Soutěž - čekání na čápa

Snažení
  • emimino
  • 03.06.07

Janin příběh: AHOJ SNAŽILKY, TAK PÍŠI NA EMIMINO SVŮJ PŘÍBĚH. JE MI 24 O MIMINKO SE SNAŽÍME UŽ VÍCE NEŽ JEDEN ROK, NĚKDO BY ŘEKL JSI MLADÁ, MÁŠ JEŠTĚ SPOUSTU ČASU, ALE KDYŽ JÁ CHCI MÍT MIMINKO HNED. OKOLÍ ŘÍKÁ, NEMYSLI NA TO A ZKUS SE SNAŽIT ÚPLNĚ NA NĚCO JINÉHO, NEVNÍMEJ PLODNÉ DNY NEPLODNÉ DNY, ALE TO TAK MOC DOBŘE NEJDE.

MÁM POCIT, ŽE MÁM SNAD V HLAVĚ KALKULAČKU. MŮJ GYNEKOLOG MI HLÍDÁ MÉ PLODNÉ DNY A TAK NÁM I VLASTNĚ PLÁNUJE TULÍŠKOVANÍ. VŽDY 13 DEN CYKLU DOSTÁVÁM INJEKCI PREGNYLU, PAK TEN SAMÝ DEN A DEN POTÉ SE MÁME UŽ JEN TULÍŠKOVAT...­.....TAK MI ŘEKNĚTE JAK PŘI TOM NEMÁM MYSLET NA TO, PROČ TO DĚLÁME. A PAK AŽ DO KONCE CYKLU, PŘEMÝŠLÍM, ZDA-LI JIŽ TEĎ SE TO POVEDLO, NEBO ZASE NE.

VŽDY KDYŽ MI ZAČALA MENSTRUACE, MĚLA JSEM SLZY NEJEN NA KRAJÍČKU-ZASE JEDEN ZTRACENÝ MĚSÍC. ČLOVĚK SI ŘÍKÁ, ŽE SE TO TŘEBA DALŠÍ MĚSÍC POVEDE, ALE KDYŽ TA NEJISTOTA JE STÁLE VĚTŠÍ ZAČÍNÁTE SE BÁT A ZAČÍNÁTE PŘEMÝŠLET CO JE V NEPOŘÁDKU, JESTLI JSTE NA VINĚ VY A NEBO PARTNER.
JE TO TĚŽKÉ, NEMYSLELA JSEM SI NIKDY, ŽE SE TO PODAŘÍ HNED NAPOPRVE, ALE ČEKAT A NIC VÍC TO UŽ VÁS TAKY NEBAVÍ. JE TO TĚŽKÉ A MÁM POCIT, ŽE MĚSÍC PO MĚSÍCI STÁLE TĚŽŠÍ. BOLÍ MĚ A VÁS URČITĚ TAKY TY ŘEČI OKOLO TIPU: „JAK TO VŮBEC DĚLÁTE? ŽE NEJSI POŘÁD TĚHOTNÁ?, VÍTE VLASTNĚ JAK SE TO DĚLÁ?, JESTLI CHCETE TAK JÁ PŘÍJDU NA VÝPOMOC?“
VŽDY SE SNAŽÍM TO USTÁT, ALE JE TO MOC TĚŽKÉ, KDYŽ TO TRÁPENÍČKO MÁTE V SOBĚ A MOC DOBŘE JSTE SE S TÍM SAMA JEŠTĚ NESROVNALA, TAK JE TĚŽKÉ TĚMTO NÁTLAKŮM ODOLAT. JEN CO ŮŽU PORADIT, SNAŽTE SE TO NEPOSLOUCHAT, LIDI, KTEŘÍ TO ŘÍKÁJÍ NEVÍ JAKOU BOLEST LIDEM, KTERÝM NEJDE MIMINKO ZPLODIT JEN POUHÝM POMYŠLENÍM, TĚMITO SLOVY ZPŮSOBUJÍ.
VÍTE MYSLÍM SI, ŽE NA VŠECHNY Z NÁS, AŤ SE SNAŽÍME O MIMINKO PŮL ROKU, ROK, DVA NEBO I VÍCE, ČEKÁ NĚKDE TO NAŠE VYTOUŽENÉ MIMINKO. JÁ VÍM, ŽE JEDNOU MI TY MĚSÍČKY NEPŘÍJDOU A BUDEME TI NEJŠŤASTNĚJŠÍ SNAŽIVÝ TATÍNEK A MAMINKA.
PŘEJU VÁM VŠEM, ABY JSTE JSTE VE VAŠEM SNAŽENÍ NEPOLEVOVALI, A HLAVNĚ ABY SE VÁM VÁŠ SEN, KTERÝ MÁME VŠECHNY SPOLEČNÝ, SPLNIL CO NEJDŘÍVE. DRŽÍM PĚSTIČKY, NEJEN VÁM ALE I SOBĚ.
DRŽTE SE A BOJUJTE, STEJNĚ JAKO JÁ JSTE URČITĚ I VY SCHOPNY UDĚLAT PRO MIMINKO MAXIMUM.

DĚKUJI

JANA

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Veronik@
Povídálka 30 příspěvků 04.06.07 10:53

Ahoj Jano,  

naprosto presne vim, o cem pises - u me je situace stejna, jen o trosku horsi v tom, ze mi za par dni bude 36.
Presne s tebou souhlasim v tom, ze neni snadne poslouchat ty reci a dobre minene rady, ale clovek se nauci byt vuci tomu imunni a pofnukat si nekde stranou v soukromi.
Drzim palce, at se vse podari - take jsem NAPROSTO presvedcena, ze nase mimi na nas nekde ceka a jeho cas prijde. Dokud verim, JSEM.
Hodne sily a happyend.
Veronik@

 
maaarci
Nováček 3 příspěvky 05.06.07 18:36

ahojky, četla jsem tvůj příběh, jen jsem ti chtěla popřát, teda tobě a tvému partnerovi hodně úspěchů. A také se zeptat, byl už na vyšetření tvůj manžel? Pro nás to bylo velkým překvapením výsledek spermiogramu, do té doby jsem si myslela, že jsem na vině jenom já. Můj manžel nekuřák, sem tam pivo, což nepovažuji za pití alkoholu a vrcholový sportovec....­....... Naštěstí nepatří mezi ty chlapi, kteří řeknou, to mě se nemůže stát........... Ještě jednou hodně štěstí a hlavně, důležité je bojovat,…ty řeči od ostatních lidí byly opravdu utrpením, na to si ještě pamatuju…

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama