Těhotenská kalkulačka

Kalkulačka výpočtu termínu ovulace

Kalkulačky výpočtu termínu porodu a nástupu na mateřskou

Kalkulačky finanční

Kalkulačky dědičnosti krevní skupiny

Výška dítěte

Růstová kalkulačka, přehled prohlídek a očkování

Co spočítá těhotenská kalkulačka eMimino.cz?

Termín porodu a nástup na mateřskou, finanční příspěvky, ale také výšku děťátka v dospělosti nebo jeho krevní skupinu. Každá těhotenská kalkulačka je jednoduchá a udává konkrétní příklad výpočtu.

Těhotenská kalkulačka eMiminoTěhotenská kalkulačka eMimino

Pozitivní těhotenský test přináší - krom obrovské vlny nejrůznějších emocí - i potřebu řady výpočtů. Zajímat vás pravděpodobně bude termín porodu a nástup na mateřskou. Určitě začnete řešit i finanční stránku mateřství a podporu ze strany státu jako je peněžitá pomoc v mateřství, rodičovské příspěvky nebo dávky otcovské poporodní péče.
Nebo ze zvědavosti začnete přemýšlet, jak vysoké bude miminko v dospělosti. Nebo jakou krevní skupinu může přicházející človíček zdědit po svých rodičích.

Těhotenská kalkulačka termínu porodu

Kalkulačka vám spočítá předpokládaný termín porodu, počet dní do porodu, trimestr i týden těhotenství a datum nástupu na mateřskou dovolenou.

Jak vypočítáte termín porodu?

Metody výpočtu termínu porodu (TP):

Druhy kalkulaček termínu porodu

Těhotenská kalkulačka eMimino v mobiluTěhotenská kalkulačka eMimino v mobilu

Kalkulačka termínu nástupu na mateřskou

Datum nástupu na mateřskou dovolenou si určí žena podle termínu porodu a to v rozmezí 6 až 8 týdnů před termínem porodu. Datum pak uvede do formuláře Žádost o peněžitou pomoc v mateřství, kterou jí předá její gynekolog. Kdy tento termín přibližně nastane si můžete snadno spočítat v kalkulačce nástupu na mateřskou dovolenou.

Kalkulačky pravděpodobné výšky dítěte v dospělosti

Ať už jste jen zvědaví a nebo vás trápí zdánlivě přílišný či nedostatečný růst dítěte, v kalkulačkách eMimina můžete růst svého dítěte porovnat s ostatními dětmi stejného věku a na základě růstových křivek odhadnout budoucí výšku dítěte v dospělosti. Zároveň lze pomocí kalkulaček včas rozeznat případné růstové anomálie a řešit růst s odborníky.

Kalkulačky dědičnosti krevní skupiny

Krevní skupinu dědí dítě po rodičích. Ještě před narozením dítěte můžete zjistit krevní skupiny, které vaše děťátko může mít. Trápí vás jakékoliv pochybnosti týkající se otcovství dítěte? Rychle zorientovat se vám pomůže kalkulačka krevní skupiny pro rodiče.

Kalkulačky finanční

Mateřská, rodičovské příspěvky, otcovská - výši příspěvku vám pomohou spočítat finanční kalkulačky.

Mohlo by vás zajímat: Hledáte jméno pro miminko?

Seznamu jmen eMimina najdete jména pro holčičky i chlapečky, můžete jména vybírat pomocí filtrů a ukládat si a porovnávat oblíbená jména.