Bioderma Relax oil - recenze a zkušenosti

hodnotilo 4 maminek
Výrobce: Bioderma

Recenze Bioderma Relax oil

doporučuje
LucyCaelum napsala 10.03.18 07:40

 Bioderma Relax oil

Určitě doporučuji, olejíček používáme jak na promázání a masáž, tak i do koupele do vody. :) Jiný už určitě kupovat nebudeme. :)

Nahlásit
doporučuje
miisenka napsala 18.10.13 23:13

 Bioderma Relax oil

Olejíček používáme od porodnice, dobře doplňuje celou řadu Biodermy ABC. Výrobek mohu jen doporučit, malý má jemnou pokožku, neosypal se, není mastný. Krásně dítě promaže.

Výhody:

příjemná vůně
nemastné složení
pohodlně dávkování

Nevýhody:

nenašla jsem

Nahlásit
doporučuje
Sirus napsala 19.08.13 20:29

 Bioderma Relax oil

Koupila jsem pro dceru ještě před porodem kvůli možnému atopickému ekzému. Používáme cca měsíc. Jsem naprosto spokojená s výrobkem. Balení vhodné velikosti pro bezproblémové použití (mohlo by byt i větší). Dobře promastí pokožku, která je pak velice příjemná na dotek. Používám více výrobků z řady Bioderma ABCDerm a jsem spokojená s celou kolekcí. Dobrá investice. Díky dávkování pumpičkou je malá spotřeba výrobku a zároveň není celá lahvička umazaná olejíčkem. Celkově za mě a dceru jsme velice spokojeny.

Výhody:

pěkná vůně
plní svoji funkci
dobře promastí pokožku
příjemná konzistence
na oblečení nezůstávají viditelné fleky
dobré dávkování pomocí pumpičky

Nevýhody:

žádné jsem nenašla

Nahlásit
doporučuje
evagr napsala 28.05.13 14:02

 Bioderma Relax oil

Tento olejíček jsem koupila dceři pro mého vnoučka Ondráška a dcera si ho nemůže vynachválit. Po koupeli chlapečka celého naolejíčkuje a za chviličku se olejíček vsákne, takže není mastný tělíčko a Ondrášek je voňavý a hebký. Když dceři olejíček došel, tak použila jiný, který měla doma. Hned mi volala, že si musí koupit tento od Biodermy, protože je nejlepší, věděla jsem že na tom s penězi nejsou nejlíp, tak jsem jí koupila dva, aby měla do zásoby. Dcera je nadšená a vnouček úplně vrní, jak je spokojený.

Výhody:

obsahuje meruňkový a slunečnicový olej
pokožka je po něm krásně voňavá a jemná

Nevýhody:

cena

Nahlásit

Diskuse z kategorie výrobku