6. měsíc

Rodičovství
  • emimino
  • 25.06.02

Došlo k nejhoršímu ? sebrali mi mlíčko a začali do mě cpát cosi, co má hroznou barvu a hroznou chuť a ještě mi to cpou do pusinky čímsi studeným, nedobrým a hlavně mi to tam cpou hrozně pomalu :((((

V pěti a půl měsíci to už máma psychicky nevydržela a uvařila mi moje první opravdické jídlo. Prý už mě nebude kojit každou hodinu (copak za to můžu, že mám pořád hlad). Stalo se tak přesně 8.5. a kromě toho, že místo oběda jsem dostal jen rozmixované brambory s mrkví, tak jsem i na pití dostal pouze fenyklový čaj pro mrňata a to rovnou z hrníčku (prý nikdo není zvědavý na pozdější odvykání od láhve).
Paní doktorka se ani moc nedivila, že máma s tou tuhou stravou nepočkala až do konce 6-tého měsíce ? prý kdo by taky uživil takové tělo (v polovině tohoto měsíce mám 8,05 kg a 71 cm) Značně jsem rozšířil pole své působnosti ? couvám a točím se okolo své osy. Takže už prakticky dosáhnu skoro všude. Rodičové tak museli Verunce schovat některé hračky, prý abych je nespolknul.
Taky se snažím sám sedat a v postýlce v poloze na bříšku se chytám šprušlí a zvedám se do výšky ? bohužel musela jít postýlka o patro níž.
V poloze na bříšku trávím skoro celý den - v postýlce, na koberci, v kočárku, teď jsem se naučil otáčet na bříško i ve spánku a skoro celou noc tak spinkám.
Jó a taky se mi natáhly ruce, takže už v pohodě dosáhnu na štěrchátka u hrazdičky, které mi dal Ježíšek. Medvídky, co tam byly zavěšení po stranách jsem dokázal utrhnout během dvou dní :-)

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek