Vítáme podzim s  Canpol babies

Soutěž Vítáme podzim s Canpol babies probíhá od 4. 11. do 10. 11. 2019

Vítáme podzim s  Canpol babies 1

4. 11. Rozvíjejte smysly vašeho miminka s plyšákem

V prvním měsíci se miminko seznamuje se světem. Zatím ještě moc nezvedá hlavičku, jeho pohyby jsou nekoordinované a nejčastěji s vámi komunikuje pláčem. Přečtěte si, jak plyšový mazlíček může pomoci s jeho rozvojem, a rovnou jednoho i vyhrajte »

Vítáme podzim s  Canpol babies 2

5. 11. Vyberte měkkou hračku, co vydává zvuky

Vaše maličké potřebuje něhu a jemnost. Nemělo by proto mít žádné drsné hračky, které by mohly poranit jeho pokožku. Volte raději ty z měkoučkého materiálu, které může bez obav sevřít v ručičkách. V tomto období se vám budou hodit pískací činky s kousátkem – napište si o ně »

Vítáme podzim s  Canpol babies 3

6. 11. Dejte mu hračku, která podporuje rozvoj jeho zraku

Zpočátku miminko vnímá pouze předměty v blízkosti zhruba do 25 cm. Ve druhém měsíci se u něj začíná rozvíjet oční svalstvo. Pomalu se učí zaostřovat na malé předměty a pozorovat je. Aby mělo stále co sledovat, tak mu vyhrajte zavazovacího plyšáka »

Vítáme podzim s  Canpol babies 4

7. 11. Pořiďte mu měkkého kamaráda, který rozvine jeho hmat

Hned v prvních týdnech začíná vaše děťátko poznávat svět. Multifunkční hračky z řady PASTEL FRIENDS na sobě mají zrcátka, šňůrky a kousátko, které dítě zabaví i stimulují jeho vývoj. Pomáhají tak cvičit nejen zrak, ale i hmat, sluch či motoriku. Zahrajte si o ně v dnešní soutěži »

Vítáme podzim s  Canpol babies 5

8. 11. Zabavte děťátko pomocí chrastící hračky

Ne každé miminko rádo cestuje v kočárku. Zpříjemníte mu cestu přidáním závěsné hračky, která je vyrobena z různých druhů materiálů. Vaše malé poznává svět všemi smysly, takže bude hračku ohmatávat, ochutnávat a zkoumat. Přihlaste se dnes o jednu z řady PASTEL FRIENDS »

Vítáme podzim s  Canpol babies 6

9. 11. Podporujte vývoj svého dítka i na cestách

Miminko ze začátku není schopné rozpoznávat předměty v dálce. Houpací hračka, která je správně umístěna na kočárku, upoutá pozornost a nutí ho na ně zaostřovat zrak. To podporuje jeho správný rozvoj. Právě teď můžete vyhrát třeba spirálku na kočárek »

Vítáme podzim s  Canpol babies 7

10. 11. Vsaďte na sytější barvy a libozvučné melodie

Ve třetím měsíci už miminko zaostřuje na malé předměty a preferuje sytější základní barvy. Víc se také zaměřuje na zvuky a věci ve své blízkosti. Kvůli tomu daleko víc reaguje na melodie a písničky. Zabavte ho pomocí pestrobarevné hrací skříňky, rovnou si o ni pojďte i zahrát »

Canpol babies Česká republika

Již více než 25 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Značka Canpol babies má své věrné zákazníky ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to hlavně díky své dlouholeté tradici, spokojeným zákaznicím, ale i inovativnímu přístupu, novým technologiím a bezpečným materiálům. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíků, kojeneckých láhví, odsávaček mateřského mléka, hygienických a bezpečnostních pomůcek až po plyšové hračky. Značka Canpol babies usnadňuje maminkám mateřství i péči o miminka. S láskou již 25 let.

https://www.canpol.cz/