mražáček a 15.týden + 6

Těhotenství

Ahojte čtenářky, tak dlouho jsem se nepobavila,jako při čtení článku od naivního káčátka.Někteří jedinci jsou fakt divní..............Já si myslím ,že káčátko mělo úžasný porod.Líbil se jí a miminku a to jde především.Jsou zdravé a živé.Každý ať si rodí dle svých představ ,ale musí počítat i s případným rizikem.Kromě toho naše skvělá vláda nám jako nesvéprávným osobám zase něco zakázala.Já jsem začala řešit porod tento týden.

Sehnala jsem si knihu o českých porodnicích.V jed­nom mám jasno.Bude to určitě zdravotnické zařízení.Nebudu riskovat při nějakých komplikacích.Ne­musím mít u toho ani vonné svíčky.Chci tam mít svůj malý pokojík přes který se mi nebude courat procesí uklizeček.Ale zatím mám čas.A tolik diskutovaný klystýr mi neva.Měla jsem z toho hrůzu ,ale dělali mi ho před operací.Ze začátku byla nepříjemná hadička do zadní části těla.Ale od té doby jsem měla nespočet vaginálních UZV a řekla bych ,že ty byly daleko nepříjemnější.Po aplikaci jsem ze sesterny došla na pokoj ,počkala 1O minut a potom jsem šla na WC.Nic hrozného.

Jinak mražáček je o týden starší.

Asi mně blicí stavy opravdu pustily.Za celý týden ani jednou.Trochu se postoupila se stravou.Zkusím i oběd.I když dětskou pidiporci.Banán je zatím nejjistější.

Jinak tento týden se nic zvláštního nestalo.Akorát drahý manžílek mi trochu lezl krkem.Od pondělí do dnešního dne byl se mnou večer doma akorát včera.V pondělí a v úterý byl dlouho v práci.V e středu musel nutně na SQUASH (nevím jestli je to správně,já jsem sportovní antitalent)Jo včera byl se mnou doma.Usínal v křesle.Dneska musel nutně na fotbal.Zítra bude muset nutně do sauny a v neděli ho odstřelím.Taky vám drahá polovička občas leze na nervy.

Taky začínáme řešit jména.Klasicky se neshodnem.

Já mu pořád tvrdím ,že to bude holčička.A on chce chlapečka.Pohlaví sice určuje spermie,jenže v naší větvi jsou jenom holky.Tak se asi nepro:,–(í.A stejně záleží co nám tam namíchali v Pronatalu. Máma je ze dvou holek.A má dvě holky.Tetka má taky holku.A ségra má dvě holky a čeká třetí.To bude křivochcalka jak vyšitá.Už jsem mu říkala,že si na porodní sál vezmu foťák kvůli tomu výrazu co na:,–(í ,až mu tu holku ukážou.

Zase jsem se rozepsala.Tak půjdu spinkat.Mějte se fajn a přestaňte se škorpit.Znáte tohle motto:neberte ten život tak vážně,stejně z něj nevyváznete živý.Tak proč si kazit den blbostma.

ahoj SUNNY

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.02 16:30

Ahoj Sunny!
Dneska jsem se po dlouhé době dostala k internetu (od 30.10. jsem totiž na mateřské) a u Tvého příspěvku jsem se docela pobavila… Hlavně ohledně toho manžílka. Já mám taky jednoho povedeného doma! Buď je dlouho v práci nebo se doslova přiřítí z práce, rychle si vyžádá nějakou večeři a taky musí „nutně“ jít někam sportovat. Minule mě dost naštval, protože přišel v deset večer „po náročném sportovním výkonu“ a požádal mě, abych mu vybalila tašku s těmi nádherně propocenými věcmi (měl totiž pocit, že jsem teď celé dny doma, tak aby se mi náhodou nezkrátily žíly). Já jsem člověk povahy dobrotivé (podle kamarádek až blbé… :-))) ), ale odmítla jsem poslušnost a sdělila mu, že když jsem celé dopolko čistila okna a uklízela byt, taky jsem po něm ničehož nežádala a když zvládne jít sportovat, tak by měl zvládnout vybalit si i ty věci. A jestli ne, tak ať sedí doma. Z takové reakce byl dost pafff! A dokonce se i trochu urazil. Tak jsem mu řekla, ať se pomalu smiřuje s tím, že teď budu muset dělit pozornost a čas mězi něj a mrňouska, takže ať si pomalu zvyká, že si sem tam bude muset něco udělat sám a ne přijít z práce, sednout si k novinám a hlásit se o jídlo! No, stejně jsem zvědavá, jak to u nás bude fungovat. On je můj manžel sice hrozně hodnej, ale myslí si, že jsem super žena, která zvládne levou zadní mimčo, u toho vyvářet a udržovat byt v absolutní čistotě a pořádku - a to já tuším už teď, že to teda zvládat nebudu!!! Zvlášť, jestli bude mrňousek nějak brečavej… Uvidíme, jak se bude tatínek zapojovat, abych se z toho nezbláznila. Ale jinak se za manžela přimlouvám - neodstřeluj ho! Občas to s nima i jde…:-)))
Jo, a buď v klidu - když už se mnou doma zůstane a já se těším, že si konečně popovídáme, tak mi usne už u sportovních zpráv v osm hodin a pak ho jdu kolem jedenácté budit a lákám ho, ať se se mnou přesune do ložnice a nespí do rána na gauči v obýváku!
Jak vidíš - podobnost čistě náhodná - člověka potěší, že je na tom taky někdo stejně!!!
Rozdíl je u nás jen v tom, že můj manžel překvapivě chtěl holčičku, ale nejspíš budeme mít klučíka. Toho naštěstí bere taky, takže u nás snad zklamání z pohlaví nebude!
Ahojda,
Ivča, 37.t.

Vložit nový komentář

Všechny deníčky uživatele

mražáček a 19 týden

mražáček a 17 týden