Vyzkoušeno: 30 miminek otestovalo novinku BEBA Comfort HM-O tekutá

Vybrané maminky s půlročními a staršími dětmi otestovaly novou mléčnou výživu BEBA COMFORT HM-O tekutá. V jakých situacích ji využily? A jak chutnala dětem?

* Chutnala nová tekutá verze oblíbené mléčné výživy BEBA našim dětem? Zdroj: Canva photos. 92 % 2020
Novinka BEBA Comfort HM-O tekutá v praktickém balení. Zdroj: Nestlé.Novinka BEBA Comfort HM-O tekutá v praktickém balení. Zdroj: Nestlé.

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 30 uživatelek, které:

Co testerky vyzkoušely?

Maminky vyzkoušely tekutou mléčnou výživu BEBA COMFORT HM-O tekutá . Konkrétně pak:

Nová forma mléčné výživy BEBA COMFORT HM-O tekutá je připravena pro každou situaci a okamžité podání. Je tak ideální v momentech, kdy nemáte moc času nebo prostor pro přípravu tradiční kojenecké výživy.

↓ Více si o BEBA COMFORT HM-O tekutá přečtěte v recenzích. ↓

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Recenze

Velikost písma:
1524
10.12.20

S dcerkou jsme vyzkoušeli Bebu comfort 3. Dceři velmi chutnala a pro lidi, kteří se svým malým dítětem rádi a často cestují, je takto již připravena Beba jasná volba. Také se mi tedy již takto připravena Beba náramně osvědčila na noční jídlo ❤️

Výhody:

Skvělá chuť
Pohodlna a rychlá priprava

1386
10.12.20

Za mě tekutá BEBA 2 super. Malému moc chutná. Člověku to určitě usnadní práci s mlíčkem. Syn není moc trpělivý a tohle mi moc pomohlo s rychlou přípravou. Já vždy prozmíchavala zvlášť, tohle tím pádem padlo. Žádné navíc nádoby a nemám strach, zda jsou v mlíčku nějaké hrudky. Cenově si myslím, že to vyjde na stejno.

Výhody:

Žádné hrudky
rychlá příprava
synovi moc chutná

166
10.12.20

Vyzkoušeli jsme se synem tekutou Bebu 3 a velice mu chutnala. Stačilo protřepat a už mohl hned pít. Ideální na cesty a do auta a nebo i před spaním. Zlepšilo se nám i trávení.

Výhody:

Stačilo protřepat a už mohl hned pít. Ideální na cesty a do auta a nebo i před spaním. Zlepšilo se nám i trávení.

Nevýhody:

Žádné, možná by mohlo být levnější

1858
11.12.20

Výrobek jsme s malou testovali a určitě doporučuji na výlety usnadní to maminkám přípravu UM venku. Příjemná chuť.

Výhody:

Praktické balení.
Chuť výrobku.

Nevýhody:

Uzpůsobila bych balení k přímé spotřebě, aby nemusela být využita láhev.

3323
12.12.20

Měla jsem s dcerkou možnost testovat Bebu Comfort 2. Po otevření krásně voní. Malé moc chutnala. Pripravena verze je bezva na noční krmeni. Nemusím řešit, zda je všechno správně promichane a zda nezůstala nějaká hrudka.
Avšak u nás se zatím používá jen před spaním - jinak kojim. Takže na nás velke baleni - musí být spotrebovano do 24hodin.

Výhody:

Rychlá příprava
Skvělé na cesty
Krásná chuť i vůně

Nevýhody:

Ocenila bych menší baleni. Testované baleni má 500ml, dcerka dostává každý den jen na noc 120ml - takže kvůli spotřebě jsem musela zbytek dat starší dcerce.

174
12.12.20

Vyzkoušeli jsme beba comfort 2 v novém tekutém balení a za nás super. Na cesty je to ideální řešení, ale také doma nám vyhovuje. Máme rychle nachystané a náš malý mlékoholik ho má rád i vlažné, takže nemusíme ani moc ohřívat. A beba jako taková u nás vede nejvíce, malému moc chutná.. A od prvního testování jsme u ní zůstaly

Výhody:

Praktické balení
Rychle nachystané
A jako vždy skvělá chuť

2204
13.12.20

Včera jsem měla možnost poprvé využít mléko na návštěvy. Snadná příprava. Nalila jsem do lahvičky, ohřála a hned mohla podávat. Za mě super.

Výhody:

Skvělá na chuť

Nevýhody:

Příliš velké balení.

6234
13.12.20

Na tenhle výrobek jsem byla opravdu zvědavá. Ikdyž syn pije od narození jinou značku, Beba tekutá mu chutnala. Bylo to hned hotově bez nutnosti vařit vodu. Jediné co bych vytkla je velké balení, nepředpokládám, že nějaký prcek vypije najednou 500ml, tak že by možná bylo lepší dělat poloviční balení, tj. jednu dávku, odpadla bych pak starost jak uchovat zbytek mléka.

Výhody:

Rychlá příprava
Vhodné na cesty

Nevýhody:

Moc velké balení, stačilo by 250ml

3809
14.12.20

Perfekt na cesty. Mlicku chutna i kdyz je studene. Malicko mi vadi baleni. Mohlo by byt uzpusobene aby dite mohlo otevrit a uhned pit, bez prelevani do lahvicky ci hrnicku.

Výhody:

Super do auta

Nevýhody:

baleni a cena

1112
14.12.20

Super věc na cesty nebo když rostou zuby a dítě vám odmítá jíst normální stravu.Než kupovat celou krabici,kterou stejně nespotřebujeme tak rychle,tak toto je fajn

Výhody:

Nemusím připravovat práškovou výživu,má nevýraznou chuť,žádná pachuť

1329
14.12.20

Máme čerstvě 6 měsíčního chlapečka a tekutá strava je super při výletech nebo na návštěvách, kdy sebou nemusím tahat sunar a složitě to připravovat..
Synovi chutná, jen je zbytečně moc velké balení..Dáváme 210 ml, takže to mám na dvě dávky a zbyde nám ještě 80 ml..jinak super

Výhody:

rychlost přípravy
super na výlety nebo návštěvy
synovi chutná žádné hrudky

Nevýhody:

pro nás zbytečně velké balení

214
14.12.20

Měly jsme možnost testovat tekutou stravu a malá byla s mlékem evidentně spokojená. Mléko má příjemnou chuť i vůni. Je skvělé na cesty, takže my určitě budeme kupovat, pokud budeme vyrážet na výlet.

Výhody:

Zasytí
Chuť
Vůně
Výborné na cesty Žádné problémy s bříškem
Uzavíratelné

Nevýhody:

Ocenila bych větší balení. Dítě má dle dávkování pít 230 ml a balení je 500 ml, tudíž na třetí dávku zbývá pouze 40 ml.

53
14.12.20

Super věc na cestování, není třeba vozit velkou 800g plechovku. Jezdíme velice často k rodičům na Moravu a tam se to opravdu hodí, jen ohřát a je to. Mlíčko je chuťově téměř stejne jako mlíčko připravené z plechovky. Bebu používáme už od 3. měsíce a nedáme na ni dopustit. Cena je vyšší než u plechovky, takže opravdu se vyplatí na několikadenní cestování, ne na doma.

Výhody:

Žádná práce z přípravou
Ideální na cestovani
Chuťově velice dobre

Nevýhody:

Balení 500 ml, vždy zůstane v krabičce minimálně 20 ml, které je po otevření třeba spotřebovat do 24 hodin.
Cena

3477
14.12.20

Předně děkuji za možnost testování. Velmi mile mě překvapilo balení o 500ml. Velmi pěkně vymyšlené, jednak atraktivní, dobře se drží, skvělý uzávěr. Další co mě mile překvapilo je to, že není nijak cítit, oproti jiným. A to nejdůležitější náš syn, který všechna umělá mléka odmítá vypil na dvakrát celé baleníčko. Takže u nás jasná volba. Bonus pro cestovatele jako jsme my Skladné, odpadá ředění, další balená voda atd. Atd všichni to známe.

Výhody:

balení
bez nutnosti další přípravy
znovu uzavíratelné
bez zápachu

187
15.12.20

Za nás skvělé,poprvé spal u dědy a nebylo žádné vysvětlování jak připravit mléko. Přeliješ do lahvičky trochu přihřát a hotovo.Spokojenost na obou stranách

Výhody:

Na cestování a když není možnost použít klasiku super

Nevýhody:

Velké balení vypije cca 180ml takže to měl na noc a ráno. Zbytek jsme nepoužili.

27
16.12.20

Synovi je nyní 9měsíců,měli jsme možnost Bebu 2 tekutou a jsem z ní velice nadšená, je to tak praktické,rychlé a skladné. Chuťově mi přijde o trochu chutnější, stačí jen nalít do lahvičky ohřát ve vodní lázni a je to. Je také super, že se dá podat i studená,neskutečná výhoda na cestách, kde není možnost převaření vody. Také přítel ocenil toto balení, kdy byl na malého sám, rychle si poradil a oba byli spokojeni :-). Za mě velké +, snad ve všem.

Výhody:

Praktické
Jednoduchá příprava
Lze podat i studené
Skladné

Nevýhody:

Cena

223
16.12.20

Meli jsme moznost oestovat Bebu 2.Synovi moc chutnala.On je zvykly na praskovou variantu.Tekuta forma je dobry napad,usnadni pripravu mleka.Budeme ji kupovat,kdyz budeme planovat nekam jet na cely den.Urcite nam to krmeni hodne usnadni.

Výhody:

Rychla priprava,clovek nemusi resit nejake michani mleka s vodou. Po otevreni ma prijemnou vuni a chut. Idealni pro cestovani. Velikost baleni dostacujici pro nas na nekolik hodin.

Nevýhody:

Na zadne jýsem neprisla.

87
17.12.20

Předně děkuji za možnost vyzkoušet ;) mléko po otevření příjemně voní. Zatím sem ho testovala na kojených dvojčatech, kterým, zdá se, chutnalo a neudělalo žádnou paseku v trávení. Výborně se hodí, když se jede někam přes noc, než nosit balenou vodu, mlíčko v prášku atd. Na výlet asi neupotřebíme, pokud budu vědět, že není nikde možnost prohřát, studené mi oba chlapečci prskali.
Cena mi přijde přiměřená a náročnost na přípravu ideální, pokud hlídají např. prarodiče, či někdo kdo nemá děti.
Na delší výlety se spaním pravděpodobně koupíme :)

Výhody:

Rychlá příprava
Cena
Chuť
Vůně

166
18.12.20

Bebu comfort 2 jsem otestovala na našem 8 měsíčním mlékomilovi. Mléko mu velmi chutnalo a dobře ho strávil. Oceňuji rychlou přípravu bez dalšího zbytečného dalšího nádobí, mléko je bez hrudek a ani po protřepání nepění - nemusím nechat odstávat nebo se bát, že prcka bude bolet břicho. Skvělá věc na cestování, v únoru máme v plánu hory pokud situace dovolí, takže určitě sebou povezu tyto balení. Také ideální pro hlídání, netřeba vysvětlovat dávkování. Velikost balení pro nás byla akorát, během 24 hodin bylo pryč. Neshledávám žádná negativa.

Výhody:

Mléko chutná a dobře se tráví
Rychlá příprava
Bez hrudek
Po zatřepání nepění - bez zbytečného vzduchu
Ideální na cestování, hlídání, apod.

75
18.12.20

Otestováné 16.měsíčním batoletem. Moc nechutná, celou dávku ke krmení nevipije.
Mě tedy příjemně voní a i jsem ochutnala a je moc dobré.
Balení je fajn na cesty, ale příliš velké, mohlo by býti poloviční.

Výhody:

Rychlost přípravy.

Nevýhody:

Balení.

110
19.12.20

Moc děkujeme, že jsme si mohly Bebu 3 tekutou otestovat. Moc a moc nám chutnala a nemáme co vytknout. Chuť je jedinečná, doporučuji vyzkoušet.

Výhody:

  • skvělá chuť
  • přítomnost oligosacharidů a důležitých látek
  • není přeslazená

Nevýhody:

Cena by mohla být nižší.

72
20.12.20

Báječná pomůcka pro všechny akční mámy. Beba přišla s parádní novinkou, kterou stačí jen dát do flaštičky, nic nemíchat - prostě naleju a de se na krmení :) Dcera je na Bebu zvyklá, takže ani nemrkla a mlíčko do ní zmizelo jako obvykle (jen maminka s tím tentokrát měla méně práce)

Výhody:

Praktické balení v tetrapaku, super na cesty. Není třeba už nic připravovat, stačí jen přelít do flaštičky.

Nevýhody:

Velké balení. Půllitru žádné mimino nevypije, a když jsem někde na cestách, tak se mi pak rozdělané balení před dalším krmením může zkazit. Uvítala bych balení třeba po 200 ml

3029
20.12.20

Testovali jsme Bebu comfort 3.S mlíčkem jsme byly spokojené já i dcera.Té mlíčko moc chutnalo,já zase ocenila snadnost a rychlost přípravy.Na cesty i dovolenou ideální.Člověk s sebou nemusí tahat kojenecké vody a plechovku s mlékem,prostě je vše v 1.Líbila se mi i skladnost balení.Jediná nevýhoda je velikost,dcera už v tomhle věku tolik mléka nevypije.

Výhody:

Rychlá příprava.
Vše v jednom
Skladnost
Chuť

Nevýhody:

Cena
Velké množství v balení.

104
23.12.20

Testovali jsme s dcerou tekutou Bebu 2 a obě jsme byly spokojené, protože příprava je velmi rychlá a dcera nemusela hlavně v noci čekat než připravím mlíčko. Na Bebu je malá zvyklá a vypadala stejně spokojeně jako u klasické Beby Comfort. Určitě doporučuji na noční krmení a nebo když jedete na návštěvu (nemusíte sebou vozit převařenou vodu, mléko).

Výhody:

Rychlá příprava

Nevýhody:

velké balení - udělala bych o chlup menší

198
28.12.20

Se synkem jsme vyzkoušeli Bebu comfort 3, synkovi bohuzel mleko nechutnalo, rikal ze je fuj, zkousela jsem ochutnat a me tez nezaujalo, mela zvlastni nasmradlou chut, syn jej odmital, neprakticke 500ml baleni lepsi by bylo treba po 230 ml ci na 3 davky trj 690ml ,unas toto mleko bohuzel neuspelo jak ve studene ani v teplejsi forme

Výhody:

hned hotove

Nevýhody:

chut, neprakticke baleni lepsi by bylo po 1 davce ne bo po 3 davlach

352
28.12.20

Syn je na této výživě více než půl roku, takže vyzkoušet i tuto variantu bylo super. Rádi jezdíme na víkendy proč a i když má syn mléko jen 2× denně tak tahat sebou plechovku nebo dávkovače a odměřovat přesné počty dost zdržuje. Navíc tekutá verze nezabere tolik místa, nemluvě o rychlosti přípravy.

Výhody:

Rychlá příprava
Skladné

Nevýhody:

Snad jen to, že možná trochu lépe chutná ta prášková verze. Ale synovi to bylo jedno.

82
28.12.20

Měli jsme možnost vyzkoušet a za nás rozhodně super. Hlavně když je člověk často na cestách. Jednoduché a rychlé na přípravu.

Výhody:

Rychlá příprava

Nevýhody:

Možná by bylo lepší menší balení

35
28.12.20

Dceři Beba tekutá na procházce moc chunala a snědla toho dost. A to většinou mléka na cesty odmítá. Za mě i dceru tedy spokojenost a budu kupovat.

Výhody:

Skvělá chuť
Ihned k podávání

Nevýhody:

Příliš velké balení

117
11.01.21

Dcerka už mlíčko tolik nepije, protože už přikrmujeme, ale na noc ho pořád ještě chce. Teď jí byly dva roky a je celkem jedlík, takže nám velké balení vyhovuje. Přestože je jedlík, tak občas normální jídlo prostě nechce, a to hlavně, když někam jedeme. Někdy spapá kapsičku s ovocem, ale mlíčko je sázka na jistotu. Takže je super, že s sebou můžeme vozit Bebu v krabičce a nic dalšího už k přípravě nepotřebujeme.

Výhody:

Velké balení (klidně na 2-3 porce)
S uzávěrem
Rychlá příprava
Ideální na cesty (do auta, na výlety)
Chutné

380
11.01.21

Vyzkoušeli jsme Bebu Comfort 3 tekutou. Je super, ze mléko stačí jen ohřát a může se podávat. Chuť i vůně skvělá, synovi toto mléko vyhovuje.

Výhody:

Jednoduchá příprava
Chuť
Vůně

Váš příspěvek

Odesílám...