OTESTOVÁNO: Batolata vyzkoušela jedinečná batolecí mléka od Nutrilonu

Batolecí mléka Nutrilon jsou významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývin kostí. Jak batolecí výživa obstála v tom nejpřísnějším testu našich maminek?

* 98 % 2020

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 18 uživatelek, které jsou našimi testerkami a které se zároveň o testování přihlásily v komentářích pod článkem.

Každá z nich dostala 1 balení batolecího mléka Nutrilon. Dle věku jejich dítěte:

  • Nutrilon 3 – vhodné pro děti od 12-24 měsíců,
  • Nutrilon 4 – vhodné pro děti od 24-36 měsíců.

Užijte si první krůčky vašeho miminka

Osmnáct dětí vyzkoušelo batolecí mléka Nutrilon 3 a Nutrilon 4. Batolecí výživa obsahuje vitamíny C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému(1). Vitamin D je navíc potřebný pro růst a vývin kostí u dětí(1). Nutrilon batolecí mléka jako jediná(2) obsahují prebiotika GOS/FOS a také 3´GL (3´galaktosyllaktóza).

Přečtěte si recenze, které napsaly maminky?

(1) Batolecí mléka Nutrilon obsahují vitamíny C a D přispívající k normální funkci imunitního systému, vitamin D potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

(2) Nutrilon jako jediné mezi nejprodávanějšími řadami batolecích mlék na českém trhu na základě prodejních dat Nielsen Czech Republic a IQVIA Solutions a.s., souhrnný objem za období 06/2019-05/2020, obsahuje směs prebiotických oligosacharidů GOS/FOS a také 3´GL (3´- galaktosyl laktóza) - oligosacharid přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Zdrojem 3´GL je náš unikátní proces.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepším způsobem výživy dětí. Batolecí mléka mají být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech a www.nutriklub.cz. Potravina pro zvláštní výživu.

Recenze

Velikost písma:
4206
06.01.21

Mám všechny 3 děti „Nutrilonové“ a na Nutrilon nedám dopustit. Když jsem vybírala mlíčko pro svoji prvorozenou před lety, když kojit už nebylo čím, hledala jsem to nejlepší. Nutrilon vyhrál tenkrát a vyhrává u mě pořád.

Trojka je pro nás právě aktuální, před pár dny Prostřední dítko sfouklo první svíčku na dortu. Chutná mu pořád stejně, zdá se mi, že ho vypije ještě mnohem rychleji než 2ku :-)

Výhody:

Praktická dóza, není třeba přesypávat
Odměrka v každém balení
Dávkování pořád stejné jako u předchozích
Složení (+vitamíny, minerály, za mě super!)
Rychlá příprava
Spokojené bříško dítěte
Nezpůsobuje zácpu
Zvládne bráchovi nachystat i ségra předškolačka :-)

Nevýhody:

Vyšší cena v obchodech, ale snad dorovnáno kvalitou
Jde mi špatně oddělit plastové víčko od papírové krabice pro třídění odpadu :-)

202
07.01.21

Předevčírem přivezl pošťák a poprvé nic moc, nechutnalo, zkusila jsem udělat znovu a prý teda ok, takže pak zase a chutná, tak jsem ráda, asi jde o zvyk, když nezná chuť tak to hned nesedlo, ale pak už ok, za mě super.
dobře se rozmíchává a plně zasytí hladovce :)

Výhody:

odměrka v balení
dobře se rozmíchává
nezpůsobuje zácpu
má navíc vitamíny, které jiné značky nemají
dobře uzavíratelná pixla

Nevýhody:

asi jedinou nevýhodu vidím v tom, že v krámu je to drahé, a né všude stojí +- stejně špatně se mi ničí krabice do odpadků

116
08.01.21

Nutrilon jsme zatím zkoušeli pouze u kaší. Syn si oblíbil nejvíce mléčnou kaši krupicovou s banánem a meruňkou a vanilkovou mléčnou kaši. Ta nádherně voní a synovi moc chutná.
Syn po nich nemá bolavé bříško a pořádně zasytí.
Testovali jsme Nutrilon 4 batolecí mléko. Při prvním vyzkoušení ho syn nechtěl, ale teď už mu chutná. Mléko se snadno připravuje, a nedělá mu žádné zažívací potíže. Určitě koupíme další balení. Rádi totiž podpoříme imunitu.

Výhody:

Praktické balení
Odměrka
Dobře se rozpouští
Snadná příprava
Obsahuje vitaminy a prebiotika
Nedráždí žaludek

Nevýhody:

Celkem vysoká cena
Hůře se bude recyklovat

33
09.01.21

Nutrilon 3 12-24m
Naše dcerka je mlékomil a na svůj večerní i ranní rituál nedá dopustit. V den kdy nám přišlo mléko jsme ho hned večer vyzkoušeli. První lahvičce moc nedala, ale nedivila jsem se když je zvyklá na sladší. Ráno jsem ho zkusila dát dceři znovu a po 180ml přišlo hlasité mami na a ještě. Tak vypila dalších 90ml. Večer ho sice nechce, ale ráno ho vypije hodně. Dcerka je spokojená a to je hlavní.

Výhody:

Nedělá hrudky
Praktické balení
Vypadá, že se bude dobře recyklovat
Méně sladké než jiná mléka
Obsahuje vitamíny
Obsahuje prebiotika
Obsahuje omega3
Chutná

Nevýhody:

Vyšší cena

42
09.01.21

Ročního syna kojím, ale mléko jsme využili, když malého hlídal tatínek. Všechno proběhlo dobře a chutnalo mu. Žádné problémy s bříškem nebyly, takže jsme všichni spokojení a plánuji ho využít i při přípravě nemléčných kaší. Nemám porovnání s jinými značkami, ale i chuť, vůně a konsistence mi přišla v pořádku. ????????

Výhody:

Chuť
Praktické uzavíratelné balení
Jednoduchá příprava
Bez hrudek
Obsahuje vitamíny

1291
11.01.21

Vyzkoušeli jsme nutrilon 3. Malému moc chutná, dobře se rozpouští, žádné zažívací problémy, dítě naprosto spokojené. Používám i při kaši - taky bezproblému.

Výhody:

Rozpustnost
Dítěti chutná Žádné zažívací problémy
Vychytávka na zarovnání odměrky

Nevýhody:

Trošku větší cena
Trošku víc pění

998
11.01.21

Nutrilon máme poprvé a teda ta chuť je výborná,nedá se s ostatními mléky srovnat.I synovi moc chutná

Výhody:

Doza
Nedělá hrudky a krásně a rychle se rozpustí
Výborná chuť,syn hned vypil celou láhev
Vitamíny na podporu imunity
Prebiotika a omega na správnou funkci mozku

Nevýhody:

Vyšší cena,ale zase je to kvalita a výborná chuť

255
11.01.21

Testovali jsme Nutrilon 4, jsme s nim spokojeni. Malému chutná a nezpůsobuje mu žádné zažívací obtíže. Určitě ho ještě zakoupime.

Výhody:

Chuť
Rychle se rozpouští, žádné hrudky
Praktické velké balení

Nevýhody:

Vyšší cena

3498
12.01.21

S Nutrilonem máme skvělé zkušenosti. Dcerce chutná, má příjemnou chuť a není tak sladký jako třeba Sunar. Momentálně má dcera mléko večer i ráno a pokaždé vypije vše. Takže ještě nějakou dobu u něj zůstaneme. Za nás spokojenost.

Výhody:

Skvělá chuť
Odmerka v každém balení a možnost pridelani na vicko
Praktické balení
Jde koupit za dobrou cenu v akci

Nevýhody:

Žádné jsme nenašli

113
12.01.21

Nutrilon 3 dcerka vyzkoušela poprvé a moc jí chutnal,přijala jej bez problémů. U některých kojeneckých mlék se u dcery projevila bolest břicha,či zácpa u Nutrilonu 3 však nikoli. Byla jsem s mlékem moc spokojena určitě jsme jej neměli naposledy.

Výhody:

  • kvalita
  • výborná chuť
  • složení
  • dobře rozpustitelné
  • dobře dostupné

Nevýhody:

  • vyšší cena
  • krátká odměrka
63
14.01.21

Syn zkouší mléko nutrilon už asi týden a jsou i dny, kdy si dá radši nutrilon, než prso, za což jsem moc ráda. Balení je velmi vyhovující, jen odměrka by mohla být trochu delší. Určitě ho doporučuji ostatním maminkám.

Výhody:

Balení
Zřejmè i chuť ( podle toho jak synovi chutná)

53
14.01.21

Na nutrilonu jsme od druhého měsíce, u nás v lékárně jiné počáteční neměli a nikdy jsme neměli problém,proto ho používáme pořád.Jednou u tety dostal jiné a šel spinkat bez mlíčka.

Výhody:

Dobré balení
Krásně se rozmíchá

Nevýhody:

Žádné nevím

242
15.01.21

Mléko Nutrilon 4 nás opravdu hodně pozitivně překvapilo. Syn už asi půl roku mléko jiných značek odmítal, ale po vyzkoušení Nutrilonu mu opět zachutnalo „pít mléko“ :-)
Nutrilon 4 je chuťově výborné a podle složení i skvěle výživné. Je dobře a rychle rozpustné, netvoří hrudky a hlavně! nesmrdí uměle.
Jsem moc ráda, za možnost tento produkt testovat, protože nám opět vrátil chuť na mléko a budeme ho do budoucna kupovat!

Výhody:

rychlá a dokonalá rozpustnost
netvoří hrudky, které zacpávají savičky/pítka
voní mlékem
výživově vyvážené
obal se dá dále na něco použít úchyt na odměrku

Nevýhody:

dóza by mohla být z tvrdšího materiálu

63
16.01.21

Jako maminka ročního chlapečka chci pro dítě to nejlepší, asi jako každá maminka. Na Nutrilonu si velmi cením, že batolecí mléko je obohaceno o výživné složky a vitamíny, které děti v tomto věku potřebují. Velmi oceňuji, že mléko obsahuje i prebiotika a probiotika, které děti v tomto věku potřebují. Nutrilon 3 velmi doporučuji všem maminkám. Snadno se rozpouští ve vodě a je velmi chutné. Určitě budete v Nutrilonu pokračovat, jelikož si získal naše sympatie a je náš favorit ????

Výhody:

Probiotika a prebiotika
Snadné rozpouštění ve vodě
Příjemná chuť
Obohaceno o vitamíny

9689
17.01.21

Testovaly jsme 4. Musím pochválit balení, máme doma vyšší vlhkost a výborně to odolává. Na druhou stranu je dost veliké, byla jsem teď zvyklá mít v krabici dva menší pytlíky a na víkend si vzít jeden pytlík a neodsypávat.
Jako mléko dceru moc nezaujal, ale kupodivu jí neskutečně chutná jako mlsání:D Takže jí z něj dělám večerní kaši s bonusem, kopečkem prášku navíc.
Výborně se rozpouští, nehrudkuje.

Výhody:

Praktické balení na doma
Zasytí
Dobře se rozpouští
Dá se snadno sehnat
Obsah vitamínů

Nevýhody:

Velké balení na cesty

19
17.01.21

Nutrilon jsme v minulosti od začátku dávali jako příkrm starší dceři a vyžadovala jej pak pravidelně až do 3,5let. U mladšího syna jsme po jeho ukončeném roce hledali doplněk a následně náhradu ke kojení a zkoušeli nejdříve jiné značky dostupné na trhu…a nakonec se vrátili ke starému známému Nutrilonu, na který už nedáme dopustit. Za nás jednoznačně nejlepší - rychlá příprava, skvělá chuť, žádné problémy s bříškem a navíc obsah vitamínů pro podporu imunity jako bonus. Malému chutná a já mám pocit, že mu po kojení dávám to nejlepší, co můžu.

Výhody:

Složení a obsah vitamínů, Omega3 a prebiotik
Jednoduché rozmíchání, bez hrudek
Praktické balení s odměrkou
Chuť a vůně

  • v akcích se dá pořídit 6pack balení za zvýhodněnou cenu a někdy i s dárkem ;)
95
19.01.21

Jsem velice ráda, že jsem mohla zkusit mléko od Nutrilonu. Malé velice chutnalo na to, že je celou dobu kojena. Hlavně ji na delší dobu zasytilo. Určitě bych doporučila svým známým , jiné zkušenosti s mleky nemám, ale tohle nám sedlo hned o začátku. ???? Jsem ráda, za zkušenost díky emiminu.

Výhody:

Snadná příprava
Odměrka
Hodně vitamínů
Zasyti
Přijemná chuť

Nevýhody:

V obchodech vysoká cena

4492
19.01.21

Jsem velice ráda za možnost testovat mlíčko Nutrilon 3, protože jsme zatím s touto značkou zkušenosti neměli. Mlíčko hezky voní, hlavní výhodou za mě je, že se dobře rozpouští. Také musím vychválit velice praktické veliké balení, kde jde do víčka pěkně umístit odměrku a zarovnat ji s UM při dávkování o hranu. Naší malé chutnalo a určitě i na trávení pěkně sedlo. Jediná nevýhoda, která je proti UM co momentálně používáme větší objem odměrky, rychleji tedy mizí :) ale v akci jistě někdy opět pořídíme.

Výhody:

Dobře se rozpouští.
Praktické veliké balení. Šikovné řešené balení s možností uložení odměrky do víčka a zarovnání UM při dávkování o hranu.
Naší malé chutnalo.

Nevýhody:

Rychleji mizí (větší odměrka proti té, na kterou jsem zvyklá v UM co používáme)