40 rodin ochutnalo pudinkovou novinku od Penamu. Pochutnali si?

Řada Ze srdce sladké vyniká svými bohatými a chutnými náplněmi. Sladké pečivo Swing, které měly možnost ochutnat rodiny našich čtyřiceti testerek, je naplněno lahodným vanilkovým pudinkem. Tedy alespoň to tvrdí obal. Ale bylo tomu opravdu tak?

* 92 % 2020
Ze srdce sladký Swing s náplní pudinkovou. Zdroj: Penam.Ze srdce sladký Swing s náplní pudinkovou. Zdroj: Penam.

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 40 uživatelek, které:

Co testerky vyzkoušely?

40 rodin ochutnalo novinku od Penamu Ze srdce sladký Swing s náplní pudinkovou.

Ze srdce sladké

Prémiová řada značky Penam vyniká pečlivým výběrem ingrediencí tak, aby každý kus získal svou zcela jedinečnou chuť a vůni. Pozornost pekařů se zaměřila hlavně na výběr náplní, které jsou mimořádně chutné. Těšit se můžete na skořici, tvaroh, mák, čokoládu, povidla. A například výrobek Swing je naplněn ze 40 % poctivou pudinkovou náplní, která nejenže tvoří pěkný dekor po rozkrojení, ale také vám příjemně rozvoní kuchyň jemnou vanilkou.

Poznejte další dobroty Ze srdce sladké »

Recenze

Velikost písma:
15684
04.11.20

Úžasná dobrota, těsto podobné sladší vánočce, s pudinkem se nešetřilo, chtěla jsem jen ochutnat a snědla jsem třetinu, snad zbyde i na ostatní :-)

Výhody:

Hodně náplně
Příjemně sladké
Velmi dobré Šťavnaté

445
04.11.20

Po pravdě bylo me očekávání větší než realita. swing jsme ochutnaly s babičkou a dcerou. Na první pohled laka moučník k nakousnuti, složení, datum spotřeby aj. udaje jsou na obalu lehko dohledatelne. po otevření byla cítit prijemna vune koreni. Moucnik šel rozdělit hezky na jednotlive dily. Nicméně po ochutnání nastalo zklamání, moučník je dosti hutny, sladký a chuť nebyla moc vyrazna. Ač dcera puding miluje a vlastně my všichni, kousla si jen 2× . Tento produkt bych si bohužel v obchode nekoupila a to sladke miluju.

Výhody:

rychle dostupny moucnik
delsi trvanlivost
hezky vypadá

1993
04.11.20

Překvapení, které jsem obdržela od emimina. Musím uznat, že pudinkový výrobek je výborný. Milujeme vláčné pochutiny a tento opravdu je. Spousty pudinku, manžel ho téměř snědl na posezení. Určitě budeme kupovat ..

Výhody:

  • Sladký akorát
  • vláčný
1308
04.11.20

Do testování jsem se přihlásila, protože ráda zkouším nové věci. Puding mám moc ráda, ale většina pudinkových mě moc nenadchne, tak jsem byla zvědavá na tento výrobek. Krásný obal, buchta vypadá velmi lákavě. Takže hned jak přišel, nestihla jsem ho ani vyfotit a dala jsem si ho ke kávě. Puding uvnitř je opravdu moc dobrý a je ho tam spousta, což mě příjemně překvapilo. Buchta je trochu sušší, ale ke kávě to nevadí. Ochutnal se mnou i manžel a taky mu moc chutnalo. Takže za nás super a určitě doporučujeme vyzkoušet.

Výhody:

Lahodný puding
Spousta náplně
Dostatečně velký i pro návštěvu

Nevýhody:

Trochu sušší buchta

79
04.11.20

Včera jsem obdržela zásilku, která obsahovala novinku Penamu Swing. V obchodech si moc takové věci nekupuji, protože většinou jsem zklamaná. Buď jsou skoro bez náplně, suché, nevýrazné a tvrdé. Byla jsem proto velmi zvědavá na tento produkt. Obal za 1, mám ráda, když vidím co kupuji. Datum spotřeby čitelné na první pohled, složení taky. Otevřely jsme ho s tříletou dcerou, která moc o buchty nestojí. Ovanula nás neuvěřitelná vůně vanilky a já teda cítím i rumík :-) Šla jsem na to s nožem,ale nakonec jsme si pohodlně utrhly každá kousek a poprvé ochutnaly. Řeknu jediný… bomba! Pudinku opravdu dost, je krásně voňavý, sladký, těsto vláčné a také voňavé. Vzbudilo to vzpomínky na buchtičky se šódó :-D A moje dcera, která o tyto věci nestojí, tak snědla hned dva kousky a to je asi největší ocenění. Dokonce i manžel nakonec neodolal, přestože dělal drahoty a pustil se do zbytku. Takže já konečně narazila na výrobek z obchodu z kynutého těsta, který určitě zakoupím.

