Přesto budu vzhledem k ceně kupovat minimálně.

Výhody:

Nové chutě
Konzistence
Pohodlné balení vhodné na cesty

Nevýhody:

Cena

934
11.05.20

Good Gout bio ananas, 18 měsíční dceru hned zaujala barva prikrmu, po otevření produktu a prvnim jejim ochutnání se nejdříve usklibla a produkt odstrcila, proto jsem ochutnala a doopravdy jsem cítila jen čistý ananas a mě moc příkrm chutnal a vůbec se mi nezdál kysely, proto jsem tuto presnidavku znovu dceri nabídla po 2 hodinách a presnidavku pomalu u pohádky vycucala, byla jsem ráda, protože je presnidavku Bio bez prodaného cukru.
Good Gout bio cuketove rizoto, toto bych oznamkovala hned 1, dceri moc chutnalo, já jsem také ochutnala a rizoto bylo velice jemné, byla v něm cítit cuketa i kozí sýr, po otevření sáčku s rizotem byla cítit příjemná vůně cukety a koziho syra.
Good Gout bio kokosové polstarky tak ty byly top, měkké jako kukuřicne krupky s jemnou vůní kokosu, ty bych doporučila z těchto trich produktů jako nejchutnejsi a nejvonavejsi, chutnala mě i 18 měsíční dceri.

Výhody:

Chuť, vůně, bio slozeni bez pridaneho cukru s nízkým obsahem soli

Nevýhody:

Trochu kyselost u přípravku Good Gout bio ananas možná smichani s jablickem nebo bananem, ale dcera nebyla doteď zvykla na chuť ananasu

5
13.05.20

Oceňuji 100 % BIO a kvalitní složení u příkrmů Good Gout. Líbí se mi, že zeleninový příkrm, obsahuje kousky velké tak akorát, které se snadno snědí a přitom jsou v pokrmu rozpoznatelné.
S ananasovou kapsičkou jsem se setkala poprvé a je výborná, osvěžující, lahodná. Chuť ananasu velmi dobře vynikne. Kapsička se velmi dobře uzavírá a snadno se vymačkává. Velmi oceňuji kvalitu složení.
Malé křupavé kokosové polštářky jsou opravdu velmi dobře a kvalitně připravené, směs obilovin a luštěnin a sušeného mléko vytváří chuťově příjemnou kombinaci. Dochucení díky kokosu je super. Křehké a křupavé! Chutnají! Dobře se s nimi cestuje.

Výhody:

Praktická balení na cesty.
Kvalitní složení výrobků.
Dobře skladné při cestách.

Nevýhody:

Není nic.

13.05.20

Měli jsme možnost otestovat výrobky GOOD GOUT, moc děkujeme.
Nikdy jsem se s nima nesetkala a mile mě překvapili. Kapsička se v malým ztratila jako nic, byla opravdu chutná. Takže za 1.Kokosové sušenky měli také úspěch a ne jen u nás. Vzaly jsme je na návštěvu k sousedům a za chvily byly pryč. Chuť kokosu byla jemná takže dětem vůbec nevadila. Já jsem zvyklá, že je většinou vše sladké tak mě u první sušenky překvapila ze začátku nevýrazná chuť. U nás také za 1.Horší to u nás bylo se zeleninovým příkrmem. Konzistence trochu hutnější, chuť nebyla špatná, ale asi nám moc nezachutnal ten kozí sýr. Malý snědl necelou půlku a už to odmítal. Kdo se na to pak nečekaně vrhl byli naši papoušci. U nás příkrm tak3-, ale u papoušků podle radosti za 1.????????

Výhody:

Praktické balení
Bez cukru
Chutné

Nevýhody:

Příkrm hutnější a na nás velká porce

3325
14.05.20

První dojem, které ze všech tří produktů mám, je vůně. Ať už jsem otevřela kapsičku, polštářky nebo rizoto, ihned to příjemně zavonělo.
Nejdříve jsme zkusily Kokosové polštářky. Po prvotním intenzivním ovanutí kokosem mě překvapilo, že samotné polštářky nejsou ve skutečnosti výrazně sladké, jak by člověk čekal. Jak by taky mohly, když v nich není cukr. Dcera hned snědla dva, což u ní znamená, že jí chutnaly. Má ráda suché věci, takže je jí jen tak.
Druhý den ráno jsme otevřely Ananasovou kapsičku. Miluju ananas, takže jsem ochutnala také a byla moc dobrá. Až na kapku citronové šťávy je čistě ananasová a pro dceru to bylo první setkání, takže byla nezvyklou chutí překvapená a zamyšleně pyré převalovala v puse. Smíchala jsem to proto s trochou bílého jogurtu a to snědla ihned.
Pak jsme k obědu pokračovaly Cuketovým rizotem a to jí moc chutnalo, i když jsem se trochu bála, protože po otevření se opět rozlila intenzivní vůně bazalky a sýra. Já jí kořením méně výrazně. Ale vůbec to nevadilo a rizoto bez potíží zbaštila. Jako dvouleťačce už jí nedělala potíže ani hustější konzistence, dřív bych je asi lehce naředila.

Všechny tři výrobky mají výborné složení, vše bio. U rizota bych uvítala ještě nějaký tuk, přidávala jsem trochu másla.

Výhody:

Balení - praktické, lehoučké
Krásná vůně, žádný chemický zápach
Vynikající složení
Nezvyklé příchutě

Nevýhody:

Cena

5357
14.05.20

Děkujeme za možnost vyzkoušet produkty Good Gout.
Na první pohled mě zaujalo zajímavé balení příkrmů a celkově jejich originální složení.

První jsme vyzkoušeli ananasovou kapsičku. Přesnídávka příjemně voněla, chuť lehce nakyslá, ale to nebylo na škodu. Synkovi moc chutnala, zbaštil ji bleskovou rychlostí.

Další byly kokosové křupky. Předčily mé očekávání. Dobře se drží v malých ručkách, skvěle křupou, ale zároveň se snadno rozkousají a jsou vhodné i pro první zoubky. Při jejich konzumaci se v ústech rozline příjemná kokosová chuť. Synek si na nich pochutnal. Oceňuji navíc praktické zapínání otevřeného balení.

Jako poslední se testoval zeleninový příkrm - rýže s cuketou a kozím sýrem. Tento příkrm je od 15. měsíce, proto jsem ho synovi nedala (má 9 měsíců). Ale k testování jsem přizvala švagrovou s dvouletým synovcem. Nám se švagrovou příkrm velmi chutnal. Neobvyklá kombinace, úžasná vůně. Synovec se nejdříve na jídlo úplně netvářil, ale nakonec si dal říct a docela dost pokrmu snědl. Možná mi příkrm přišel trochu více hutnější pro menší děti.

Výhody:

Originalita
Kvalita složení
Vůně
Skvělá chuť
Praktické balení

Nevýhody:

Cena

16.05.20

Dobry den p, meli jsme možnost s detmi ozestovatp tyto vyrobky. Dcera nejdrive ochutnala ananasovou kapsičku, ktera ji velice chutnala, i ja jsem ochutnala a musim rici, ze jsem byla mile prekvapena opravdu ananasovou chuti… Je opravdu chutná. Dále jsme vyzkoušeli cela rodina kokosove susenky a moc mam chutnaly i dospelym, dokonce i starsi syn si na ně chodil kazdou chvili, nejsou sladke,ale presto chutné a křupavé. Jen tedy na cuketove rizoto se dcerka moc netvarila, ale chuťově špatne nebylo, jen by nemuselo být tak husté ????jinak vyrobky určitě chválím. Az na tu cenu tedy, ktera ale odpovida asi kvalite. Určitě semtam koupime znovu ????

Výhody:

Vyrobky se daji vzit s sebou kamkoliv
Jsou chutné
Hlavne chutnaly detem

Nevýhody:

Cenově dražší

17
17.05.20

Dostala jsem pro děti na testování produkty od značky Goot Gout Bio a příjemně nás překvapila ananasová kapsička, která byla opravdu výborná. Ananasová chuť byla svěží a opravdu výrazná, což oceňuji. Dále jsme dostali kokosové polštářky, které jsou příjemně křupavé a je z nich opravdu hodně cítit kokos. Synovi to vadilo a nejedl je, za to dceři moc chutnali. Jako třetí, bylo cuketové rizoto s kozím sýrem, které sklidilo nejmenší úspěch. Bylo opravdu hodně hutné a dceři moc nechutnalo, je zvyklá na větší kousky a rizoto je dost namixované.

Výhody:

Oceňuji praktické balení s uzavíráním
100% Bio produkty
Nové a výrazné chutě

Nevýhody:

Cena
Hutnější jídlo

20
18.05.20

Děkujeme za možnost testování. Všechny tři výrobky byly velmi dobré. Nejvíce nám chutnaly kokosové polštářky. Příkrm byl lahodný, bez soli,velké balení. Ananasová kapsička nám také moc chutnala, byla výrazná chuť ananasu. Kokosové polštářky nebyly sladké příjemně voněly po kokosu.

Výhody:

Moc nám vše chutnalo. Děti hned vše snědly.

Nevýhody:

Výraznější chuť ananasu v kapsičce.

6298
19.05.20

Za nas moc fajn balicek. Vzhledove se tato znacka moc vyvedla, slozeni je super, chutove take.

Kdybych mela shrnout jednotlive produkty, tak kapsicka mela uspech, nejvic me oslovilo slozeni, kde byl temer jen ananas, coz se moc nevidi. Ve vetsine kapsickach je v nejvetsim zastoupeni jablko.

Co se tyce susenek, ty byly za me asi nejslabsi. Ja jsem milovnik kokosu, ale ta vune je tam az moc znatelna a takova lehce umela. Chutove ale celkem dobre. Jsou krupave a krehke, dceri ale chutnaly, coz je nejdulezitejsi :)

A ohledne prikrmu hodnotim vse kladne. Hustota i struktura super, takove rizoto. Chutove moc dobre. Pro nekoho mozna prilisna chut a vune bazalky, ale dceri nevadilo. Slozeni taky moc fajn, zase jine nez ostatni sklenicky.

