Spojujeme české maminky

eMimino je největší český web pro rodiče - už od roku 2002 se staráme o diskuze plné rad a zkušeností. Na jednom místě se dočtete vše o těhotenství, porodu, péči o miminko nebo vztazích. A moc těší, že vám eMimino.cz pomáhá ke spokojenějšímu mateřství. Spojte se s námi na eMimino.cz.

JAK VYPADÁ DEN NA EMIMINO.CZ?

ZAVÍTÁ SEM 42 773 Z VÁS
VZNIKNE 88 DISKUZÍ
PŘIBYDE 914 INZERÁTŮ

KDO SE STARÁ O EMIMINO.CZ?

Andrea Kudrnová
Andrea Kudrnová Leader produktu Když jsem před téměř 6 lety nastoupila do eMimino.cz, netušila jsem, že jsem na první dobrou našla svůj dream job! Od začátku to byla moje srdcovka a bylo jedno, jestli jsem zrovna dělala adminku, redaktorku nebo se snažila proměnit jeho devadesátkový vzhled. Momentálně řídím celou loď eMimino.cz - a že je to jízda! Svojí práci miluju, ale nebudu lhát, někdy mě tahle plavba (výjimečně) dovádí k šílenství, protože ukormidlovat dvacet ženských v jedné místnosti dá někdy fakt zabrat. :)

ADMINKY eMIMINO.CZ

Diana Hladíková
Diana Hladíková Adminka & supervizorka O uživatelky emimina se stará s láskou, miluje bláznivé diskuze a trpělivě řeší spory. Dohlíží na ostatní adminky a je tu pro každého, kdo potřebuje teplou náruč admina dobra. Mimo eMimino je milovnicí koní a operního zpěvu. <3 občas si zpívá i při práci, ale pst! <3
Kristína Havrilčáková
Kristína Havrilčáková Adminka & fotografka Ako adminka na eMimine využívam najmä svoje detektívne schopnosti, vďaka ktorým odhalím každého spammera. Neschová sa predo mnou ani ten najšikovnejší troll. Svoju kreativitu pretváram do fotografií, ktorým sa venujem aj vo voľnom čase. Aj keď svoje miminko ešte nemám, na rolu maminky ma eMimino vďaka Vám pripravilo na jednotku.
Iva Baltaretu
Iva Baltaretu Adminka & sociální sítě Kreativní bytost s obří láskou k sociálním sítím a komunitám. Na eMiminu adminuje, stará se, abyste snadno našli to, co hledáte. Taky píše a komunikuje s vámi na sociálních sítích. Ráda fotí, cestuje, tvoří. Doma se stará o tři chlapy. A bacha, coby bývalá policistka dobře ví, jak na zlobily...
Petra Kašparová
Petra Kašparová Adminka & redaktorka Na eMiminu: píšu a adminuju. Mimo eMimino: krotím školkovou dceru, nevychovanýho psa a naopak pošťuchuju "líného" muže (multitasking v praxi, zvládám vše :-) ).
Hana Koreisová
Hana Koreisová Adminka Na eMiminu adminuje, kromě toho umělecká duše, která si jde za svými sny. A neuvěřitelně krásně háčkuje.
Natálie Kolářová
Natálie Kolářová Adminka & fotografka Samotné se jí mateřství bude týkat až za pár let, přesto s láskou a pochopením dohlíží na hladký průběh diskuzí. S trolly ovšem slitování nemá.

Náš technický tým

Bóďa, frontend Frontend guru Precizní, vynalézavý, novátorský a nesmírně rychlý (nejen) frontendový vývojář. Kromě toho zodpovědný táta dvou dětí a nově i pejska. Trpělivě snáší všechny naše požadavky a překládá si je do svého přesného programátorského jazyka. Nezalekne se ani těch nejvíce "holčičích" nápadů na to, jak má vypadat třeba diskuse. Bóďa je zlatej.
Ondra, backend
Ondra, backend Backend guru Děsim se každý ráno, co se po mně zase bude chtít. (Jitka: Naposledy jsme po něm chtěly, aby se naučil menstruovat...) Oblíbená hesla: "S chutí do toho, rychle od toho." "Nevylepšuj, zku..víš." "Já to nebyl!" P.S. Je tu rozumnej tým lidí, se kterým se dobře pracuje.
Dan, backend Backend guru PHP je mým druhým nejoblíbenějším jazykem, hned po tom, kterým vychutnávám jídlo. Jsem táta, pro kterého je rodina to hlavní. Na eMiminu oceňuji tým, který za ním stojí. Je příjemné vědět, kolik lidí na eMiminu najde to, co hledá. Práce pak není zbytečná, ale užitečná.
Jitka Stříbrná
Jitka Stříbrná Manažer produktu Koordinátor nesmírně chytrých a laskavých samců, kteří 24/7 řeší, aby bylo eMimino nepřetržitě s vámi. Jinak máma dvou super kluků, velmi klidný manžel a jeden lehce trhlý pes. Na eMiminu mě baví vaše příběhy dokazující mateřskou lásku, sílu a mnohdy i nabytou moudrost.

