Recenze dětského sirupu Petit Drill: Jsou s ním naše testerky spokojené?

Jedenáct čtenářek z eMimina otestovalo dětský sirup proti suchému dráždivému kašli Petit Drill, který je vhodný pro děti a kojence od 6 měsíců. Jaké jsou jejich zkušenosti?

Účinný lék v boji se suchým kašlem

Petit Drill je bezpečné, ale zároveň účinné řešení suchého kašle u dětí již od 6 měsíců do 6 let věku. Díky svému přírodnímu složení nemá vedlejší účinky a je tak ideálním řešením pro zlepšení kvality života celé rodiny.

Účinek sirupu je čistě mechanický, kdy na sliznici vytváří ochranný film, a tím zamezuje reakci receptorů na vnější podráždění. V sirupu nenaleznete přidané cukry, parabeny a barviva. Balení obsahuje dávkovací pipetu pro snadnější dávkování. Díky jahodové příchuti chutná i miminkům.

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 15 uživatelek, které:

Testerky se zaměřovaly hlavně na tyto otázky:

  1. Zlepšil se během užívání sirupu Petit Drill u dítěte suchý kašel?
  2. Je použití sirupu Petit Drill pohodlné?
  3. Zlepšil se spánek dítěte při užívání sirupu Petit Drill?

Distributor produktu: MagnaPharm CZ, s.r.o., Karla Engliše 6/3201, 150 00 Praha 5.

Recenze

Velikost písma:
334
dnes

Sirup nám přišel akorát vhod. Po užití přišla úleva od kašle a tim pádem i zlepšení spánku. Dávkování pomocí pipety je velice snadné. Oceňuji, že dětem chutná ačkoliv je bez přidaných cukrů

Výhody:

Snadné dávkování, rychlá úleva, příjemná chuť

805
dnes

Sirup jsme obdrželi téměř „5 minut po 12“ . Už 14 dní jsme bojovali se suchým kašlem. Žádné volně dostupné prostředky nepomáhaly, proto jsem ani tomuto sirupu moc nevěřila. A nakonec nás tento sirup zachránil. Po 2 dnech užívání suchý kašel naprosto ustal a dítě je zcela bez kašle. Balení obsahuje jednoduchou odměrku, díky které se snadno dávkuje. Chuť sirupu je také dobrá a dítěti vůbec nepřišlo, že by požívalo lék. Snad jen trochu pozor dávejte na skleněnou lahev. Což ale hodnotím plusem, protože nemám ráda plasty.

Výhody:

Jednoduché dávkování.
Výborná chuť.
Rychlá úleva.