Tako JUNAMA Impulso - recenze a zkušenosti

hodnotilo 2 maminek
Výrobce: Tako

Recenze Tako JUNAMA Impulso

doporučuje
chs.jasmin napsala 07.06.19 13:44

 Tako JUNAMA Impulso

Tako Junama je moje obrovská srdcovka. Miluju ten kočárek a volila bych jej pokaždé znovu a znovu na každé své dítě.
Je nádherně odpružený, zároven stabilní. Má velkou korbičku, kdy jsem děti vozila do jednoho roku (mladší i s fusakem). Zároven je velmi líbivý a lidé mě zastavovali a ptali se na značku. Má krásné detaily - koženkové madlo se neosahalo, jako u jiných kočárků - pak lepí). Sportovní korbička lze snadno dát po i proti směru jízdy - má zabudovanou síť + je prodloužitelná.
Využila jsem jak vajíčko, hlubokou, tak i sportovní verzi. Měla jsem jej v kožence (timber) tak i ve lnu (color a impulso).

Pro mě top top top kočárek.

Výhody:

velikost hluboké korbičky
velikost sportovní korbičky
odpruženost
snadné nandávání adaptéru
clik clik systém
nastavitelnost rodičovského madla
přistupnost košíku
pratelný vnitřek
design
stabilní

Nevýhody:

držák pití na vnější straně madla (zadrhává se ve dveřích apod.)

Nahlásit
doporučuje
Káťa19 napsala 11.11.18 11:03

 Tako JUNAMA Impulso

Já byla velmi spokojená s Tako Junama - nedám na něj dopustit, kdo nechce otočná kola, tak alternativou je sunline nebo mielle (ty jsou už ale méně skladné), vyšší hmotnost mi nevadila, protože je to kočárek velmi stabilní a přesto se dá tlačit jednou rukou… Holky jsem každou odvozila do roka bez problémů i s fusakem, korbička velmi prostorná. Sporták mi tedy nevadil - dost široký i pro tříletáka, ale také mi holky spávají odně na boku, tak se pohodlně otočily, po i proti směru, ve stříšce šmírovací síťka = viděla jsem i po směru na děti, houpající konstrukce pro mě prostě bezkonkurenční, starší (tehdy dva roky) v pohodě kočárkovala s mladší (novorozenec), s kočárkem chtěl každý jezdit, každý chválil… A v neposlední řadě vždy jsem prodala s minimální ztrátou (což se o jiných značkách říct nedá) - ale já je docela ráda střídám, takže tohle je spíše taková věc navíc.
Chs.Jasmin

Nahlásit

Diskuse z kategorie výrobku