Můj dnešní den v kostce

O životě

Jak mi bylo doma zle bez nároku na odpočinek.

Od rána bylo hnusně. Že bysme byli jednou taky doma a něco poklidili? Od jedné paní jsem dostala popadaný jabka. Využila jsem toho. Pekla jsem (kuře) a pekla (štrůdl). Po poledni šel kluk spát. Využila jsem toho. Uklidila jsem koupelku a záchod. Vyčerpala jsem na to poslední kapky Domestosu - důležitá informace.

Kuřátko se dopeklo, štrůdl se rozvoněl, nozdry se zachvěly. Všechno vycházelo, jak mělo. Dokud nepřišel Tišek. Začala jsem mít tlaky okolo žaludku. Jeho průpovídky, že jsem celej den jenom jedla, mám to z toho a z něčeho to mít musíš, jsem taktně přešla. Zatím. Navalilo se mi, že jsem pro sichr vstala a šla na záchod.

Bohužel jsem jen otevřela dveře a všechno letělo. Prkýnko, zdi, i do kyblíku se to dostalo, podlaha včetně mých papučí (jsou páskový, takže budeme počítat i ponožky), kalhoty a tričko. Veškerý oblečení šlo dolů. Pak jsem se otočila. Nahozený byly i dveře za mnou. Zvláštní. Prostě výkon hodný Talentmanie. Jakýkoli čistič došel, všechno jsem musela vytřít bez saponátu. Ach Tišku Tišku, proč jen jsi nechtěl jet do města na nákupy? Ti dám, příště, ty… Pak ještě řeči, že je to nějak odfláknutý, ten úklid. Ses měl podívat ráno. Měl jsi jet se mnou do obchodu, když sem ti řikala. Ještě slovo a ti tam nechám ty cucky na záchodě.

Všecko jsem dala prát. Podezřele často chodím na záchod. Líp mi rozhodně nebylo. No nic, ještě pověsím prádlo. Tišek vzal kluka ven. Já lítala mezi záchodem a prádlem. Pak jsem si lehla - samozřejmě došli. „Ty se máš, tys ležela, to seš odpočatá, co?“

Matýsek šel spát. Tišek si nandal kuře, mezitím sněd jednu nohavici. Taky bych si dala. Kluk se vzbudil. Šla jsem kojit. Kojím a kojím, kluk cucá a cucá. Všecko v poho, dokud jsem ho nevzala do náručí na odříhnutí. Jak jsem se s ním napřímila, svaly v břiše povolily a… to bylo poprvé. Kluk šel do postýlky, já do koupelky rovnou se vykoupat. Jinak by to fakt nešlo.

Překročila jsem vanu a jak jsem přenesla váhu… podruhé. Umyla jsem si vlasy, vyráchala se v Matýskovým bio sprcháči. Pro ženu dokonalý pocit sucha, čistoty - však to znáte. Potřetí. Všecko znova. Bože!

Navíc jsme měli nedávno vítání občánků. Byli jsme celkem 4 přírůstky. V Deníku vyšla fotka dětí, pod ní jejich jména s gratulací. Místo Matěje ovšem panenka! To ta fotografka chlastala či co? Tišek mě sice chlácholil, že to je v poho, že ho bude každej hledat a tak náš Matýsek zůstane pro všechny tajemstvím, ale nějak to nezabralo. Máme my smůlu.

Z toho všeho pro vás plyne jedno velké poučení: Když budete mít splín, nebo
když se vám zrovna nebude dařit, s…e na to. Já se na to dnes taky vys…a.

Hodnotilo 2 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Vydřice  18.11.10 09:47

Teru je mi lito, ze ti nebylo dobre, ale ta posledni veta me shodila ze zidle! Mas pravdu, kdyz nejde o zivot, jde o ho*no :mrgreen:

 
MeloryNox
Kelišová 5617 příspěvků 1 inzerát 18.11.10 10:09

Nevím, zda to byl účel, ale mě to pobavilo :-)

 
BohunkaP
Extra třída :D 14424 příspěvků 18.11.10 10:37
:potlesk: :potlesk:
 
nety
Závislačka 4992 příspěvků 18.11.10 14:29
:palec:
 
Ms.H  18.11.10 14:59

ne nadarmo se říká, že na posr…o i ha..l spadne :potlesk: :lol:

 
Teruna
Kecalka 187 příspěvků 18.11.10 19:51

Ono na každýho jednou dojde. On totiž i milej František hned druhej den vstával do práce s tím, že se nějak necítí a večer, jak došel, se hrnul do postele. Jeho komentáře typu
Ty ani nevíš, jak mi je - ponechávám bez povšimnutí.
Nejhorší chlapská nemoc? ???
Rýmečka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama