Recenze dětského sirupu Petit Drill: Jsou s ním naše testerky spokojené?

Jedenáct čtenářek z eMimina otestovalo dětský sirup proti suchému dráždivému kašli Petit Drill, který je vhodný pro děti a kojence od 6 měsíců. Jaké jsou jejich zkušenosti?

* Co o dětském sirupu na kašel Petit Drill říkají naše testerky? Zdroj: Profimedia. 94 % 2020

Účinný lék v boji se suchým kašlem

Petit Drill je bezpečné, ale zároveň účinné řešení suchého kašle u dětí již od 6 měsíců do 6 let věku. Díky svému přírodnímu složení nemá vedlejší účinky a je tak ideálním řešením pro zlepšení kvality života celé rodiny.

Účinek sirupu je čistě mechanický, kdy na sliznici vytváří ochranný film, a tím zamezuje reakci receptorů na vnější podráždění. V sirupu nenaleznete přidané cukry, parabeny a barviva. Balení obsahuje dávkovací pipetu pro snadnější dávkování. Díky jahodové příchuti chutná i miminkům.

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 15 uživatelek, které:

Testerky se zaměřovaly hlavně na tyto otázky:

  1. Zlepšil se během užívání sirupu Petit Drill u dítěte suchý kašel?
  2. Je použití sirupu Petit Drill pohodlné?
  3. Zlepšil se spánek dítěte při užívání sirupu Petit Drill?

Distributor produktu: MagnaPharm CZ, s.r.o., Karla Engliše 6/3201, 150 00 Praha 5.

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Recenze

Velikost písma:
390
28.09.20

Sirup nám přišel akorát vhod. Po užití přišla úleva od kašle a tim pádem i zlepšení spánku. Dávkování pomocí pipety je velice snadné. Oceňuji, že dětem chutná ačkoliv je bez přidaných cukrů

Výhody:

Snadné dávkování, rychlá úleva, příjemná chuť

2254
28.09.20

Sirup jsme obdrželi téměř „5 minut po 12“ . Už 14 dní jsme bojovali se suchým kašlem. Žádné volně dostupné prostředky nepomáhaly, proto jsem ani tomuto sirupu moc nevěřila. A nakonec nás tento sirup zachránil. Po 2 dnech užívání suchý kašel naprosto ustal a dítě je zcela bez kašle. Balení obsahuje jednoduchou odměrku, díky které se snadno dávkuje. Chuť sirupu je také dobrá a dítěti vůbec nepřišlo, že by požívalo lék. Snad jen trochu pozor dávejte na skleněnou lahev. Což ale hodnotím plusem, protože nemám ráda plasty.

Výhody:

Jednoduché dávkování.
Výborná chuť.
Rychlá úleva.

106
30.09.20

Vyzkoušeli jsme sirup proti kašli, který nám pomohl.
Aplikace pomocí pipety mně přišla jednoduchá.
Spánek dítěte se s úlevou od suchého kašle samozřejmě zlepšil.

Výhody:

bez cukru

193
01.10.20

Malý nám zrovna onemocněl, tak jsem vyzkoušela . Úleva se dostavila hned. Lépe malý spal .
Kašel během 2dnu je fuč. Aplikace pipety je velmi snadná.

Výhody:

Bez cukru, snadné použití , rychlá úleva

3809
01.10.20

Syna trapil kasel jiz par dni, syrup krasne ulevil od nocniho nuceneho kaslani. Spal celou noc. Po dvou dnech vidim zlepseni. Chutna dobre,nema problem ho spolknout. Pipeta je super, alespon nic nevyleje.

Výhody:

Pipeta

50
01.10.20

My testovali u syna, kterého trápil suchý kašel již delší dobu. Po dvou dnech užívání jsme vypozorovali, že je kašel na ústupu a konečně spinkáme zase celou noc. Super je dávkování pomocí pipetky. Za nás spokojenost, určitě zase koupíme ????

Výhody:

Snadné dávkování
Chuť
Bez přidaného cukru
Rychlý nástup účinků při boji proti kašli

13
02.10.20

Měla jsem možnost vyzkoušet sirup u dcerky, která byla nemocná. Kašel ustoupil během několika málo dní. Sirup dceři chutnal, dávkování pomocí přiložené odměrky bylo bez problémů. Spánek se zlepšil a kašel brzy ustoupil. Za nás určitě doporučuji.

