Vítáme podzim s Canpol Babies

Soutěž s Canpol babies probíhá od 26. 5. do 1. 6. 2020

26. 5. Procvičujte zrak miminka 1

26. 5. Procvičujte zrak miminka

Víte, jaké barvičky miminko vidí jako první a proč je důležité mu už od malička dávat kontrastní hračky? Pojďte to s námi prozkoumat a rovnou jednu takovou hračku i vyhrát »

27. 5. Pomáhejte mu něžným dotykem 2

27. 5. Pomáhejte mu něžným dotykem

Kdy se u miminka vyvíjí hmat a proč je důležité být mu stále nablízku a zahrnovat ho dotyky a pusinkami? Zjistěte to a zasoutěžte si o kontrastní edukativní knížku »

28. 5. Barevnými hračkami rozvíjejte smysly 3

28. 5. Barevnými hračkami rozvíjejte smysly

Miminko nejdřív vidí pouze tři barvy, proto je dobré stimulovat jeho zrak také pomocí zrcadla a pohybů. Pojďte se dozvědět více a soutěžit o kontrastní plyšový kolotoč s melodiemi »

29. 5. Nepřestávejte ho učit 4

29. 5. Nepřestávejte ho učit

Tolik krásných hraček, které mohou vašemu miminku rozvíjet všechny smysly – jak se v nich vyznat? Pročtěte si, kdy se vyvíjí sluch, a soutěžte o míček s chrastítkem »

30. 5. Stimulujte zrak a zaostřování 5

30. 5. Stimulujte zrak a zaostřování

Miminka už od narození reagují na předměty ve své blízkosti, právě tím se rozvíjí svaly jejich očí. Objevte, jak ho v rozvoji podpořit. a vyhrajte kontrastní závěsné zrcadlo »

31. 5. Hrajte si s miminkem 6

31. 5. Hrajte si s miminkem

Plyšové hračky se zrcátkem rozvíjí hmat, zrak i zaostřování vašeho děťátka. Vyhrajte kontrastní pískací činku, která mu s rozvojem pomůže »

1. 6. Nechávejte ho poznávat svět 7

1. 6. Nechávejte ho poznávat svět

Kdy už můžete dát miminko na hrací deku, aby mohlo zkoumat předměty okolo sebe? Proč se zaměřit na různé materiály a textury? Zjistěte to a získejte kontrastní hrací deku »

O značce Canpol babies

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 30 let pečuje o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáhá jim překonávat veškeré počáteční výzvy, které s tím souvisí. Podporuje maminky v raném období mateřství a díky nabídce více než 600 produktů je doprovází v prvních letech života jejich dětí. Canpol babies nabízí potřeby pro období těhotenství, porodu a krmení dítěte, dále také dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky i plyšové hračky.