Last minute se dvěma dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miichaella28
Stálice 78 příspěvků 24.02.19 12:22
Last minute s 2 dětmi???

Dobrý den, ahoj všem, prosím Vás kdo má zkušenosti s leteckým last minute s dvěma dětmi??? (my 1 rok a 4 roky) Jde mi o to, ve všech cestovních kancelářích mi tvrdí, že s dětmi last minute neseženeme. (Jasně, i kdyby neřeknou - jj počkejte si na lepší cenu) Prý bud nebudou už rodinné pokoje, či nebudou letenky. Je mi jedno kam by to bylo mimo Egypt a Tunis, to s ročním nechci riskovat. Ted nám hotely které jsme vybrali (ve více destinacích) počítají mezi 50-60 tis s all inclusive, v červnu nebo září. Mě to ale přijde stále hodně na to, že vlastně platíme jen za 2,5 člověka… Díky za názory a zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 24.02.19 12:24

Sehnat rodinný pokoj v kvalitním hotelu, na plazi a v dobre destinaci jsem měla problém i v normálním prodeji. Natožpak last minute. Vaše současná cena mi prijde ještě dobra.

Maminanamatersky
Kecalka 441 příspěvků 24.02.19 12:28

V cestovce maji pravdu. Jestli si chcete vybirat, tak musite ted. Se dvema detmi tyden předem nic kloudneho nenajdete. I ta cena neni za all premrstena. Dovolene u more nejsou nic pro chudy…

Adula99
Kecalka 130 příspěvků 24.02.19 12:32

Hrozne zalezi na obdobi, kdy chcete cestovat. Kdyz chcete cestovat v lete, tak s last minut nepocitejte… ba naopak utikejte uz ted do cestovni kancelare at mate na vyber:) ale pokud se jedna o zimni mesice… tak se daji obcas zajezdy najit :)

Adula99
Kecalka 130 příspěvků 24.02.19 12:33

A jinak tedy doporucuji first minute, nez last minute:) a to treba na leto domlouvat zajezd uz v prosinci:)

Maminanamatersky
Kecalka 441 příspěvků 24.02.19 12:38

A ten last minute uz taky neni takova cenova bomba jako kdysi. Napisi last minute a daji k tomu sleva tisic korun.. Coz je u zajezdu za 50, jak kdyz flusne. Vic se ted vyplácí first minute.

nozu
Extra třída :D 12318 příspěvků 24.02.19 12:43

v cestovce mají pravdu. Pokud chcete rodinné pokoje, tak kupte zájezd teď. Už tak je to dost přebrané. My máme koupeno pro 4-člennou rodinu už od prosince.

kakuja
Povídálka 14 příspěvků 24.02.19 12:58

Já doporučuju cestovat bez cestovky a vše si shánět sám, letenku aj ubytování a vyjde to klidně i na třetinu ceny. My letíme na 4dny do Barcelony s ubytováním a letenkami (tam i zpět) za 6000,– za dva lidi. Cestovka jednou tolik ;)

nozu
Extra třída :D 12318 příspěvků 24.02.19 13:08
@kakuja píše:
Já doporučuju cestovat bez cestovky a vše si shánět sám, letenku aj ubytování a vyjde to klidně i na třetinu ceny. My letíme na 4dny do Barcelony s ubytováním a letenkami (tam i zpět) za 6000,– za dva lidi. Cestovka jednou tolik ;)

no jo, ale toto lze aplikovat na návštěvy měst a výlety po světě. Ne na dovolenkové ubytování v hotelích. Už jsem to jednou zkoušela u hotelu, který se nám s cestovkou velmi líbil. S cestovkou byla rodinná dovolená za 50 tis., samostatně pouze ubytování bez letenek za 120 tis…

Maminanamatersky
Kecalka 441 příspěvků 24.02.19 13:11
@kakuja píše:
Já doporučuju cestovat bez cestovky a vše si shánět sám, letenku aj ubytování a vyjde to klidně i na třetinu ceny. My letíme na 4dny do Barcelony s ubytováním a letenkami (tam i zpět) za 6000,– za dva lidi. Cestovka jednou tolik ;)

Jo Eurovikend pro dva vyjde lip bez CK… Ale rodinna dovolená nekde na reckem ostrove rozhodne ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 13:31

Tak pokud chcete levněji, slevte z požadavků. Jste 2+1+infant,rodinné pokoje jsou koncipované pro 4 osoby minimálně, proč by si neměl hotel nechat zaplatit že jim 3 lidé (infant je bez nároku na služby) zaberou větší pokoj?

A věř mi, že nekecáme, když upozorňujeme, jaka je situace. Už teď jsou některé termíny vyprodané, lepší hotely hlásí stop stavy. Už dvě sezóny snášíne nepříjemné kecy těch, kteří čekali na Last Minute a pak neodletěli.

Anonym, nechci být nickem spojována se svou prací.

Miichaella28
Stálice 78 příspěvků 24.02.19 14:05

Všem moc díky za rady a info. Právě jsme vybrali tento hotel, který naprosto vyhovuje tomu co jsme pro roční a 4-leté dítě chtěli (pozvolny vstup na čistě písečné pláži a vyžití pro děti v podobě skluzavek. ) https://www.tripadvisor.cz/…n_Coast.html
Jinak Barcelonu také letíme a jak píšete, bez cestovky. :D S ní se to opravdu nevyplatí. :roll:
tak díky :mavam:

Miichaella28
Stálice 78 příspěvků 24.02.19 14:06
@Anonymní píše:
Tak pokud chcete levněji, slevte z požadavků. Jste 2+1+infant,rodinné pokoje jsou koncipované pro 4 osoby minimálně, proč by si neměl hotel nechat zaplatit že jim 3 lidé (infant je bez nároku na služby) zaberou větší pokoj?

A věř mi, že nekecáme, když upozorňujeme, jaka je situace. Už teď jsou některé termíny vyprodané, lepší hotely hlásí stop stavy. Už dvě sezóny snášíne nepříjemné kecy těch, kteří čekali na Last Minute a pak neodletěli.

Anonym, nechci být nickem spojována se svou prací.

Jasně díky, jsem ráda, za vyjádření někoho z oboru.

kakuja
Povídálka 14 příspěvků 24.02.19 18:02

@Maminanamatersky @nozu
Ale vyjde levne i rodinná dovolené, taky máme prcka a letos máme v plánu dovcu u moře. Jen člověk musí hledat a trošku slevit z požadavků, ne chtít allinclusiv, bazén, pokoje s TV atd… . Ale to záleží člověk na člověku, my si tu dovču umíme užít i bez těchto věcí ba naopak nam to přijde jako zbytečnost nepotřebná k dovolený :)

nozu
Extra třída :D 12318 příspěvků 24.02.19 19:04

@kakuja vidíš, a já na tu dovolenou jezdím právě kvůli luxusu all inclusive, kdy musím řešit akorát to, do které restaurace se půjdeme aktuálně najíst a zda se uvelebíme u moře nebo u bazénu. Ale každý má jiné požadavky na relax, my milujeme válecí dovolenou se všemi vymoženostmi.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama