Maminky otestovaly LITTLE STEPS®. Jaké jsou jejich zkušenosti?

48 maminek mělo šanci zdarma otestovat novou kojeneckou výživu LITTLE STEPS®. Zajímá vás, jak dětem chutnala? Přečtěte si recenze, které naše testerky napsaly.

* Jak dětem chutnala novinka LITTLE STEPS®? 92 % 2021

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 48 uživatelek, které:

Co testerky vyzkoušely?

Testerky a jejich miminka otestovaly kojeneckou výživu LITTLE STEPS®. Konkrétně pak:

↓ Přečtěte si, co maminky o nové kojenecké výživě napsaly ↓

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Recenze

Velikost písma:
134
22.02.21

Tuto výživu jsem zkoušela poprvé, neměla jsem ani povědomí o této značce a po přečtení složení jsem byla mile překvapená. trochu jsem měla i obavy, jak bude přijata, ale naprosto zbytečně. lahev byla prázdná téměř hned. a to jsem si myslela, že máme doma rozmlsané miminko. několik dávek jsem věnovala i několika kamarádkám, od kterých mám velmi pozitivní reakce. obavy z přechodu z jiné značky byly také zbytečné, žádné z dětí, které mléko vyzkoušely (s námi celkem 3) nemělo ani zažívací problémy, ani odmítání, naopak všem chutnalo. jsem ráda, že jsem mohla mléko vyzkoušet, už mám objednaná další balení pro sebe a kamarádky, cena za balení nás také překvapila, řadila bych tuto výživu k rozhodně cenově dražším.

Výhody:

obsahuje železo,
vápník,
vitamíny a hlavně je bez palmového oleje,
příznivá cena

Nevýhody:

vůbec žádné, zažívací problémy také ne

150
22.02.21

Mlíčko nám velice chutnalo. Je snadné na přípravu a nepění. Na přechod si rychle zvykla a zůstaneme u mlíčka i nadále. Žádné bolení bříška jsme nevypozorovali. V balení dva sáčky po 300g což je vhodné i k cestování.

Výhody:

Cena
Rychlá příprava

1380
22.02.21

Když jsem vyhrála testování mléka Little Steps 3, tak jsem měla velkou radost a zároveň byla velmi zvědavá. Náš mlsoun totiž každé mléko nevezme a je vybíravý. K mému velkému překvapení mu LS moc chutnalo, dokonce pokaždé vypil víc než bylo do té doby obvyklé u našeho stávajícího a co bylo ještě větším překvapením, tak po něm dokonce i líp spí! Narozdíl od konkurenčních UM nešpiní láhev mastným filmem. U mléka určitě budu chtít zůstat. Tam jsem narazila zatím na jediné mínus, v DM, ani v Rossmannovi jsem ho neobjevila, tak nevím zda jde koupit v kamenném obchodě.

Výhody:

dobře se rozpouští
dobře sytí
příjemná chuť
příznivá cena
složení

Nevýhody:

žádnou jsem nenašla

166
22.02.21

Měla jsem možnost vyzkoušet mléko od 1 roku

Výhody:

Dobře se rozpouští
nedělá hrudky
malému chutnal
dobře se mu po něm spinkalo
pěkný design obalu
Praktické balení

145
22.02.21

Vyšlo nám to úplně bezvadně,akorát jsme dobrali jeho stávající mlíčko a hned jsem namíchala od Nestlé Little Steps.Strach s tím,jestli ochutná jsem neměla,protože zkouší teď opravdu všechno.Jen jsem se hodně upínala k tomu,že chuti propadne a konečně začne pořádně pít.Teď je jeho největší výkon 150ml.Bohužel se tak nestalo,z těch 210ml namíchaných vypije max 100,připravujeme zatím třetí den(noc).Tomáškovi je bezmála 20 měsíců a vůbec moc nejí a ani nepije,vzrůstem a váhou je tak nějak normální.To jen pro představu.Musím zkoušet dál co mu asi nejvíc zachutná.....

Výhody:

Suché mlíčko je pěkně žluťoučké,
nepění při míchání,
nehrudkuje,prostě se dobře promíchává.
Není nijak skadké.
Rozdělené množství v krabici je na dvě poloviny,což je výhoda na prevážení.

Nevýhody:

Mě by se hodilo tabulkové propočítání na menší objem.Já vím že si to můžu propočítat sama????
Jsem už zvyklá na zarovnávání o rantlík v dóze.A to by mi u tohoto mlíčka dlouhodobě chybělo.

31
22.02.21

Jdem opravdu ráda, že jsme mohli UM Little Steps otestovat, protože po něm pokukuji už dlouho. Prášek, příjemně voní, dobře se rozpouští a zbytečně nepěni.
Honzíkovi je 18m a mlíčko pije z láhve ráno a večer, přijal ho úplně bez potíží, chutná mu a zažívání má také v pořádku.
Ráda toto UM zase koupím.

Výhody:

obsahuje vápník a vitamíny
složení bez palmového oleje
příjemná cena

147
22.02.21

Mlíčko se výrobci moc povedlo. Malému moc chutnalo. Neblinkal po něm ani neměl jiné trávicí obtíže. Přirozená barva i vůně. Zasytilo na přiměřenou dobu. Hlavní je ale zdraví a věku přizpůsobené složení, které přirozeně navazuje na mateřské mléko. Žádná umělá barviva či podobné nežádoucí prvky. Snadno se připravuje, dobře rozmíchává, nehrudkuje. Doporučujeme

Výhody:

Složení
chuť
snadná a rychlá příprava.

Nevýhody:

-

593
22.02.21

Synovi mléko chutnalo. Dobře se rozpouští. Jediné, co mi vadí, je špatně uzavíratelné balení. Pro miminka, která mléko pijí výjimečně, jsou lepší balení, která se dají lépe uzavřít a nenavlhnou. Mléko lze zakoupit v lékárnách za přijatelnou cenu.

Výhody:

Chuť
Rozpustnost
Gramáž
Dostupnost v obchodech
Cena
Složení - bez palmového tuku

Nevýhody:

Špatně uzavíratelné balení

1996
23.02.21

Tuto značku jsme zkoušeli poprvé a to už jsme dost mlék vyzkoušeli. Byla jsem trochu skeptická,protože se složením podobalo mléko, které jsme už zkoušeli a bohužel nám nasedlo. Bohužel se u malého oper projevilo zvracení po mlicku. Takže jsme nuceni zůstat u dosavadního, které bohužel není už pokračovací. Mlicko jsem chutnala já a chuťově bylo dobré, mohla bych ho pít k snídani. Nebylo cítit umělotinou jako některá mléka. Troufám.so říct že i po vyvrhnutí mého syna nebylo tolik cítit zápachem.

Výhody:

  • Nepění
  • snadno se rozpustí
  • vitamín D
  • dva balíčky uvnitř (snadné na přepravu sebou)

Nevýhody:

  • palmový olej
  • jako u každého mléka, nemusí sednout všem
3323
23.02.21

Jsem ráda, ze jsme mohly testovat.
Běžně používáme mlicko konkurenční znacky - který je též bez palmoveho oleje, takže můžeme porovnávat.

Mlíčko Little Steps krásně voní. Nepění - což se u konkurenční značky občas stává.
Nehrudkuje.

Malá neměla problém vypít 180ml. Byla spokojená a bříško nebolelo. :)

Jediné, co je skoda, ze nemá lepší obal/uchovávání.

Výhody:

Největší výhoda - je bez palmoveho oleje
Krasne voní
Nehrudkuje
Přijatelná cena

Nevýhody:

Uchovávání - obal - ale vyřešila jsem tím, ze jsem dala do krabičky od konkurenční značky. :)

854
23.02.21

Akorát nám to krásně vyšlo, dobrali jsme stávající mlíčko a vrhli jsme se na toto. Měla jsem obavy zda dcerce sedne a úplně bez problému hned napoprvé. Žádné zažívací problémy, dobře se rozpouští, nedělá hrudky a narozdíl od jiných značek nesmrdí umělotinou.

Výhody:

Chuť
Dobrá rozpustnost
Vitamíny
Bez palmového oleje
Příznivá cena

23.02.21

Že začátku jsem zkoušela spoustu mlíček abychom zajistili které budou malému sedět nejlépe…little steps jsme používali už od č. 1 když jsem objevila že je něco takového noveho na trhu a malému perfektně sedlo. Přechod na č 2 byl bez problémů. Malého netrápí žádné trávicí potíže????
Dokud bude potřeba budeme pořád na little Steps

Výhody:

Žádné zažívací potíže
Příznivá cena

Nevýhody:

Brala bych větší balení v plechovce…z krabice a sáčku přespávám do pixle od jiného mléka

4389
23.02.21

Vyzkoušeli jsme a úplně v pohodě. Zdá se mi sladší než mléko, které používáme normálně. Ale zase oceňuji, že je bez palmoveho tuku. Určitě koupím další krabici a možná u něj zůstaneme:)

Výhody:

Cena, složení

Nevýhody:

Balení

30
23.02.21

Dceři mléko chutnalo a to jsme vyzkoušeli už spoustu UM od jiných značek. Mléko se snadno připravuje, voní ,dobře se rozmíchává a nedělá hrudky. Jediné co bych vytkla je špatně uzavíratelné balení.

Výhody:

Složení
Chuť
Příprava
Cena
Dostupnost v obchodech

Nevýhody:

Balení

183
23.02.21

Za nás toto mlíčko nechutnalo. Zkoušela jsem 3× a 3× vyzvracení????.

Výhody:

Balení

1242
23.02.21

Dcera testovala LS3.ma rok a pul a mleko pije rano,od dob testovani bezi rano se mnou do kuchyne kde zahodi dudlik a mlaska na flasku dokud neni hotovo???? mleko nepeni,hezky voni,ocividne chutna,zadne boleni bricha. Jsem spokojena,ta cena je taky super,jen by to chtelo vic mist kde mleko sehnat. Nemam na mleko negativa

Výhody:

Cena
Vune/chut
Nepeni

Nevýhody:

Spatna dostupnost v obchodech

6016
23.02.21

Měli jsme možnost otestovat díky výhře. Mlíčko jsem vůbec neznala a musím říct, že dítku chutná, příjemně voní a líbí se mi i složení.

Výhody:

složení
vůně a chuť bez chemického ,,ocásku"

152
23.02.21

Přestala jsem kojit a malý si na mlíčko zatím zvyká. Vyzkoušeli jsme víc klíček jako je Beba apod., ale náš malý mlíčko skoro nevypil. S Little Steps zvládnul i 120ml, takže pro nás velký úspěch. Přijde mi, že má i lepší chuť než ostatní mléka, co jsme zkoušeli.

Výhody:

Nehrudkovatí, dobře se rozmíchává
Dobrá chuť
Složení bez palmového tuku
Dva sáčky v balení

Nevýhody:

Špatně zaviratelné balení

157
23.02.21

Syn testoval LITTLE STEPS® 3 . Bohužel u nás neuspěl , ale to zatím žádné mlíčko . Stále kojím a myslela jsem , že by mu zachutnalo. Rozdala jsem tedy kamarádkám a u nich bezproblémové testování . A i dětem chutnalo . Tak za nás 3/4 doporučuje ????

Výhody:

Snadná příprava
Složení
Vitaminy

164
23.02.21

S mlékem od LITTLE STEPS jsem moc spokojená. Synovi chutná, bříško ho po něm nebolí, zasytí ho. Je plné vitamínů. Jeho příprava je snadná. Prášek příjemně voní, dobře se rozpouští, zbytečně moc nepění. Jeho chuť je jemná. Dá se sehnat za dobrou cenu. U tohoto mléka zatím zůstaneme.

Výhody:

Cena
Chuť
Složení
Snadná příprava

242
23.02.21

Mlíčko nám dorazilo hned další den po výhře, což je super, tak jsme dojedli to, co jsme měli otevřené a zkoušíme toto.
Jelikož některé výrobky Nestle baštíme, tak nám udělala výhra radost, a jak jsem si myslela, i nám chutná, takže za mě super :)

Výhody:

obsahuje železo, vápník, vitamín D
neobsahuje palmový olej
opravdu chutná
nehrudkuje

Nevýhody:

špatné balení
musí se přesypat do uzavíratelné pixly (stačilo by udělat ten samouzávěr, jak je na některých pytlících

321
23.02.21

Byla jsem příjemně překvapená,jak malému zachutnalo. Výhodou jsou dva oddělené sáčky v krabičce, takže využijí maminky, které využijí maminky, které nekrmí pouze UM.

Výhody:

Jemný prášek, který se snadno rozpustí
Nedělá hrudky
Chuť
Dva oddělené sáčky

223
23.02.21

Mlíčko jsme doposud neznali.Od narozeni jsme verni jedné značce.Toto tedy pro nad byla velká změna.Zkusila jsem dat nejdriv mlíčko nove.To bohužel malému tolik nechutná.Vypil malicko.Tak jsem ho zacla přimícháme k tomu našemu a maly začal dobre pit.Postupne jsem presla na to testované.A už mu maly přišel na chuť.

Výhody:

V balení jsou dva oddelene sáčky.
Mleko ma příjemnou vuni,nezapachá.
Dobre stravitelné.

Nevýhody:

Sáčky jsou spatne uzavíratelné.
Mleko se o něco hůře rozpoustelo než to naše původní.Museli jsme více promíchavat .

967
23.02.21

tuhle značku jsem neznala, ale naší cácorce zachutnala, tak se podívám v obchodě, a pokud najdu, tak určitě koupím. doporučuji, dobře se rozmíchává a je i chutná

Výhody:

dobre se rozmíchává
má dostatek vitamínů a minerálů
chutná moc dobře

Nevýhody:

papírová krabice

430
24.02.21

Mléko má vynikající chuť a vůni, dobře se rozpouští. Máme malého závisláka na mléku, ovšem odmítá zatím normální mléko. Nedávmo nám zjistili nedostatek železa, takže si ho ve složeni Little Steps velmi cením.

Výhody:

Železo ve složení
Cena
Chuť

171
24.02.21

S touto značkou jsme měly první zkušenost - a dopadla dobře ???? mléko jde jednoduše rozmíchat, bez hrudek. Dceři chutnalo a nebyly poté žádné potíže. Jediné, co bych vytkla, je balení. Asi už jsem přeci jen zvyklá na nějakou pixlu, plechovku, a tak mi obyč pytlík vážně nestačí ???? Ale aspoň, že to je rozdělené do dvou různých

Výhody:

Konzistence
Chuť
Baleno ve 2 pytlíkách zvlášť

Nevýhody:

Obal, chybí mi nějaká plechovka ????

24.02.21

Mlíčko měl tu možnost vyzkoušet náš půlroční otesanek a moc mu chutnalo a chutná ☺️ byla jsem i mile překvapena složením, při přípravě mlíčko nepenilo. Děkujeme za možnost vyzkoušet

Výhody:

Bez palmového oleje a plno vitamínů potřebných pro půl roční dítě

Nevýhody:

Žádné

68
24.02.21

Mléko má neutrální chuť (synovi chutná), příjemnou vůni, dobře se rozpouští. Má celkem dobré složení, ale jsou mléka i s větším obsahem vitamínů a minerálů. Myslím si, že batole už má dostatek vitamínů a minerálů z jídla, takže to bohatě stačí. Doporučila bych toto mléko kvůli dobré ceně a ověřené značky.

Výhody:

Cena
Dobře se rozpouští
Chuť

Nevýhody:

Obsahuje méně minerálních látek a vitamínů v porovnání s některými jinými značkami batolecích mlék.

142
24.02.21

Děkuji za možnost testovat mléko LITTLE STEPS. Mléko mě zaujalo svým složením. Měla jsem trošku obavu z přechodu na jiné mléko. Dcera má od narození problém s bříškem. Trpěla na koliky a docela dlouho jsme řešili ublinkávání. Musím říci že, mě mléko mile překvapilo že, jsme na mléko přešly bez jakýkoliv problémů. Dceři mléko chutná a má spokojené bříško.

Výhody:

Mléko má vynikající chuť
příjemnou vůni
rychlá příprava
oceňuji že, neobsahuje palmové oleje a je obohaceno o vitamín D, o železo a vápník
praktické balení krabička obsahuje 2 sáčky mléka
cena mléka

Nevýhody:

dcera v noci má hlad v 16měsící vypije 150ml mléka u mléká Hipp stačí nakrmit v 1h ráno a vydrží do 6-7h ranní u mléka Little Steps musím krmit po 3-4h

74
25.02.21

Díky emiminu jsem se mohla zapojit do testování kojenecké výživy Little Steps 2 a jsem tedy moc spokojená ???? Dcera po mlíčku krásně spinká, chutná jí…takže určitě až nám toto dojde, zakoupím další.

Výhody:

Dobře se rozpouští
Chutná
Dcera po mlíčku žádné bolení nemá

Nevýhody:

Zatím žádné

191
25.02.21

Kojenecké mléko LITTLE STEPS je jemné, chuťově neutrální, má dobře vyvážené složení. Dcerka i já jsme s produktem spokojené.

Výhody:

Složení.
Netvoří se hrudky.
Ekologické balení.

Nevýhody:

Dostupnost produktu v obchodech.

7034
25.02.21

Děkuji za možnost vyzkoušení.Mlíčko které je velmi příjemné svojí vůní, skvěle se rozpouští a je velmi chutné.
Pytlíky v balení jsou 2 což je celkem fajn například při cestování.
Co mi trošku vadilo,tak je papírová krabice.Je to celkem nepraktické,ale kdo má může si dát do " pixle " a je to vyřešené a skvělé. Škoda, že jsme na mlíčko nepřišli dříve.Cenově je dostupné pro každého.

Výhody:

2 balení
Vůně
Nedělá hrudky
Je chutné

Nevýhody:

Papírová krabice

116
26.02.21

Měly jsme možnost otestovat mlíčko LITTLE STEPS 3, dříve jsem o této značce mlíčka neměla ani tušení. Dobře se rozpouští a nedělá hrudky, příjemně voní. Malé chutnalo, bříško měla spokojené a nasycené.

Výhody:

příznivá cena
dobře se rozpouští
nedělá hrudky
nasytí

Nevýhody:

papírová krabice, uvítala bych balení v dóze

122
26.02.21

Mlíčko malýmu chutná, vypije celou flašku, ráno i večer ????

Výhody:

Nedělá hrudky, má lahodnou chuť

Nevýhody:

Žádné

157
28.02.21

Měli jsme možnost testovat mlíčko od Nestlé little Steps od ukončeného 12. měsíce. Jsme mile překvapeni jak dobře chutná, zasytí a dobře se rozpouští.

Výhody:

Zasytí
Nehrudkuje

Nevýhody:

Balení nejde jak zarovnat odměrka.

7625
28.02.21

Mléko Little steps 3

Mlíčko malému chutná. Dávám ho do kaší, příkrmů i jako samostatné pití. Dobře se rozmíchává. Jako výhodu vidím, že je bez palmového oleje. Za nás super mlíčko. Taky velká výhoda, že v balení jsou dva pytlíky a mléko tak je déle chráněné před okolními vlivy.

Výhody:

Bez palmového oleje
Chuť
Dobrá rozmíchatelnost
Dva sáčky v krabici, déle vydrží čerstvé

Nevýhody:

Chybí uzavíratelná krabice. Musím mléko někam přesypat. Ponechala bych dva pytlíčky, ale venkovní krabici znovu použitelnou a do toho mléko přesypat.

187
28.02.21

Od tří měsíců jsme na mlíčku a jedné značce,tak jsem měla obavu jestli zachutná,ale byli jsme mile překvapeni jak mu zachutnalo

Výhody:

Dobré složení
Krásně se rozpouští

Nevýhody:

Papírový obal nelze zarovnat odměrku

97
28.02.21

Moc děkuji za možnost otestovat mlíčko LITTLE STEPS od ukončeného 6 měsíce. Malému mlíčko moc chutná, přechod na toto mlíčko byl bez problémů. Mlíčko se dobře rozpouští. Mlíčko je zabalené ve dvouch sáčcích s obsahem 300g s růžovou odmerkou a uložené v kartonové krabici s pěkným nápisem a informací o vitaminech atd. Co mi chybělo na krabici bylo dávkování v menších dávkách, ale to není vůbec velký problém dá se to jednoduše rozpočítat.

Výhody:

Pěkný kartonový obal
2×300g balení,
Odměrka
dobře se rozpouští,
obsahuje spoustu vitamínů A, D, K
minerální láteky Železo, Vápník, Hořčík
je bez palmoveho oleje,
Je chutné

Nevýhody:

Chybí rozepsane menší dávky

142
28.02.21

O této novince jsem již četla, a byla jsem výhrou velice potěšena. Pokračovací mléko jsem totiž před výhrou používala do kaší, sušenek nebo jiných dezertů pro dcerku, protože ze 3 druhů, které jsme již s Eli vyzkoušely, nikdy nevypila celou dávku mlíčka, takže jsme zůstaly stále jen u kojení. Ovšem zkusila jsem ji udělat večer i toto mlíčko a velmi ji zachutnalo, hned poprvé vypila celou dávku. Ráno jsem ji udělala méně a ještě by si dala, takže nyní děláme dvakrát denně Little Steps. Dcerka (11 měsíců) se stejně budí každou hodinu.
Je pravda, že opravdu nezanechává mastný film a krásně se vše rozpustí.

Výhody:

Složení
Nezanechává mastný film
Krásně se rozpouští
Chutné
Cena je velice příznivá

Nevýhody:

Uvítala bych znovu uzavíratelný sáček

314
01.03.21

Jsem velice příjemně překvapená touto novinkou, synovi okamžitě zachutnalo. Jsem nadšená, už jsem koupila do zásoby další dvě balení, rozhodně u tohoto mléka zůstaneme. Příjemně mě překvapila i nízká cena, hezky se bez problémů rozpustí, skvělé složení a vůně opravdu jak po mléku ❤️ určitě všem doporučuji!

Výhody:

Skvělé složení
Rozpustnost
Vůně
Nízká cena

Nevýhody:

V budoucnu bych uvítala lepší uzavíratelný sáček nebo nejlépe dózu

87
01.03.21

Dvojčata toto mléko ochutnala poprvé a popasovala se s ním víc než dobře. Chuťově mi nepřišlo příliš jiné než tekutá Beba, kterou jsme ochutnali. Prášek příjemně voní a lehce se rozmíchá bez pěny a hrudek. Ocenila bych lepší balení, například plechová dóza.

Výhody:

Složení
Nehrudkuje
Nepění
Příjemná vůně i chuť

Nevýhody:

Balení

110
01.03.21

Děkujeme za možnost testovat mléko LITTLE STEPS 2. Mlíčko jsem vůbec neznala. S mlékem  Little Steps 2 jsme já a syn moc spokojení. Malému moc chutnalo, zasytí ho. Je snadné na přípravu a nepění. Prášek v sáčku příjemně voní, dobře se rozpouští, libí se mi i složení, chuť je jemná. Žádné bolení bříška jsme nevypozorovali ani neblinkal. Přechod na toto mlíčko byl bez problémů. Syn po mlíčku krásně spinká. Jsem spokojená, cena je taky super. Doporučujeme a zůstaneme u mlíčka i nadále. Ráda toto mléko zase koupím.

Výhody:

bez palmového oleje
cena
nepění žádné zažívací problémy

2204
01.03.21

Měli jsme možnost vyzkoušet mlíčko. Celkově bych zhodnotila mlíko kladně.

Výhody:

Chuťově výborný.
Dobře se rozpouští.

Nevýhody:

V sáčku, volila bych spíš dozu.

149
01.03.21

S mlíkem jsme se setkali poprvé, byla jsem velmi překvapena složením. Dcerce mléko chutnalo,přijmula jej bez problémů. Nezaznamenala jsem problémy se zažíváním či ekzémem na pokožce u dcery, jako tomu bylo u některých konkurenčních mlék. Určitě jsme mléko neměli naposledy.

Výhody:

Složení
Cena

Nevýhody:

Papírové balení

551
02.03.21

Vyzkoušeli jsme mlíčko LS od ukončeného 6 měsíce. Syn není moc velký pijak. Jsme rádi, když vypije alespoň 120 ml mléka. Tady u toho jsme byli mile překvapeni, že malý dokázal vypít obcaszi 150 ml. Dokonce nás v průběhu testování chytla 6 nemoc. A pri odmítání veškerého jídla mléko vzal syn na milost. :)velmi mu chutnalo, neměl po něm ani bolení bříška a po dlouhé době jsme zaznamenali pravidelnou stolici.

Výhody:

Dobře se rozmichava
Dobře stravitelné
Obsahuje důležité vitamíny
Výborná chuť

Nevýhody:

Špatné opětovné uzavírání krabice

4850
02.03.21

Otestovali jsme mlíčko a byli jsme spokojeni. Dceři (8 měsíců) chutnalo. Při přípravek se pěkně rozpouští. Bříško jí nebolelo, i když jinak pije jinou značku.

Výhody:

Příznivá cena
Pěkně se rozpouští
Dceři chutnalo

Nevýhody:

Nemá znovuuzaviratelne balení

4677
03.03.21

Jsem opět velice ráda za možnost testovat pro mě neznáme mlíčko. Obdržela jsem pro svoji dcerku 1,5 Little Steps 3 a nejdůležitější účel toto UM splnilo, malé chutnalo a žádné zažívací obtíže nepůsobilo. Pro mě opravdu veliká novinka i když UM které běžně kupuji je také od výrobce Nestlé.
Chválím snadnou přípravu, protože se dobře rozpouští a nepění.
Bohužel mi úplně nevyhovuje papírové balení, jsem už asi zhýčkaná plechovým obalem, který je na odebírání a přípravu mléka pro mě praktičtějším.
Také cena je perfektní a v akci jedna radost, bohužel pokračovací UM Little Steps 4 se mi zatím v obchodě objevit nepodařilo a jako hlavní nevýhodu pokračujícího mléka vidím ve vanilkové příchuti.

Výhody:

Cena.
Snadná příprava.
Naší malé chutná.
Neobsahuje palmový olej.
Dostupnost i v kamenných prodejnách.

Nevýhody:

Papírový obal.
Uvítala bych větší balení.
Bohužel špatně se dostupná pokračující UM s příchutí.

158
04.03.21

Mlíčko Little Steps jsme měli poprvé díky tomuto testování, a mohu říci, že jsem nad míru spokojená a mile překvapená. Malému moc chutná (skoro až příliš, jelikož se po vypití celé lahvičky dožaduje přídavku ????). Určitě budeme do budoucna kupovat ????

Výhody:

dobře se rozpouští - nedělá hrudky
synovi chutná
pěkný design

Nevýhody:

Jsem zvyklá na krabicové balení, takže jsem mlíčko nasypala do čisté krabice jiné značky, aby se mi lépe nabíralo..

Váš příspěvek

Odesílám...