Výhody:

obal
vůně
chuť
krásně jde otrhávat
vláčnost

Nevýhody:

strašně rychle mizí :-D

52
04.11.20

Pudinkovy swing nám přišel hned první den a taky jsme ho hned snědli. Byl vynikající. Dětem i nám moc chutnal. Nic tak dobrého jsem dlouho neměla. Určitě ho budeme kupovat.

Výhody:

Lahodna chuť
Skvělá svačina pro děti
Perfektní pohoštění pro hosty ke kávě
Vláčný a příjemné sladký
Dobře se krájí, netvrdne a neosychá

Nevýhody:

Žádné,rychle je pryč!

236
04.11.20

Příjemná chuť, není preslazený. Chutnal celé rodině. Hutné těsto, které zasytí.

Výhody:

Příjemná chuť
Vůně
Stačí kousek, který zasytí

1745
04.11.20

Včera moučník znenadání přivezl pošťák. Hned večer jsme s dcerami ochutnaly, protože na pohled vypadal moc lákavě. Máme rádi hutné a vláčné moučníky, takže nám maximálně vyhovoval. Obsahuje hodně pudinkove náplně a není příliš sladký. Starší dceři moc chutnal a to je co říct, většinou buchty moc nejí.

Výhody:

Není drobivý
Krásně hutný a vláčný
Akorát velikost pro rodinu na snídani

1220
04.11.20

Výrobek mě na první pohled zaujal, byl krásně tvarovaný a ve spárách byla vidět náplň. Když jsem balíček otevřela, ucítila jsem příjemnou pudinkovou vůni. Ochutnala jsem s celou rodinou a každý měl jiný postřeh. Mně velmi chutnala vanilková pudinková náplň, nebyla ani moc ani málo sladká. Prostě tak akorát. Těsto bylo malinko suché, mohlo by být nadýchanější. Například biskupský chlebíček je také suché a hutnější konzistence, ale přesto se rozplývá i když žádnou náplň nemá. Tento chlebík má v sobě dostatek náplně, přesto nám přišel sušší. Dcerce připomínal chutí pečivo z Bulharska, které jsme si tam pravidelně kupovali.

Výhody:

Rychlé jídlo/dezert pro návštěvu
Nová chuť

Nevýhody:

trochu sušší

13
04.11.20

Za mě ???? produkt, pokud milujete vláčné
těsto a puding, určitě si pochutnáte, stejně jako my :-)

Výhody:

Jen vybalíte, a snídaně (nebo svačina) je na stole :-)

193
04.11.20

S touto dobrotou nám zazvonil pošťák přesně ve chvíli, kdy jsme s manželem měli čerstvě udělánou kávu - úžasné načasování. ???? Hned jsme se do ní tedy pustili a moc jsme si pochutnali. Buchta je vláčná, těsto opravdu jako vánočka, kterou miluju, pudinku je uvnitř bohatě, krásně vypadá a ještě lépe chutná. Je sladká, ale nijak přehnaně. Prostě dobrota, kterou si určitě občas koupíme. :-)

Výhody:

Hodně pudinková
Dá se hezky rozdělit na pár kousků
Vláčné těsto

Nevýhody:

Je rychle pryč :-(

2721
04.11.20

Pudinkový dezert od Penamu jsem zkoušely já i děti a všem moc chutná. Dezert hezky voní, je vláčný a obsahuje hodně náplně. Určitě někdy koupíme na snídani nebo ke kávě pro návštěvu.

Výhody:

Výborná chuť
Příjemná vůně
Hodně náplně
Nedrobí

48
04.11.20

Pudingový swing nas velmi mile překvapil svým vzhledem. Na talíři vypadá velmi skvěle ovšem po ochutnání zjistíte, že snad už nic jiného jist nechcete. Jako milovníci pudingu jsme ocenili opravdu bohatou náplň vanilkovým pudingem a krasny vzhled. Velmi dobre se konzumuje a swing je nadýchaný a v kombinaci s pudingem vláčný.

Výhody:

Vzhled
Chuť
Bohatá náplň
Vláčnost
Trvanlivost

05.11.20

Výborná sladkost ke kávě, která potěší chuťové pohárky nečekané návštěvy rozhodně více než obyčejná (kupovaná) bábovka, kterou snad z nouze koupil už každý :-) Tato dobrota chutnala, jak mně, manželovi, tak i našim dětem. Pudinkové pečivo máme rádi a tento moučník obsahuje pudinkové náplně tak akorát, aby nebyl suchý, ale také jen tolik, aby nebyl přeslazený. Těsto je vláčné. V ústech se chutě krásně propojí a pudinkový Swing od Penamu je skutečnou dobrotou. Doporučuji vyzkoušet.

Výhody:

vláčné těsto
pudinková náplň
tak akorát sladký
zajímavý vzhled moučníku

363
05.11.20

Má lákavý obal, vypadá chutně. Tak jsem musela porušit svou dietu a ochutnat ????. Po otevření opravdu zavoní (já citila rum) ????. Pečivo je jako vánočka, ale hutnější. Nelepí se na prsty. Puding je konzistence jako těsto, takže nevyteče. Chutná skvěle :).

Výhody:

Nedrobí
Nelepí se
1 kousek zasytí
Hodí se ke kávě
Nají se z něho celá rodina
Je větší
Kousky jdou dobře rozdělit od sebe
Voní nádherně
Obrovská porce

Nevýhody:

Hutný
Jen v obyčejném plastovém obalu, takže se při převážení v nákupu může pomačkat

5019
05.11.20

Moc sladká, hutná, těžká a umělá buchta. Toť naše shrnutí.

Buchta je opravdu veliká, píšou na obalu 440g, já jsem ji ze zvědavosti hodila na kuchyňskou váhu a ta ukazovala přes půl kila. Což je super, k odpolednímu kafíčku vystačí pro celou rodinu.
Krásně jdou jednotlivé kousky od sebe, to je paráda, že se nemusí člověk patlat nožem apod. Takže třeba na výlety ideál.
Chuť je ale hrozná. Typická umělá jako mají všechny tyto pekárenské trvanlivé výrobky. U buchty to trochu zachraňuje bohatá pudinková náplň, té je tam dost, ale její největší nevýhodou je obrovská sladkost. Ochutnávali jsme celá rodina - 2 dospělí, 2 malé děti - a ani jeden z nás svůj kousek nedojedl.
Dva kousky jsem si nechala v sáčku do druhého dne na vyzkoušení. A buchta byla stejná i druhý den. Neztvrdla, ani nevyschla.

Výhody:

množství
dobrá i druhý den

Nevýhody:

sladkost
umělá chuť

121
05.11.20

Swing ochutnala cela nase rodina. Ma zajimavou chut.Prirovnali bychom ho k vanocce, ktera nebyla uvnitr tak sucha, jak byva. Cekali jsme v nem ale mnohem vice pudinku. :)

Výhody:

Příjemný vzhled - oko potěší :-).
Zajímavá chuť.
Uvnitř je vláčný.
Celý ho člověk na jedno posezení nesní :-).

Nevýhody:

Mohlo by v něm být o něco více pudinku.

183
05.11.20

Příjemně mě překvapil obal produktu, zákazník vidí, co kupuje. Moučník lákal na první pohled, takže jsme jej museli otevřít hned :)
Náplně je opravdu dostatek, chuť těsta připomíná vánočku. Je to hodně sladké (což mi osobně nevadí), i druhý den po otevření stále vláčené a dobré. Super na cesty - delší trvanlivost, nedrobí se, dobře se dělí na jednotlivé kousky.

…Tak si tady v klidu píšu recenzi a tříleťák běží s otázkou: „Mamíí, kde je pudinková buchta?“ Už není, snědli jsme ji. „A můžeme koupit novou?“
Takže nejspíš koupíme i příště :)

Výhody:

atraktivní balení
vzhled moučníku
chuť, vláčnost
dostatečné množství náplně
nedrobí se - super na cesty

358
05.11.20

Swing jsme si dali hned ráno ke snidani a všem i dětem moc chutnal a to klasický pudink nemají rády. Je jemný,vláčný,chutný tak akorát a pěkně voní.Určitě doporučuji

Výhody:

voňavý
chutný
jemný
hodně pudinku

Nevýhody:

moc malý

50
06.11.20

Moucnik vypada lakave na prvni pohled. Po rozkrojeni- vyslo nam poctivych 8 kousku- pudinkova napln nevyteka a tvori s testem hezkou mozaiku. Naplne je opravdu dostatek a urcite nejde o dusivy kolac. Testo je sladsi, nez jsem zvykla treba u penam zavinu, prirovnala bych ho k vlacnemu vanockovemu testu. Napln je prijemne vanilkova, trochu voni rumem, ktery ale v chuti neni citit. Chutnal detem i dospelym.

Výhody:

Vlacny moucnik s dostatkem naplne
Pruhledne baleni- vidite co kupujete

Nevýhody:

Pro velkou rodinu jeden nestaci ????

06.11.20

Tak tato pudinkova novinka mě neuvěřitelně nadchla … těsto je nadýchané, vláčné a neni suché ! Pudinkova náplň není nijak přeslazena ( řekla bych tak akorát) A ta chuť je bezkonkurenční. Za tuto novinku bych firmě Penam chtěla moc poděkovat. Na snídani, jak dělaná.

Výhody:

Těsto není suché!

Nevýhody:

Nenašla jsem

34
06.11.20

Novinka od Penamu nás s manželem potěšila. Náplňe bylo dost, těsto vláčné, celkově nebyla buchta přeslazená. Dobře se rozdělovala :-) K snídani jsme si pochutnali.

Výhody:

Dobrá chuť
Vláčné těsto
Přiměřená dávka náplně
Nepřeslazená

41
06.11.20

Přišlo velmi brzy, skvěle zabalené. Líbil se mi už design tohoto pokrmu. Snadno se odlamoval, a chuť byla jedinečná. Miluji buchty a miluji pudink, takže ve společné kombinaci to pro mě bylo dokonalé. Rozdělila jsem se s přítelem snědli jsme to skoro na posezení

Výhody:

Lahodná chuť
Hezký vzhled
Skvěle zabalené
Nízká cena na prodejnách

Nevýhody:

Bylo toho málo :D

6204
06.11.20

Dezert SWING byl pro nás příjemným překvapením. Dcera i manžel milují sladké pečivo, tak že jsme uchutnávali všichni tři. Na první pohled vypadá moc pěkně a po rozbalení krásně voní. Chuť výborná, akorát kromě vanilky jsem měla pocit že cítím i alkohol. Pudinku je v něm opravdu hodně, tak že není suchý. Všem nám velmi chutnal, jen na můj vkus byl hodně sladký. Určitě ještě někdy koupíme. Jediné co mi na něm ještě vadí, je obsah palmového oleje.

Výhody:

Krásně voní
Není suchý
Hodně pudinku

Nevýhody:

Obsahuje palmový olej

51
07.11.20

SWING pudinkový nás mile překvapil. S manžílkem jsme si ho dali k bílému jogurtu, ale já ho nakonec snědla jen tak, je výborný, snědl se celý, jen manžel říkal, že by mohlo být i více náplně. A za mě pokud ho koupím a bude tvrdší, tak by byl skvělý na buchtičky se šódó. Doma jsme si dnes ke snídni pochutnali, ráda ho koupím. Líbí se nám i tvar, není potřeba ani nůž, kousky jdou krásně od sebe.

Výhody:

  • rodinné balení
  • vláčnost a vůně vanilky
  • trvanlivost
  • nedrobí
  • hezká etiketa
  • ručně se rozdělí i bez nože

Nevýhody:

  • rychle mizí jak všem chutná
  • manžel by uvítal více pudinku
80
07.11.20

Swing i přes obal vypadá lákavě. Po rozbalení byla hned cítit vůně pudinku a vanilky. Při krájení nedrobí a má hezký dekor. Určitě mohu doporučit třeba k snídani nebo jako rychlé pohoštění ke kávě, čaji. Swing nám chutnal a proto jsem se nechala inspirovat a zkusila jsem upéct něco podobného z vánočkového těsta a pudinku, což se mně asi povedlo, protože všem chutnalo.

Výhody:

sladký tak akorát
tvarově hezky vypadá
hodně náplně
vonívanilkou
nedrobí

Nevýhody:

palmový olej

2281
07.11.20

Buchta je vlacna, pudinkove naplne opravdu hodne, takze to neni suche. Tento dezert je celkem hutny,takze ac se nezda nijak extra velky, vydrzel nam ve dvou 3 dny ???? prijemme voni

Výhody:

Hezky vzhled
Vune
Hodne naplne,chut
Jde videt pres obal,co kupuji

Nevýhody:

Celkem hutny

392
07.11.20

Vyzkoušeli jsme novou pudinkovou dobrotu od Penamu. Chodíme často s našimi třemi syny do lesa a na výlety a chutná svačinka se vždycky hodí. A když není zrovna napečeno, klidně sáhneme po téhle balené novince. Náplně je tak akorát, aby děti nebyli upatlané, ale zároveñ není pečivo suché.

Výhody:

Balení a rozdělení na šnečky - dobře se dělí. Náplně není abu málo ani moc. Měkké, chutné pečivo. Vždy připravené ve skříňce, když chceme vyrazit a nestihnu připravit svačinku svou.

Nevýhody:

U těchto výrobků se nedá očekávat složení jako u domácího dezertu, ale s tím do toho člověk „jde“.

5905
08.11.20

Pudinková buchta byl již druhý výrobek, co jsem od Penamu testovala a opět nezklamal

Výhody:

soudržnost, nedrobí se, výborná chuť, dlouho měkká, dobře se krájí

Nevýhody:

asi malé balení, to jediné, buchta se hned snědla

455
09.11.20

Opravdu velmi příjemné překvapení. Buchtu jsme spucovali na posezení. Do testování se zapojila i naše skoro tříletá dcerka a teda museli jsme zrychlit rychlost přežvýkání, aby na nás taky něco zbylo ???? Buchta byla vláčná a pudinku tam bylo taky dost :) Určitě si ji ještě někdy koupím.

Výhody:

Hodně náplně
Není přeslazená
Vláčná

255
10.11.20

Dobry rychlý dezert, když není čas něco tvořit

Výhody:

Chuťově dobry
Není suchý, dostatek náplně
Příjemná vůně
Vzhledově pěkný

Nevýhody:

Žádné

1119
10.11.20

Byla jsem velmi zvědavá na pudinkovou novinku. A musím říct, že nás doma nadchla. Již na první pohled vypadá lákavě. Po otevření je cítit příjemná vůně. Buchta je krásně nadýchaná a oproti jiným podobným výrobkům má hodně náplně. Oceňuji pudinkovou příchuť. Jednotlivé dílky jdou snadno odlomit. Swing zachutnal celé rodině,takže až na něj narazíme v obchodě, určitě si ho koupíme.

Výhody:

Vzhled
Množství náplně
Vůně
Pudinková příchuť

25
11.11.20

Na první pohled zaujme tato novinka svým neobvyklým tvarem, který je zcela jistě výjimečný. Mnohé také překvapí nápis na obalu, který hlásí 40 % pudinkové náplně, což naznačuje kypré a vláčné pečivo.
Po otevření mě mile překvapila vůně vanilky. Pečivo lze velmi jednoduše od sebe oddělit, díky naznačeným spirálkám. Díky tomuto rozložení je pudinková náplň rovnoměrně rozdělena, a tak se nestane, že byste kousli do suchého pečiva.
Ke kávě je tato pochoutka ideální, jelikož se tak vyváží trochu více sladší chuť. Rozhodně se nestane, že byste snědli celé pečivo najednou, protože je docela hutné a zasytí. Ačkoliv jsem očekávala trochu něco jiného, tak mi celkově toto pečivo chutnalo.
Co se mi ale rozhodně nelíbilo, je množství soli, které je dle mého dost alarmující. Svému dítěti bych zcela jistě vybrala raději zdravější svačinku.

Výhody:

Rozložení náplně
Obsah náplně
Netradiční tvar

Nevýhody:

Složení pečiva
Množství soli

435
11.11.20

Můžu jen doporučit,hezký tvar podle dcery kytička,chuťově vánočka s pudinkem.

Výhody:

Vláčný
Rychlá svačinka

Nevýhody:

Nevýhody snad ani nemá ????

6575
11.11.20

Swing je dosti sladký a to je manžel hodně na sladké. Uvítali bychom v něm i rozinky. Je hezky nadýchaný a dobře se dělí. Jednotlivé kousky jdou pěkně od sebe bez nutnosti brát nůž do ruky. Děti se mohou obsloužit i samy.

Výhody:

Swing je nadýchaný, není suchý.
Dobře se dělí, nemusí se krájet.
Děti se mohou samy obsloužit.

Nevýhody:

Mohl by být méně sladký.

60
11.11.20

Děkuji moc za vybrání do testování.
Buchta byla naprosto skvělá , nejraději bych ji snědla celou sama. Chutnala celé mé rodině. Pudinku je tam dostatek, takže to nebylo vůbec suché, jak některé buchty (bábovky) bývají. Při otevření moc hezky voní.

Výhody:

Pěkné balení. Hezky voní.

94
12.11.20

Doma dělám podobnou buchtu, ale s tekutějším pudinkem, takže mi nedrží tak dobře tvar. Swing je v tomhle naprosto perfektní, dá se totiž krásně rozdělit na jednotlivé dílky, takže si ho můžeme dát i na výletě v přírodě a nepotřebujeme k tomu ani nůž. A protože je pudink pevný, tak se buchta nepatlá a dobře se jí.

Je tak akorát sladký a chutná lehce po vanilce. Kromě toho taky krásně voní jako čerstvé kynuté těsto a pudink – bála jsem se, že bude mít nějakou „umělou pachuť“ nebo odér, jako to mívají nějaké kupované buchty. Právě proto je ani moc nekupuju a raději doma něco upeču. Ale Swing žádný zápach, ani pachuť nemá, naopak je vláčný, měkoučký a přitom pevný (nerozpadá se, ani nedrolí). Fakt bych nevěřila, že je to kupovaná buchta. Ráda ho koupím znovu.

Výhody:

Vždycky po ruce pro nečekanou návštěvu
Rozdělitelné dílky
Krásný na pohled
Je plný pudinku
Vydrží dlouho
Dobře se jí
Měkoučký
Lahodný

1566
12.11.20

Díky Emiminu jsme mohli ochutnat tuto dobrotu. Hned jak nám přišel domů, moc dlouho se u nás neohřál. Udělali jsem si kávu a Swing rozbalili. Krásná vůně moučníku nalákala naše chuťově buňky. Je krásně nadychaný, voňavý, pudinku se opravdu nešetřilo. Nemám co bych mu vytkla, ale asi by jedna věc našla, že ho bylo málo. Snědli jsme ho celý na posezení. Až ho někde uvidím určitě koupíme.

Výhody:

Vláčný.
Není vůbec suchý.
Hodně pudinku.

2736
18.11.20

Výrobek dorazil jako překvapení. Vůbec jsem netušila, že jsem byla vybrána. Musím říct, že mě překvapil vzhled. Vůbec bych se nebála naservírovat návštěvě jako zákusek ke kávě. Mám ráda tyto hutné buchty, takže mi chutnala. Náplně bylo akorát, aby nebyla „suchá“. Jen mě tedy zarazila cena, kterou jsem si vyhledala. Ale jako záchrana při nečekané návštěvě by se to dalo. Za jednotlivé zákusky by člověk dal více.

Výhody:

vzhled
poměrně bohatá náplň
snadné porcování

Nevýhody:

cena

1233
21.11.20

S rodinou jsme testovali pudinkový Swing od Penamu. Mile mě překvapila jeho velikost. Jedná se o 5 pudinkových šneků, které jdou od sebe velmi dobře oddělit. Toto sladké pečivo lze využít jako sladké doplnění snídaně, svačiny na cesty nebo ke kávě, když není čas nic upéct. Našemu synovi, kterému bude 6 let, Swing velmi chutnal, slupnul 3 kusy. Swing dokonce kladně ohodnotil i náš tatínek, který běžně na sladké moc není. Co se mě týká, tak Swing měl příjemnou vanilkovou chuť, byl vláčný, trochu mastný (ale ne více než donuty) a za mě by mohlo být více pudinku. Celkově ale Swing hodnotíme jako rodina velmi kladně.

Výhody:

Swing se dobře porcuje a nedrobí, má příjemnou vanilkovou chuť i vůni a je vláčný, nedusí.

Nevýhody:

Swing je trochu mastnější pečivo, ne však více jak donuty. Za mě by mohlo být více pudinku. Pudink pečivo příjemně ovoněl a zvláčnil ale jako takovový jsem ho v pečivu moc necítila. Jiná sladká pečiva s pudinkem, jsou více plněná.