Pampers Premium Care - recenze a zkušenosti

Zadané parametry: Jednorázové pleny

Ultratenké a prodyšné plenky obsahují pleťové mléko, jenž chrání jemnou dětskou pokožku novorozence před podrážděním.
Pampers Premium Care je dětskou plenou, která zabezpečuje pro dítě maximální péči svým unikátním povrchem, flexibilními zapínacími pásky, dětským balzámem a prodyšným materiálem.

Plenky Pampers Premium Care mají speciální dvojitou absorpční vrstvu, která odvádí vlhkost a tekutou stolici od pokožky vašeho dítěte a uzavírá ji uvnitř plenky. Doposud nejlepší a nejjemnější plenky řady Pampers, mají na povrchu pět proužků se speciálním dětským pleťovým mlékem, obsahujícím aloe, které napomáhá předcházet podráždění pokožky.

Vlastnosti:

  • Plenka Pampers Premium Care s jádrem DryMax™ uzavře moč ve formě malých gelových kuliček, čímž pomáhá zabránit pronikání vlhkosti zpět k pokožce dítěte, a to i při vyvinutí většího tlaku.
  • Díky anatomickému tvaru se může miminko volně pohybovat.
  • Elastické manžety pomáhají předcházet protečení.
  • Plenky jsou hebké jako bavlna a prodyšný materiál umožňuje pokožce dýchat.
  • Široké suché zipy a široký pružný pás na zapínání, který se natahuje a smršťuje až o 5 cm, se skvěle přizpůsobí každému miminku.
Výrobce: Pampers

Recenze Pampers Premium Care

neutrální
teeer napsala 03.02.17 20:47

 Pampers Premium Care

S bílýma pamperskama jsem byla spokojená u velikosti 1 a 2. Od velikosti 3, ale bohužel opravdu chemicky páchnou. Jinak s nimi nejsem nespokojená, ale kvůli tomu smradu řeším, jaké jiné začnu používat. Nechci si ani představovat, kolik chemie v tom musí být.

Výhody:

příjemné na dotek

Nevýhody:

od velikosti 3 chemicky smrdí

Nahlásit
neutrální
Adela537 napsala 23.01.17 22:20

 Pampers Premium Care

Tyto plenky používáme od narození syna - 18 měsíců. Nikdy jsem nekoupila jinou značku ani řadu Pampersek. Byla jsem naprosto spokojená. Naposledy jsem koupila plenky v Tescu a po prvním použití byla nemile překvapena. Standartně je celá plena potištěná obrázky. V tomto balení jsou všechny pleny čistě bílé, pouze s indikačním proužkem a na omak takové umělé a tvrdé.
Po prvních dvouch plenách byl syn poprvé v životě opruzený. Mimo to pleny zanechávají na pokožce takové žmolečky. S tímto jsem se u obrázkové verze také nikdy nesetkala.
Obal plenek byl naprosto shodný s „obrázkovou“ verzí.
Tak nevím, zda jde o nějaké „vylepšení“ a nebo jsem měla pouze smůlu na špatné dva balíky.

Nahlásit
neutrální
teeer napsala 19.01.17 20:06

 Pampers Premium Care

Moc plenek jsme nevyzkoušeli (tyto bílé pampersky ve velikosti 0,1 a 2, zelené pampersky, DM babylove a ekologické Naty). Ale tyhle mi zatím přišly nejlepší. Jsou příjemné na dotek, přijde mi, že sají dobře. Malá spí v noci i 8 hodin a nemám pocit protečení nebo prosáknutí moči. Občasné nehody s řídkou stolicí máme (plně kojím), ale trochu si myslím, že to se děje se všemi plenami. Modrý proužek není bůhví jaká výhoda. Barvu mění při prvním počůrání a plnou plenu není těžké poznat, nemluvě o tom, že mám přehled o tom, kolik hodin malá plenu má. Co třeba mají lepší ty DMkový babylove je gumička na zádíčkách, díky které asi lépe obejme tělíčko. Na druhou stranu nejsou tak příjemné na dotek. Co se týče diskutovaného pachu, tak nějak cítit jsou, ale chemickým smradem bych to úplně nenazvala. To zelené páchnou o mnoho víc, až skoro nezdravě (proto jsem taky od nich upustila). Čeká nás teď přechod na 3. Některé maminky tu píšou, že od 3 se to zhoršuje, tak uvidíme.