Výhody:

Rychlá úleva
Skvělá chuť
Pohodlné dávkování

19396
06.10.20

Sirup přišel zrovna když byl syn nemocný… Za dva dny přešel suchý kašel na vlhký a konečně se mu ulevilo, takže jsme se pak i trochu prospali ???? Dávkování je velmi snadné, natahovací odměrka je velmi praktická. Oceňuji složení bez cukru-i přesto nebyla chuť nijak špatná. Jsem ráda, že jsme mohli vyzkoušet a určitě doporučuji dál.

Výhody:

Rychlá úleva Šikovná odměrka
Snadné dávkování
Bez cukru
Přiměřená cena

97
08.10.20

Se sirupem Petit Drill jsem velice spokojená. Účinky byly znát během několika dní. Lépe se usínalo, v noci nebylo žádné kašlání a probouzení se kvůli kašli. Suchý kašel byl po používání lepší než po jiných sirupech. Oceňuji snadné dávkování pomocí pipety s odměrkou, chuť sirupu, která dětem chutnala a jeho přírodní původ. Zaujalo mne i balení produktu - v zářivé krabičce. Za naši rodinu mohu vřele doporučit.

Výhody:

Snadné dávkování
Chuť
Rychlá úleva
Bez cukrů
Přírodní složení
Balení produktu

9353
08.10.20

Sirup nám přišel ve chvíli, kdy syn měl kašel, ale bohužel vlhký, takže jsme sirup zatím nevyužili. Dávkování je bezproblémové. Více zatím nemůžu hodnotit.

Výhody:

Snadná aplikace
Bez cukru

1374
08.10.20

Sirup má praktické balení i dávkování, pro děti příjemnou chuť a vůni. Sirup jsme využili, když se děti zotavovaly z nachlazení a kašel byl již na ústupu, takže účinek objektivně nedokážu posoudit.

Výhody:

praktické, přesné a hygienické dávkování
dětem chutná

26
08.10.20

Ze začátku sem se trochu bála jak bude devítiměsíční syn reagovat na jeho první sirup Petit Drill na suchý kašel. Obavy byly tatam ,sosal s chutí. Jsem moc ráda ,že jsme měli možnost sirup vyzkoušet. Suchý kašel začal nedávno po doprovázení staršího do školy a když si malý k tomu ještě pořádně zahuláká tak podrážděný krk je hned.
Takže kašel se u syna zlepšil víceméně ihned po prvním použití , aplikace je velmi snadná i pro mrně a noc je klidnější.

Výhody:

Skvělá příchuť, chutná.
Snadná aplikace.

628
09.10.20

Sirup Petit Drill jsem uvítala s velkou radostí, protože syn (3 roky) zrovna začal chodit do školky a ikdyž byl doteď zdravé dítě, tak jsem očekávala nástup nemocí. A taky, že ano. Kašel tu byl hned pár dní po příchodu sirupu. Bohužel mému synovi nijak zvlášť neulevil. Ihned po podání se kašel na chvíli zmírnil i po usnutí mu na chvíli ulevil, ale v noci ho opět kašel probudil. Co musím pochválit je snadné dávkování pipetou a dobrou sladkou jahodovou chuť. Syn si i sám o sirup přišel říct, takže mu asi opravdu chutnal.

Výhody:

Snadné dávkování
Dobrá sladká chuť

Nevýhody:

Bohužel nám na kašel moc nezabral

1208
10.10.20

Pro děti je sirup chuťově přijatelný, lehce jahodová chuť, příjemně nasládlý i když je bez cukru. Vyzkoušeno na mladším synovi 3 roky, u kterého kašel měl mnohem kratší průběh.
V noci se nebudil s kašlem. Spokojenost :-D

Výhody:

Jednoduché dávkování
Přijemná chuť pro malé děti
Skleněná láhev
Cenově dostupný

109
11.10.20

Testování sirupu Petit Drill na suchý kašel proběhl na výbornou. Sirup má jahodou příchuť, takže ani nebylo žádné vzpouzení, že sirup dítko nechce. Líbí se mi, že je již pro děti od 6-ti měsíců a to až do 6-ti let. Takže pokud máte doma více dětí v různém věku, nemusíte kupovat různé přípravky. Věkové rozmězí je dostatečně veliké. Dávkování pro měnší děti 5mkl a pro větší 10ml. Takže dobrá dávka, kterou děti bez problému snědí. Suchý kašel se po užívání velmi rychle přesunul na vlhký kašel. Na noc jsme kombinovali s fenistil kapičkami a brzo přišla úleva. Cena okolo 160Kč je dobrá, srovnatelná s konkurenčními výrobky. Takže ano - zkušenost máme dobrou, až nám dojde koupím ho.

Výhody:

jednoduchá apolikace
dětem chutná

Váš příspěvek

Odesílám...