Dekuji za moznost testovat :)

Výhody:

Slozeni
Struktura
Vzhled
Chut
Dceri chutnalo

Nevýhody:

Vyrazna chut kokosu u susenek
Vyrazna vune a chut bazalky (mohlo by vadit)

3851
19.05.20

Jsme s dcerkou rady, že jsme mohly otestovat příkrmy Good Gout. Je to netradiční značka a atypickymi prichutemi, jiné značky takovou variabilitu nenabízejí.
V globalu mne překvapilo, že tak atypické chutě, jako třeba kozi syr, zaujmou i batole.
Z rizota byla dcera nadšená. Konzistence byla super a porce veliká. Kozí sýr takto měla dcera prvně.
U ananasu jsme nakonec zvolily smícháme s jogurtem, bylo to dost výrazne a trochu nakysly, ale dceri chutnalo. Doposud se s ananasem take nesetkala.
Co se týká polstarku, padnou akorát do ruky malému dítěti, dobře se rozpusti, ale je z nich hodně výrazná kokosova chuť, což ne každému může vyhovovat.
Z polstarku byla dcera nadšená nejméně. Ovšem já a 11 lety syn jsme se o mě mohli poprat;)

Výhody:

Netradiční chutě, šikovné balení, 100% bio.

Nevýhody:

Cena, ne každému ony netradiční chutě sednou.

13319
19.05.20

Produkty jsou super složením. Ananasova kapsička byla dobrá i když na syna moc „ostrá“ primichala jsem mu ji do bílého jogurtu a pak ji snedl.
Sušenky jsou chuťově velmi jemne, chuť po kokosu je nepatrná coz je pro malé děti fajn. Příkrm pro děti 15m+ by nemusel být tam mixovany, ale fajn je praktické balení, na cesty lepší než sklanicka.
Bylo super vyzkoušet tyto novinky.

Výhody:

Jemná chuť sušenek
Prakticky balení
Složení

Nevýhody:

Pro starší děti jídlo zbytečně rozmixovane.

1508
19.05.20

Vyzkoušeli jsme tři výrobky od této značky a nejvíce malé chutnala ananasová kapsička a sušenky. Cuketové rizeto bohužel malou nezaujalo a nechutnalo ji.

Výhody:

Výrobky jsou vyrobeny z kvalitních surovin bez přidaných látek. Co výrobek prezentuje na obalu to opravdu zákazník dostane.

Nevýhody:

Nepraktické balení cuketového rizeta. Jinak není co vytknout.

1062
20.05.20

Děkuji za testování, kdybych měla dát ceny první místo kapsička, těsně za ní křupky. Rizotko tak stěží třetí.

Výhody:

dobrá chuť, hezké balení.

Nevýhody:

suchost polštářků, rizoto dětem nechutnalo, ke kapsičce nemám výtek.

11
22.05.20

Značku Good Gout jsme před otestováním neznali, takže veškeré tři produkty u nás měli premiéru. Co se ananasové kapsičky týče, tak ta u nás měla největší úspěch a během minuty se po ní zaprašilo. Syn se o ní nechtěl ani rozdělit, nicméně ochutnala jsem i já. Chuť kapsičky je skvělá, kapsička je chuťově výrazná a ananas z ní cítíte hned po otevření. Co se křupek týče, syn je ochutnal, nicméně nepřišlo mi, že by z nich byl výrazněji unešen. Ze sušenek jde příjemně cítit kokos a mléko. Já osobně bych ty sušenky trošku dochutila něčím sladším, za mě osobně, nenadchne, neurazí. Samotný příkrm syn odmítl jíst, řekl, že mu nechutná a vyžádal si něco jiného. Synovi je přes 2,5 roku, takže jí víceméně stejné jídlo jako my, takže asi už je zvyklý na různé chutě. Jídlo bych proto negativně nehodnotila- konzistence pro malé strávníky byla skvělá i samotná chuť pro mrňata neurazí, kombinace díky sýru je dobře zvolená.

Výhody:

Kvalita, složení, konzistence, chuť.

Nevýhody:

Cena

1403
23.05.20

Tuto značku dcera ochutnala poprvé. Celkově ji produkty velice sedly. Mě chuťově také oslovily a to i svou příjemnou vůni. Líbí se mi, že přinášejí na náš trh nové kombinace a příchutě. Líbí se mi poselství značky. Její historie i jak produkty vznikají. K dokonalosti už jí chybí jen ekologičtější obaly…
A pak samozřejmě cena… ale ta prostě odpovídá místu výroby. Výrobky jsem hodnotila 5ti hvězdičkami, jelikož jsem hodnotila kvalitu produktů. Zde zhodnotím celou značku jako takovou.

Výhody:

 • vysoká kvalita zpracování i vybraných surovin
 • lahodná „nechemická“ chuť
 • učí děti, že i přirozená chuť surovin bez dochucovadel je vynikající

Nevýhody:

 • cena
 • neekologické balení