Spojujeme české maminky

eMimino je největší český web pro rodiče - už od roku 2002 se staráme o diskuze plné rad a zkušeností. Na jednom místě se dočtete vše o těhotenství, porodu, péči o miminko nebo vztazích. A moc těší, že vám eMimino.cz pomáhá ke spokojenějšímu mateřství. Spojte se s námi na eMimino.cz.

JAK VYPADÁ DEN NA EMIMINO.CZ?

ZAVÍTÁ SEM 42 773 Z VÁS
VZNIKNE 88 DISKUZÍ
PŘIBYDE 914 INZERÁTŮ

KDO SE STARÁ O EMIMINO.CZ?

Andrea Kudrnová
Andrea Kudrnová Leader produktu Hledala brigádu, našla dream job! eMimino.cz je od počátku její srdcovka a zná ho opravdu důkladně – jako adminka, redaktorka nebo kouzelnice, která přeměňuje původní vzhled webu. Momentálně řídí celou loď eMimino.cz a to je pořádná jízda. Ukormidlovat dvacet ženských v jedné místnosti dává někdy fakt zabrat, k šílenství jí prý dovádíme jen výjimečně.

ADMINKY eMIMINO.CZ

Diana Hladíková
Diana Hladíková Adminka & supervizorka Miluje bláznivé diskuze a trpělivě řeší spory. Když nevíme, jak zakročit, ptáme se Dáji. O uživatelky eMimina i ostatní adminky se stará s láskou. Mimo eMimino je milovnicí koní, operního zpěvu (občas si zpívá i při práci) a divadla. Roli admina dobra brzy vystřídá za roli mateřskou.
Kristína Havrilčáková
Kristína Havrilčáková Adminka & fotografka Na eMiminu využívá své detektivní schopnosti, se kterým odhalí každého spammera. Svoji kreativitu popouští u fotografování, kterému se věnuje i pro náš sesterský projekt Arome.cz. Miminko ještě nemá, díky eMiminu je ale na roli maminky připravená na jedničku.
Iva Baltaretu
Iva Baltaretu Adminka & sociální sítě Kreativní bytost s obří láskou ke komunitám. Na eMiminu adminuje a stará se o příjemnou atmosféru, také s vámi komunikuje na našich sociálních sítích. Ráda fotí, cestuje, tvoří. Doma se stará o tři chlapy. A bacha, coby bývalá policistka dobře ví, jak na zlobily...
Petra Kašparová
Petra Kašparová Adminka & redaktorka Na eMiminu píše, adminuje, vydává deníčky a dohlíží korektorským okem na naše pravopisné chybky. Mimo eMimino krotí školkovou dceru Marušku, nevychovaného psa a do toho pošťuchuje „líného“ muže. Zkrátka typický ženský multitasking v praxi.
Hana Koreisová
Hana Koreisová Adminka Na eMiminu adminuje a pomáhá, kde se dá. Hanička je naše umělecká duše, která si jde za svými sny. A neuvěřitelně krásně háčkuje.
Natálie Kolářová
Natálie Kolářová Adminka & fotografka Mateřství se jí bude týkat až za pár let, přesto s láskou a pochopením dohlíží na hladký průběh diskuzí. S trolly ovšem slitování nemá.

Náš technický tým

Bóďa, frontend Frontend guru Precizní, vynalézavý, novátorský a nesmírně rychlý (nejen) frontendový vývojář. Kromě toho zodpovědný táta dvou dětí a nově i pejska. Trpělivě snáší všechny naše požadavky, dokonce se jich ani neleká a překládá si je do svého přesného programátorského jazyka.
Ondra, backend
Ondra, backend Backend guru Děsí se každé ráno, co zase po něm budeme chtít. (Jitka: Naposledy jsme po něm chtěly, už ani nevim co...). Oblíbená hesla: „S chutí do toho, rychle od toho.“ „Nevylepšuj, zku..víš.“ „Já to nebyl!“ P.S. Prý má hotovou základní školu.
Dan, backend Backend guru PHP je jeho druhým nejoblíbenějším jazykem, hned po tom, kterým vychutnává jídlo. Dan je správný táta, pro kterého je rodina to hlavní. Na eMiminu ho baví sehraný tým a pocit užitečné práce. Na vlastní oči totiž vidí výsledky, kolik z vás tu najde to, co hledá.
Jitka Stříbrná
Jitka Stříbrná Manažer produktu Koordinátor nesmírně chytrých a laskavých samců, kteří 24/7 řeší, aby bylo eMimino nepřetržitě s vámi. Jinak máma dvou super kluků, velmi klidný manžel a jeden lehce trhlý pes. Na eMiminu mě baví vaše příběhy dokazující mateřskou lásku, sílu a mnohdy i nabytou moudrost.

Naše redakce

Zuzana Vacková
Zuzana Vacková Šéfredaktorka 8 pracovních pozic, 6 dobrovolnických cest, jedna nevydaná novela a bezpočet probdělých nocí u psaní – pak se usadila v eMiminu. Jinak než pracovně se zatím usazovat nechystá, do týmu vnáší pohled nezadaného mileniála. Vzorně dbá, aby si tu maminky odpočinuly jako u svého oblíbeného časopisu.
Martina Richterová
Martina Richterová Redaktorka S eMiminem prožila své zatím jediné těhotenství, teď ho žije z druhé strany. Pro magazín chystá rozhovory, tematické články a připravuje aktuální zprávy ze světa rodičovství. Denně potkává mnoho lidských příběhů a když má chvilku volna, ráda si sedne s dobrou knihou. Doma má devítiletého skoro-puberťáka Kubu.
Klára Pěnkavová
Klára Pěnkavová Redaktorka Ještě děti nemá, ale dlouhá léta pomáhala těm ohroženým a pěstounským. Jejím největším koníčkem je stále dobrovolnická činnost s dětmi a mládeží, pro eMimino píše hlavně články o výchově. S Klárou můžete pomyslně vyhrávat ceny nebo testovat zajímavé výrobky – píše totiž texty našich soutěží a testování.
Kristina Šedivá
Kristina Šedivá externí redaktorka Online redaktorka a social media specialistka na volné noze. Maminka šestiletého Joachima, který ji ze života udělal tak trochu atypickou jízdu. Kristina je singl máma a její malý Joa autista. Šlape jim to spolu skvěle, jeho autismus bere jako dar a práci v online jako příležitost být tam, kde zrovna chce.
Jana Kantorová
Jana Kantorová editorka Už jako malá holka věděla, že bude psát. Články, knížky, básničky...cokoli, co se jí zrovna v tu chvíli chtělo. Na vysoké škole k tomu přidala ještě editaci textů, a tak již 13 let úspěšně kecá do psaní ostatním. Teď i ostatním holkám na emiminu. Nedokáže se zastavit, neustále mluví, zpívá a miluje své děti, cestování po světě, spánek a Netflix.

Obchod eMimina

Lucie Králová
Lucie Králová Account Manager Přes tisíce diskuzí a zabalených balíčků se dostala k obchodním schůzkám. Od té doby Lucka ukazuje klientům, jak na eMiminu dělat nápadité a účinné kampaně tak, aby měly smysl pro ně i pro samotné maminky.
Jiřina Navrátilová
Jiřina Navrátilová Account Manager Ukazuje klientům, že jejich reklamní kampaně by nebyly zdaleka tak účinné bez maminek a dětí na eMiminu. Líbí se jí, že eMimino je hravé a tvořivé, stejně jako celý tým v pozadí. Pár čísel z Jiřky soukromí: 2 děti, 2 kočky, 2 domy, 1 muž.
Tereza Kyllar
Tereza Kyllar Account Manager Píše pro eMimino reklamní a PR články, podílí se na tvorbě soutěží a stará se o kontakty s klienty. Ve volném čase se věnuje jezdectví a umělecké ilustraci. Na eMiminu má nejradši kreativní a barevnou práci ve skvělém kolektivu.
Eliška Zděnková
Eliška Zděnková Account Manager V eMiminu se stará o klienty, věnuje se obchodu, podílí se na realizaci kampaní a píše články. Zbožňuje společnost a čerpá energii z okolního světa. Ráda čte, píše, chodí na výlety do přírody a miluje umění, divadlo, film a hudbu.

Další nepostradatelní

Josefina Wichsová
Josefina Wichsová Product Analyst Na eMiminu je už pěkných pár let a stále se snaží sledovat, co se kde šustne. Na starosti má i webovou analytiku a SEO, ale za naprosto klíčové považuje hlavně dobrý obsah pro těhotné a maminky a aby se jim u nás dobře diskutovalo. Konečně si to může vyzkoušet na vlastní kůži, brzy čeká vlastní rodinu.
Hana Koutná
Hana Koutná Project & SEO Analyst eMimino řídila téměř šest let. Pauzu si dala jen během mateřské dovolené se synem Šimonem, teď užívá druhou „dovolenou“ s dcerou Emou. Hanka miluje komunitu eMimina a její pestrost, proto se stále aktivně zapojuje do směřování webu. Pomáhá nám zejména se SEO a tvorbou nového obsahu.
Monika Barešová
Monika Barešová Copywriting a obsahová strategie Všímá si a připomínkuje, co na eMiminu ještě vylepšit – od diskuzí, přes články po recenze. Web jí přirostl k srdci ještě za bezdětna, teď už ho oceňuje i jako maminka. Miluje ledovou kávu, časopisy, hamaku a ideálně vše zároveň. Také je nadšená odpadková hrdinka a pomáhá s organizací úklidů pro dobrovolníky.
Karin Kovácsová
Karin Kovácsová Specialistka péče o síť influencerů Karin se stará o síť našich influencerů a vše okolo nich. Má dokonalý přehled o balíčcích a nejnovějších trendech, věnuje se také našemu druhému projektu Arome.cz. Mezi svou náplň práce zařadila ještě kontrolu kvality výběrové kávy a její donášku. eMimino tak fičí nonstop na dávce kofeinu.

Kde to všechno začalo?

Když Šárka a Zdeněk čekali první dítě, chyběl jim český web s informacemi o těhotenství a porodu. Tak se v roce 2000 narodilo eMimino.cz... a stejně jako děti rostlo jako z vody. Teď sem chodí milióny lidí pro zkušenosti, radu a podporu.

Od roku 2009 vychovávala eMimino.cz firma Webdio, kterou v lednu 2014 adoptovala rodina MAFRA a.s. V zázemí silného příbuzného vznikla mj. mobilní verze webu, sekce Dětské recepty nebo Bazar eMimino.cz

Připojte se k nám, než se vzbudí!

Snažení
  • Zeptejte se našich maminek čím přikrmovat, jak se zbavit pár kil po porodu nebo na cokoli dalšího včetně návodu na opravu pračky.
  • Nakupujte a prodávajte na bazaru.
  • Užívejte si mateřskou a nakupujte s našimi maminkami ve slevách.
  • Dostávejte informace o aktuálním dění na webu prostřednictvím newsletteru.
  • Získejte průvodce těhotentsvím týden po týdnu.
  • Získejte podporu při snažení o mimčo, nejste v tom samy.
Jdu do toho!