Výhody:

příjemné na dotek
měkké

Nahlásit
neutrální
Ajamateridouska napsala 23.09.16 07:30

 Pampers Premium Care

Plenky nejsou špatné, ale za vyšší cenu bych očekávala přece jen ještě vyšší kvalitu. Zklamalo mě protékání po stranách. V porovnání s Babylove z DM u nás jasně vítězí DM plenky.

Výhody:

indikační proužek
velká multibalení

Nevýhody:

protékají po stranách
vyšší cena

Nahlásit
neutrální
podbelka napsala 15.08.16 13:35

 Pampers Premium Care

Tyto pleny jsme používali od narození do velikosti 2. Zarazilo mě, že plenky dvojky, které jsme jednou koupili v akci strašně smrděli (nemocnicí a plastem) Zhodnotila jsem je, ale už budeme pokračovat v koupi jiných. Jinak pro novorozeně ideální.

Výhody:

příjemný materiál
dobrá savost

Nevýhody:

smrdí
cena

Nahlásit
neutrální
Darecek86 napsala 09.04.16 20:00

 Pampers Premium Care

Až do dnešního dne kdy jsem rozbalila nové balení vel. 3 jsem byla naprosto spokojená. Bohužel tyto pleny prošly nějakou inovací a už i ve vel. 3 je modrý gel… Pleny se mi tak zdají jako Pampers oranžové.
Rozbalila jsem tak balení vel. 4, co jsem po spokojeným užívání na začátku nakoupila a bohužel vel. 4 už od pohledu vypadají děsně. Takže asi (pokud nebudou opruzeniny) tak dopoužíváme a budu na doporučení jiných maminek kupovat Tesco - prý podobná kvalita, ale mnohem nižší cena.

Nevýhody:

podobné oranžovým Pampers
vypadají děsně

Nahlásit
neutrální
Kacabacka napsala 08.03.16 12:32

 Pampers Premium Care

Ještě před porodem jsem si koupila za zvýhodněnou cenu 3 balení, kde byl balík 1 a dva balíky 2 - měsíční zásoba. Kupovala jsem na doporučení známé. V porodnici měli plenky bella happy, tak jsme používaly ty. Když došly, tak naše pampersky. Ty jedničky byly srovnatelné, akorát pampers jsou vyšší, což považuji za výhodu. U 1 i 2 je síťka na řídkou stolici a jelikož ještě pořád kojím, síťku bych ocenila i u dalších velikostí. Nicméně při každé stolici plenky protekly až na záda a někdy i kolem nožiček. Přesto jsem u nich zůstala a teď jsem koupila vel.4. Trochu nechápu, proč v balení po 52 ks jsou jiné pleny (barevně a bez modrého vzorování - kanálků uvnitř pleny) než v balení po 66 ks (ty mají modré kanálky a jsou i jinak barevné). V akci vycházela jedna plena na 6,50 Kč. Malá měla plenku vždy celou noc a úplně v pohodě. Od té doby, co kupuju vel. 4 a malá leží na boku, vždy je na boku mokrá…Moc se mi nechce zkoušet jiné pleny, abych koupila balík, který pak bude na nic. Jinak jsem ráda, že po nich dcera není opruzená.

Výhody:

měkké, příjemné na omak
pružné pásky na suchý zip - možnost vícekrát přelepit
vyšší než bella happy

Nevýhody:

trochu zapáchají
větší velikosti jsou bez mřížky
u velikosti č. 4 bez modrých kanálků je přes plenku cítit vlhkost

Nahlásit
neutrální
MacLukýsci napsala 18.02.16 20:09

 Pampers Premium Care

Výhody:

pevné pásky
savost

Nevýhody:

smrděj
drahý

Nahlásit
neutrální
ivito napsala 21.01.16 14:05

 Pampers Premium Care

Používala jsem vel. 1 a vel. 2. Opruzeniny syn neměl, za to pravidelně končila jeho řídká stolice až na zádech a na oblečení. Za tu cenu by mohli být kvalitnější.

Výhody:

pěkný materiál i design
jemné a pohodlné
dobře se zapínaly - pevné pásky
indikátor moči - žlutý proužek

Nevýhody:

smrad
při řídké stolici pravidelně protekly malému až na záda
plínka byla přes záda volnější

Nahlásit
neutrální
Bonulinka napsala 27.12.15 07:46

 Pampers Premium Care

Zpočátku jsem byla spokojená (vel. 1 a 2). Ještě u velikosti 3 to bylo také fajn, ale to jsme měli ještě starší balík, kde byla v plenkách ta mřížka. Nyní jsme koupili vel. 3, ale není vevnitř ta mřížka, na omak není plenka tak jemná a nejvíc mi vadí, že je cítit nějakou chemikálií. Už jen při otevření balíku jsem se zhrozila, co je to za divný zápach. Měli jsme koupený ještě jeden balík, jiné výrobní číslo, tak jsem ho načala a je to to samé…Už je tedy asi kupovat nebudeme.
U čísla 3 se nám začalo stávat, že má syn naděláno až na zádech (to tedy i u těch plenek s mřížkou). Plně kojím, takže je stolice hodně řídká a protéká na zádíčka, takže syna pak musím komplet převléknout a vykoupat. Ale to by se možná stávalo i u jiných plenek…

Výhody:

vel. 1 a 2 jemné, mají mřížku na řídkou stolici
vel. 1 a 2 neprotékala
velikostně sedí
nezpůsobovaly žádné opruzeniny a vyrážky

Nevýhody:

od vel. 3 divný chemický zápach
od vel. 3 chybí mřížka
od vel. 3 začala stolice protékat na záda

Nahlásit
neutrální
TynkaR napsala 26.09.15 08:41

 Pampers Premium Care

Plenky jsem dostala darem a sama bych si je nikdy nekoupila. Ten smrad z parfemace je šílený. jsou celkově takové chemické, nedá se srovnat například se zelenými plenkami Tesco Loves Baby, které jsou co se protečení týče srovnatelný, na dotek příjemnější a nesmrdí.

Výhody:

neprotekly
indikátor při počůrání
dobře seděli

Nevýhody:

cena
parfemace

Nahlásit
neutrální
misutka0 napsala 11.04.15 13:29

 Pampers Premium Care

Tyhle plenky jsem používala již od porodnice až do č.3. Nebyla jsem z nich nijak nadšená,protože po celé noci mela dcera zadeček i pyžámko vlhké, ale nezpůsobovaly opruzeniny. Měla jsem nakoupené zásoby a po vyzkoušení zelených Pampers jsem je s kamarádkou raději vyměnila. Navíc prošly lehkou změnou v obalu a plenky jsou od té doby cítit chemií. Celkově nebyly nejhorší, ale za TOP pleny na trhu je nepovažuji.

Výhody:

zabarvující se proužek při počůrání
jemné a hebké na dotek

Nevýhody:

dcerka měla vlhké pyžámko po celé noci bez přebaleni

Nahlásit
neutrální
petra79 napsala 19.12.14 22:52

 Pampers Premium Care

Lepší jsou Active Baby. Používala jsem je u prvního dítěte a u druhého taky zůstanu u Active.

Výhody:

příjemný materiál (nejsou tak papírové)
indikátor vlhkosti
zadržení tekuté stolice

Nevýhody:

dítě se mi v nich potilo
podivný zápach
měla jsem pocit, že je hodně počůraná podle pohmatu, ale nebylo to tak
 cena

Nahlásit
neutrální
cotaholka napsala 22.09.14 22:08

 Pampers Premium Care

Jako všechny pleny Pampers i tyto mají dost chemický zápach. Používali jsme je ze začátku. Super byl proužek, který ukazoval, zda je plínka počůraná, i když jak dítko rostlo, tak ten ukazatel nějak přestal fungovat. Malému zůstávaly na kůži z plínek malé bílé kousíčky.

Výhody:

ukazatel mokrosti plenky
savost

Nevýhody:

vzhled
cena
zápach

Nahlásit
neutrální
Verunka93 napsala 01.09.14 14:19

 Pampers Premium Care

Jsou drahé a páchnou mi. Sice se mi z nich syn neoprudil, ale mně se nelíbily. Když se pokakal, tak i v případě, že jsem ho přebalila hned, tak se ze zadečku strašně špatně čistil, jako by byl pokakaný několik hodin, jak síťka oddělila mokrou složku stolice. Kupuji jinou značku.

Výhody:

indikátor vlhkosti
tenké
syn se po nich neoprudil

Nevýhody:

síťka
chemický pach
cena

Nahlásit
neutrální
Balina94 napsala 24.02.14 14:51

 Pampers Premium Care

Výhody:

neprotékají
měkké
tenké
dobře sedí

Nevýhody:

malý se mi z nich oprudil

Nahlásit
neutrální
hapi.isis napsala 22.01.14 13:52

 Pampers Premium Care

Výhody:

tenké
pružné pásky
neprotečou

Nevýhody:

cena

Nahlásit
neutrální
Magda8058 napsala 05.01.14 14:30

 Pampers Premium Care

Do velikosti 3 dobré, ale od 4 už to nestojí za nic, takže přecházíme na jinou značku.

Výhody:

do velikosti 3 dobré

Nevýhody:

od vel.4 protékají a nesedí
chybí síťka

Nahlásit
neutrální
antonya napsala 28.10.13 15:30

 Pampers Premium Care

Výhody:

praktický indikační proužek - ale pouze v malých velikostech

Nevýhody:

páchne

Nahlásit
neutrální
Lea99 napsala 28.08.13 22:52

 Pampers Premium Care

Používala jsem od porodu s velikou spokojeností, ale od vel. 4 velká nespokojenost. Protékají zejména na zádíčkách, malé denně převlékám postýlku, takže my určitě zkusíme změnu, škoda, dosud jsme byli spokojeni. S cenou mám jiný názor, pokud nakoupíte v akcích, vyjdou kolikráte levněji než ostatní značky.

Výhody:

měkkost
dostupnost
kvalita zapínání
bez opruzenin
hezký vzhled
tenkost
proužky indikátor vlhkosti

Nevýhody:

od vel. 4 protékají
přítomnost gelu v pleně

Nahlásit
neutrální
smuclik napsala 27.05.13 15:44

 Pampers Premium Care

Plenky jako každé jiné, které jsem vyzkoušela (DMkové, Huggies, Bella Háppy a Pampers new baby a Sleep and play), takže vzhledem k vysoké ceně naprosto zbytečně vyhozené peníze. Porovnávala jsem P. New baby vel. 2 a Premium care vel. 2, ačkoliv jsou stejně velké, tak tyto dcerce vždycky na zádech protekly.

Výhody:

jsou opravdu přizpůsobivé
příjemné na dotek

Nevýhody:

vysoká cena
po otevření páchly ostrým kyselým zápachem

Nahlásit
neutrální
merlinka85 napsala 09.04.13 22:28

 Pampers Premium Care

Na to, že to mají být nejlepší plenky na trhu, mě docela zklamaly. Prdelka rozhodně při počůrání není v suchu, jak uvádí reklama (jen si to zkuste, taky jsem byla překvapena), mnohé obyčejné buničinové plenky jsou sušší.
Jsou hodně tenké, což nepovažuji za výhodu kvůli vývoji kyčlí.
Super je ale pásek ukazující počůrání (který ale ve skutečnosti není moc potřeba, plenka je při počůrání plná gelu, takže je jasné, že je v ní načůráno).

Výhody:

proužek značící počůrání
měkké na omak

Nevýhody:

nevydrží suché, jak uvádí reklama
cena
muchlají se mezi nožkama
chemický zápach, musejí se nechávat vyvětrat

Nahlásit
neutrální
tehuzu napsala 22.03.13 14:43

 Pampers Premium Care

Zbytečně drahé, zas takový zázrak to přece jen není.

Výhody:

příjemné
neprotékají a dobře sají
malý se po nich neopruzuje

Nevýhody:

navoněné
zbytečně drahé

Nahlásit
neutrální
luciasek1111 napsala 27.02.13 11:56

 Pampers Premium Care

Do vel. 3 jsem s nimi byla relativně spokojena, když je člověk koupil v akci. Akorát se občas přilepili k zadečku, tak to pak je pro miminko nepříjemné. Od vel. 4 s nimi nejsem tolik spokojená, jiná struktura - přijde mi něco mezi Pampers active baby a Sleep & Play. Už zřejmě kupovat nebudu, jedině výhodně, zas tak tragické nejsou.