Naše redakce

Zuzana Vacková
Zuzana Vacková Šéfredaktorka 8 pracovních pozic, 6 dobrovolnických cest, 1 nevydaná novela a bezpočet probdělých nocí nad tvorbou textů – pak se usadila v eMiminu. Jinak než pracovně se zatím usazovat nechystá a do týmu vnáší pohled nezadaného mileniála. Přeje si, aby se články a deníčky dostaly k co nejvíce čtenářům a obsah na eMiminu vás bavil stejně, jako oblíbený časopis nebo kniha.
Martina Richterová
Martina Richterová Redaktorka S eMiminem jsem prožila své zatím jediné těhotenství a nyní mám tu čest tvořit obsah - chystám rozhovory ze života, připravuji aktualitky a články o tématech, která se týkají každého z nás. Inspiraci nasávám všude kolem sebe, ale ráda si sednu s dobrou knihou a úplně vypnu. Doma mám devítiletého (skoro)puberťáka Kubu.
Klára Pěnkavová
Klára Pěnkavová Redaktorka Sama ještě vlastní rodinu nemám, ale dlouhá léta jsem těm ohroženým a pěstounským pomáhala. A i protože je stále mým největším koníčkem dobrovolnická činnost s dětmi a mládeží, přečtete si ode mne články hlavně týkající se starších dětí, jejich výchovy a volného času. A pomyslně se mnou můžete také vyhrávat různé ceny a testovat zajímavé výrobky – píši pro vás totiž texty našich soutěží a testování.

Obchod eMimina

Lucie Králová
Lucie Králová Account Manager Cestu eMiminem si prošlápla pěkně odspodu, kdy se jako adminka dojímala nad příběhy maminek i zlobila s urputnými spammery a trolly (prázdniny!). Přes stovky až tisíce balíčků a diskuzí se dostala ke kontaktu s klienty. Těm od té doby ukazuje, jak dělat kampaně na eMiminu tak, aby měly smysl pro ně i pro samotné maminky.
Jiřina Navrátilová
Jiřina Navrátilová Account Manager Snažím se ukázat klientům, že bez eMimina, jeho maminek a dětí, by jejich reklamní kampaně nebyly zdaleka tak účinné. Pár čísel ze soukromí: 2 děti, 2 kočky, 2 domy, 1 muž. eMimino je hravé, tvořivé a všechno mu jde přirozeně samo a skvěle, což je zásluha nejen našeho celého týmu na pozadí, ale především maminek, které s námi web tvoří.
Tereza Kyllar
Tereza Kyllar Account Manager Píše pro eMimino reklamní a PR články, podílí se na tvorbě soutěží a stará se o kontakty s klienty. Ve volném čase se věnuje jezdectví a umělecké ilustraci. Na eMiminu má nejradši kreativní a barevnou práci ve skvělém kolektivu.

Další nepostradatelní

Josefina Wichsová
Josefina Wichsová Product Analyst Na eMiminu je už pěkných pár let a stále se snaží sledovat, co se kde šustne. Na starosti má i webovou analytiku a SEO, ale za naprosto klíčové považuje hlavně dobrý obsah pro těhotné a maminky a aby se jim u nás dobře diskutovalo. Konečně si to může vyzkoušet na vlastní kůži, brzy čeká vlastní rodinu.
Hana Koutná
Hana Koutná Project & SEO Analyst Tč. na MD
Monika Barešová
Monika Barešová Copywriting a obsahová strategie Všímá si a připomínkuje, co na eMiminu ještě vylepšit – od diskuzí, přes články po recenze. Web jí přirostl k srdci ještě za bezdětna, teď už ho oceňuje i jako maminka. Miluje ledovou kávu, časopisy, hamaku a ideálně vše zároveň. Také je nadšená odpadková hrdinka a pomáhá s organizací úklidů pro dobrovolníky.
Karin Kovácsová
Karin Kovácsová Specialistka péče o síť influencerů Karin sa stará o síť našich influencerů a všechno okolo nich. Její hlavní pracovní náplní je ale kontrola kvality a donáška výběrové kávy, aby naše eMimino fičelo nonstop.

Kde to všechno začalo?

Když Šárka a Zdeněk čekali první dítě, chyběl jim český web s informacemi o těhotenství a porodu. Tak se v roce 2000 narodilo eMimino.cz... a stejně jako děti rostlo jako z vody. Teď sem chodí milióny lidí pro zkušenosti, radu a podporu.

Od roku 2009 vychovávala eMimino.cz firma Webdio, kterou v lednu 2014 adoptovala rodina MAFRA a.s. V zázemí silného příbuzného vznikla mj. mobilní verze webu, sekce Dětské recepty nebo Bazar eMimino.cz

Připojte se k nám, než se vzbudí!

Snažení
  • Zeptejte se našich maminek čím přikrmovat, jak se zbavit pár kil po porodu nebo na cokoli dalšího včetně návodu na opravu pračky.
  • Nakupujte a prodávajte na bazaru.
  • Užívejte si mateřskou a nakupujte s našimi maminkami ve slevách.
  • Dostávejte informace o aktuálním dění na webu prostřednictvím newsletteru.
  • Získejte průvodce těhotentsvím týden po týdnu.
  • Získejte podporu při snažení o mimčo, nejste v tom samy.
Jdu do toho!