Feel Eco Prací gel na dětské prádlo - recenze a zkušenosti

Zadané parametry: Prací gel

Tekutý prací prostředek je určený pro prádlo dětí, batolat i kojenců, hodí se také pro lidi s citlivou pokožkou. Je vhodný jak na bílé, tak i na barevné a tmavé prádlo.

Je šetrný k přírodě, takže neznečišťuje podzemní vody, jelikož jsou všechny její povrchové aktivní složky snadno biologicky rozložitelné.

Jeho složení předchází vzniku nežádoucích dermatologických reakcí. Neobsahuje totiž konzervanty, alergeny a je bez parfemace.

Tekutý prací prostředek lze použít pro všechny typy textilu. Účinný je i při nízkých teplotách a navíc obsahuje složky pro ochranu barev.

Výrobce: Feel Eco

Recenze Feel Eco Prací gel na dětské prádlo

nedoporučuje
LucsynkaR napsala 19.12.18 01:28

 Feel Eco Prací gel na dětské prádlo

Zajímalo mě, jak gel odstraní skvrny z dětského prádla, to se podařilo. Ovšem když jsem pak hledala další informace (nejen) o tomto výrobku, že bych ho pořídila na praní, protože má dcera citlivou kůži, zjistila jsem, že složení až tak úžasné není. A to si myslím, že má „lepší“ složení než některé jiné výrobky této značky.

Výhody:

Skvrny vypral dobře.

Nevýhody:

Svými vlastnostmi mě nezaujal, plné balení si nekoupím.

Nahlásit
nedoporučuje
Filzefina napsala 08.12.18 23:15

 Feel Eco Prací gel na dětské prádlo

Ja nedoporučuji. Hodne mně vadí že prádlo alespoň jemně neprovoní. Bez vůně nemám pocit čistého prádla. Ale musím řict že jsem vyzkoušela i aviváž a ta je super. Prádlo krásně mekké ale chce to nějaky vonavý prací prostředek

Výhody:

Prádlo dobře vypere
Miminkem dobře snášen

Nevýhody:

Nevoní

Nahlásit
 
Přidejte další fotky Feel Eco Prací gel na dětské prádlo »

Diskuse z kategorie výrobku