Výhody:

pěkně sají - vydrží
trošku voní
do vel. 3 spokojenost

Nevýhody:

občas protečou nebo se přilepí k zadečku (síťovina)
cena
nevím proč, ale od vel. 4 mění strukturu

Nahlásit
neutrální
ariva napsala 18.01.13 22:30

 Pampers Premium Care

Síťka se u vel. 1 lepila na zadeček, u vel. 2 už ne.

Výhody:

dobře sají

Nevýhody:

smrdí jako nějaká chemikálie

Nahlásit
neutrální
Myrha napsala 01.01.13 23:39

 Pampers Premium Care

Je to i o střihu a malému prostě nesedl tak dobře. Má celkem hubené nohy. Baculatějšímu miminku budou třeba lépe vyhovovat.

Výhody:

hodně vydrží
pocit suchého zadečku

Nevýhody:

nesedly malému tak jako např. Tesco Pleny, u nožiček volnější
když je nasáklá, tak ten gel ve mě nebudí důvěru

Nahlásit
neutrální
Beru*Beru napsala 25.09.12 13:42

 Pampers Premium Care

Pro syna jsem chtěla to nejlepší, ale nejsem si jistá, jestli Pampers Premium Care to splňuje. Opravdu mi vadí ten příšerný chemický smrad už při otevření balíku, po počůrání nebo pokadění je to ještě horší, smrdí z nich i oblečení. Síťka proti tekuté stolici je možná fajn, ale už se nám několikrát stalo, že se mu doslova přilepila na zadeček a nešla pořádně odstranit. A to přebalujeme po každém počůrání a pokadění. Nemají gumičky na zádech, takže častokrát skončila stolice pomalu až za krkem. Velikost 2 a 3 ještě ušly, ale nový balík velikosti 4 je totální propadák. Už neobsahuje ani síťku a savé jádro končí pomalu v polovině pleny. Za tu cenu jsou opravdu k ničemu.

Výhody:

měkké
pružné pásky
síťka na tekutou stolici

Nevýhody:

nechutný chemický smrad
drahé
nemají gumičky na zádech, takže často stolice proteče
savé jádro není po celé délce pleny

Nahlásit
neutrální
monalka napsala 19.09.12 12:22

 Pampers Premium Care

Měli jsme 1,2,3 celodenně - nejlepší plenky, co jsou, rozhodně doporučuji. Velikost 4 jsou katastrofální propadák a zklamání - nedoporučuji.

Výhody:

síťka zabraňuje opruzení
vydrží celou noc
pružné boky

Nevýhody:

cena, pokud nekoupíte v akci úplně nevoní :-))

Nahlásit
neutrální
wona napsala 12.09.12 23:34

 Pampers Premium Care

Jsme zatím u velikosti 1, ale budeme mít už vypotřebovaný druhý balík. Malá má 3,2 kg a pleny jí protékají. Asi jim pěkně nakládá. :-D Zatím nemám moc zkušeností s jinými plenami, tak nemohu moc porovnávat. Mám do zásoby i vel.2 a 3, tak jsem zvědavá.

Výhody:

malá z nich není opruzená
příjemný a měkký povrch
jsou měkké

Nevýhody:

občas proteče stolice až na záda nebo do nohavice
cena, pokud nejsou v akci

Nahlásit
neutrální
VeraPl napsala 14.03.12 16:27

 Pampers Premium Care

Z Pampers Active, Sleep & Play a Premium Care u mě vítězí Active.

Výhody:

pěkné obrázky
lépe sají řidší stolici
museli jsme používat kýlní pás přes pupek
obrázek není tak tvrdý na stáčení a malého nedřel jak u Pampers Active

Nevýhody:

určitě cena
množství plenek v balíku
ten zápach je fakt divný, na návštěvu bych je nevzala

Nahlásit
neutrální
safounek napsala 07.02.12 19:41

 Pampers Premium Care

Na to, kolik stojí peněz, jsou hrozný.

Výhody:

výborně sedí
zatím neprotekly (jsme u velikosti 3)

Nevýhody:

příšerně smrdí

Nahlásit
neutrální
GAZOLDA napsala 30.01.12 03:08

 Pampers Premium Care

Výhody:

tenké
super pro nejmenší

Nevýhody:

cena

Nahlásit
neutrální
Janule82 napsala 04.12.11 18:03

 Pampers Premium Care

S plínkami jsem byla moc spokojená, ale pouze do té doby, než jsme začali kupovat velikost 4. Divně páchnou a mají fialové zbarvení. Velikost 1-3 nám perfektně seděli, ale velikost 4 už ne.

Výhody:

tenké
neprotékají

Nevýhody:

cena
zápach

Nahlásit
neutrální
miru81 napsala 29.10.11 11:49

 Pampers Premium Care

Výhody:

síťka na stolici
příjemné

Nevýhody:

občas protečou, když je miminko zrovna na boku

Nahlásit
neutrální
Lenula-xy napsala 01.08.11 15:19

 Pampers Premium Care

Výhody:

velikost č.1 spokojenost
dobře sedí

Nevýhody:

velikost č. 1 žádné
velikost č. 2 protékají přes nožičky i na záda, po počurání smrdí

Nahlásit
neutrální
Leonika napsala 02.06.11 12:11

 Pampers Premium Care

Pouzivam je pouze, kdyz jdu se synem na masaze nebo na cviceni pro batolata, protoze drive byl otlaceny na brisku a na nozickach - tyto pleny jsou velice pruzne, ale kvuli zapachu je behem dne nedavam.

Výhody:

pruzne
neprotekaji
dite nema otlacene nozicky

Nevýhody:

neuveritelne po pocurani smrdi

Nahlásit
neutrální
Katchi napsala 10.05.11 18:15

 Pampers Premium Care

Sice látkuji, ale občas použiji papírovku. Tyhle nám zatím seděly nejlépe, až na uvedené nevýhody - hlavně ten smrádek.

Výhody:

tenké
dobře sedí a zapínají se
síťka

Nevýhody:

cena
občas protečou
smrdí

Nahlásit
neutrální
Any11 napsala 18.04.11 17:22

 Pampers Premium Care

Z jednorázovek používám jen tyto plenky a celkově jsem s nimi spokojena.

Výhody:

neprotékají,
do velikosti 3 mají skvělou síťku na „vaječinu“, přes kterou se výborně vsaje do plenky

Nevýhody:

mně osobně smrdí

Nahlásit
neutrální
Nikyy18 napsala 17.04.11 06:36

 Pampers Premium Care

Jelikož přebalujeme přes den velmi často, vyjdou pro nás plínky hodně draze. Jinak bychom byli spokojeni.

Výhody:

jsou měkké,
hezky sedí

Nevýhody:

moc dlouho nevydrží - přebalujeme přes den po 1,5 hodině,
na noc bych nedala vůbec

Nahlásit
neutrální
laucinkaa napsala 15.04.11 14:15

 Pampers Premium Care

Plenky používáme už 3 měsíce a jsme velmi spokojený…:) A už bych neměnila za jiné :)

Výhody:

neprotékají, žádné opruzeniny,
dobře sají

Nahlásit
neutrální
Petulikk napsala 15.04.11 11:59

 Pampers Premium Care

My jsme použili jen pár plenek, všechny nám bohužel protekly :-( takže používáme jiné a bez problému :-)

Nevýhody:

protékají ze všech stran,
dražší

Nahlásit
neutrální
Luccia napsala 14.04.11 21:21

 Pampers Premium Care

Holčička po nich mělo neuvěřitelnou alergii poté, co je změnili, ty staré byly super bez problémů. Chlapečkovi vyhovujou bez problémů, navíc ještě nikdy neprotekly narozdíl od všech ostatních plen.

Výhody:

skoro vůbec neprotékají,
dobře drží okolo nožiček,
jsou pružné, neškrtí

Nevýhody:

synteticky páchnou,
mohou způsobit alergii

Nahlásit
neutrální
tweetydee napsala 14.04.11 18:06

 Pampers Premium Care

Nevýhody:

tak mě se tedy stalo, že několikrát protekly - u jiných se mi to nestává

Nahlásit
 
Přidejte další fotky Pampers Premium Care »

Diskuse o tomto výrobku